Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka wpadka TVP tuż przed Eurowizją. Co ogłosili?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 27.04.2024 10:23

Wielka wpadka TVP tuż przed Eurowizją. Co ogłosili?

Luna
fot.: KAPiF

Eurowizja startuje już za kilka dni. Fani odliczają do momentu, aż polska wokalistka zaprezentuje się na scenie. Tymczasem TVP zaliczyło spektakularną wpadkę.

Polskie preselekcje do Eurowizji

Polskie preselekcje do Eurowizji odbyły się w tym roku niejawnie. O tym, kto będzie reprezentował Polskę, zadecydowało składające się z 5 osób jury. Dopiero po ogłoszeniu wyniku ujawniono punktację. Nieznaczną przewagą, bo zaledwie jednym głosem wygrała Luna. Tuż za nią była Justyna Steczkowska. 

Teraz przed młodą wokalistką prawdziwy sprawdzian. Luna wystąpi w pierwszym półfinale, który odbędzie się już 7 maja. Artystka wykona piosenkę “Tower”, którą już od jakiegoś czasu promuje przed europejską publicznością. 

Eurowizja 2024. LUNA zaprezentowała nową wersję "The Tower"! Do radia trafiła jeszcze inna. Którą zaśpiewa w Malmö? Które miejsce zajmie Luna na Eurowizji? Bukmacherzy już wiedzą. Tak ocenili szanse Polski

Próby Luny przed Eurowizją

Luna 26 kwietnia wsiadła w samolot i udała się do Szwecji. 68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się bowiem w Malmo. W zeszłym roku prestiżowy muzyczny konkurs wygrała Loreen. Szwedzka gwiazda dokonała tego drugi raz w historii. Tym razem rywalizacji będzie się jedynie przyglądać.

Polska artystka wspólnie ze swoim teamem jest już na miejscu. Przed wylotem udzieliła kilku wywiadów na Okęciu. Rozmawiała między innymi z dziennikarzem Świata Gwiazd. 

Natychmiast też zaczęła próby przed występem. Wszystkim pochwaliła się fanom w sieci. Na zdjęciach widać, że sprawia jej to wiele radości i jest świetnie przygotowana do swojego występu. My zwróciliśmy też uwagę na niecodzienne buty.

Luna ćwiczy w Szwecji, a tymczasem w Polsce dzieją się zaskakujące rzeczy. Oto co opublikowała TVP 

Wpada TVP przed Eurowizją. Co opublikowali?

Telewizja Polska odpowiada za wybór, ale też przygotowanie i promocje reprezentanta Polski do Eurowizji. To właśnie na antenie publicznego nadawcy będzie można oglądać konkurs. Fani wydarzenia już z wypiekami na twarzy śledzą wszelkie doniesienia dotyczące wydarzenia, ale też polskiej reprezentantki. Obserwują zatem social media. 

Dzisiaj mogli się jednak nieco zdziwić po tym, co opublikowano w social mediach. Telewizja Polska zamieściła grafikę, w której odlicza dni do… polskich preselekcji. Według niej odbędą się one już za 10 dni. 

Zostało już bardzo mało czasu! Jesteście gotowi? - pytają obserwatorów. 

Internauci nie ukrywają oburzenia, ale też rozbawienia z wpadki, co wyrażają w komentarzach. 

  • Grafikę przygotowuje ktoś, kto nie ma pojęcia o wydarzeniu! To "polskie preselekcje", czy "półfinał" (wtedy bez do) 68 Konkursu Piosenki Eurowizji?
  • Jakie preselekcje?
  • OMG TO JUŻ? KOLEJNE PRESELEKCJE TAK SZYBKO?
  • Kogoś jeszcze trzyma piątek wieczór.
  • Czyli jednak nie Luna? To się się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie. 
  • Chyba nie nadążam za TVP.

Komentarzy w podobnym tonie przybywa, a TVP nadal nie dopatrzyła się wpadki. Poniżej screen. Luna może nie być zachwycona taką pomyłką, w końcu preselekcje już wygrała.

Wpadka TVP przed Eurowizją, fot. Facebook
Wpadka TVP przed Eurowizją, fot. Facebook
Luna, fot. KAPiF
Luna, fot. KAPiF