Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Fani "Dirty Dancing" w żałobie. Żona legendy przekazała druzgocące wieści
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 12.03.2024 12:40

Fani "Dirty Dancing" w żałobie. Żona legendy przekazała druzgocące wieści

Dirty Dancing: Eric Carmen nie żyje. Przyczyna śmierci i wiek
Nie żyje gwiazda "Dirty Dancing"

Tragiczne wieści z USA tuż po gali wręczenia Oscarów 2024. Zmarł legendarny artysta, którego doskonale znają fani “Dirty Dancing”. Żona wydała oświadczenie, w którym poinformowała o przyczynie śmierci.

Kto zmarł w 2024 roku?

2024 roku dopiero co się zaczął, a już pożegnaliśmy wiele znanych i cenionych osób. 7 stycznia zmarł Mateusz Rutkowski – polski skoczek narciarski, mistrz świata juniorów. Wcześniej odszedł Mariusz Borek – wokalista disco-polo. Wspominając zmarłych, nie możemy pominąć najbogatszego Polaka w Londynie, czyli Jana Żylińskiego oraz Arkadiusza Malinowskiego z Czerwonych Gitar.

Najwięcej emocji wywołała śmierć Tomasza Komendy. Mężczyzna, który niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo spędził 18 lat w więzieniu. Miał 47 lat.

12 marca media obiegła kolejna tragiczna wiadomość. Krótko po wręczeniu Oscarów dowiedzieliśmy się, że zmarła gwiazda “Dirty Dancing”, który w 1988 roku otrzymał nagrodę od Amerykańskiej Akademii Filmowej za najlepszą piosenkę oryginalną – „(I've Had) The Time of My Life”, którą wykonali Bill Medley i Jennifer Warnes.

Wielka miłość i smutny finał. Pierwszy mąż Magdy Mołek nie żyje. Tak zakończyła ich małżeństwo Marcin Bronikowski nie żyje. Tragedia podczas rodzinnych wakacji. Miał zaledwie 55 lat

Kiedy zmarł Patrick Swayze?

We wrześniu 2009 roku świat obiegła wstrząsająca wiadomość o tym, że nie żyje Patrick Swayze. Zmarł w wieku 57 lat, po ciężkiej chorobie, o czym poinformowała jego agentka Annett Wolf. Swayze, znany z ról w takich filmach jak "Dirty Dancing" i "Ghost" (polski tytuł: "Uwierz w ducha") walczył od prawie 2 lat z nieuleczalnym rakiem trzustki. Aktor odeszł w otoczeniu rodziny.

15 lat później pożegnaliśmy kolejną legendę, bez której “Dirty Dancing” być może nie byłoby takim hitem.

Eric Carmen nie żyje. Zmarła legenda "Dirty Dancing"

W wieku 75 lat (ur. 11 sierpnia 1949 roku) zmarł we śnie Eric Howard Carmen. Informację o śmierci muzyka przekazała jego żona. 

Z ogromnym smutkiem informujemy o rozdzierającej serce wiadomości o śmierci Erica Carmena. Nasz słodki, kochający i utalentowany Eric zmarł we śnie w weekend. Świadomość, że jego muzyka dotykała tak wielu i pozostanie trwałym dziedzictwem, przyniosła mu wielką radość – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Amy Carmen, żonę artysty, na jego stronie internetowej.

Amerykański piosenkarz zyskał popularność w latach 70., kiedy występował jako frontman zespołu The Raspberries. Za sprawą solowej kariery wylansował między innymi takie przeboje jak „All by Myself” wielokrotnie śpiewaną przez Celine Dion, „Never Gonna Fall in Love Again”.

Największą rozpoznawalność Camenowi przyniósł przebój „Hungry Eyes”, który promował “Dirty Dancing”. 

To ogromny cios dla fanów artysty i kultowego filmu.

Eric Carmen nie żyje
Eric Carmen nie żyje