Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Luna na próbie do Eurowizji 2024. Buty wprawiają w osłupienie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.04.2024 21:22

Luna na próbie do Eurowizji 2024. Buty wprawiają w osłupienie

Luna
fot. KAPiF; Instagram

Luna wyleciała już do Szwecji. Obecnie w Malmö odbywają się próby do Eurowizji 2024. Piosenkarka zaskoczyła doborem obuwia, mamy zdjęcia.

Luna chorowała tuż przed Eurowizją

Luna przygotowuje się do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentantka Polski od dziś znajduje się już w Malmö i ćwiczy przed występem. Ten zaplanowany jest już na pierwszy dzień półfinałów, czyli 7 maja. Finałowy koncert odbędzie się 11 maja. Na scenie usłyszymy oczywiście jej przebój “The Tower”.

Tuż po koncercie w Londynie polska wokalistka się rozchorowała. Kiedy pojawiła się na konferencji w studiu TVP, niedługo przed wylotem do Szwecji, zebranych dziennikarzy poproszono, by zadawali rzeczowe pytania, właśnie ze względu na jej stan zdrowia.

Poproszono, by rozmowy nie trwały dłużej niż 2 minuty. Dziennikarze przyjęli tę prośbę z szacunkiem. Każdy starał się do niej dostosować, ale i tak ostatecznie Luna wszystkim udzieliła wywiadów tak długich, jak było to koniecznie. Nikomu nie przerywała. W sumie około 2 godziny była do dyspozycji licznie przybyłych dziennikarzy – opowiadał dla Świata Gwiazd nasz dziennikarz, Robert Choiński.

Wygląda na to, że obecnie z piosenkarką jest już dużo lepiej. Dziś pokazała ze szczegółami, jak wyglądały jej pierwsze godziny w Szwecji, o wszystkim przeczytacie poniżej.

Luna zrobi to po Eurowizji. Klamka już zapadła. Zmiana będzie nieodwracalna Schorowana Luna z wyjątkową prośbą na konferencji przed Eurowizją 2024. Tak zareagowali dziennikarze

Jak Luna pożegnała się z fanami przed wylotem do Szwecji

Luna wyraźnie bardzo emocjonuje się wyjazdem do Malmö. Jeszcze przed wylotem pokazała na Instagramie, jak pakuje się do Szwecji. Przy okazji zdradziła, jakie stroje zabiera ze sobą. Pochwaliła się też imponującym, różowym manicure ze złotymi ozdobami. To jednak nie wszystko. Na lotnisku w Warszawie czekały na nią prawdziwe tłumy.

Reprezentantka Polski udzieliła na Okęciu kilku wywiadów, rozmawiała też z fanami i rozdawała autografy. Była wyraźnie wzruszona pożegnaniem. Później pochwaliła się ujęciami z autobusu, już w drodze do Malmö. Wszystkie zdjęcia z tych wydarzeń znajdziecie poniżej. A jak prezentowała się na próbach do Eurowizji? Co za buty!

Luna na próbach w Malmö: zdjęcia

Luna wyraźnie już pokonała chorobę. Na zdjęciach ze Szwecji promienieje radością i energią. Na próbach ćwiczyła bardzo intensywnie wraz z zespołem. Miała na sobie wygodny, biały zestaw dresowy. Oczywiście nie był to jej strój na Eurowizję, a jedynie komplet, w którym było jej najwygodniej ćwiczyć układ taneczny.

Zadziwiają jednak jej buty. Zazwyczaj mówi się, że próby taneczne powinny odbywać się w tych samych butach, w których później będziemy występować. Pierwszego dnia prób piosenkarka postawiła jednak na bardzo miękkie buty typu emu w srebrnym kolorze

Luna w Szwecji, nagranie z prób, zdjęcia, jak wyglądała
Luna na próbie w Szwecji, fot. instagram.com/musicofluna
Luna w Szwecji, nagranie z prób, zdjęcia, jak wyglądała
Luna w autobusie do Malmo, fot. instagram.com/musicofluna
Luna w Szwecji, nagranie z prób, zdjęcia, jak wyglądała
Luna na lotnisku w Warszawie, przed wylotem do Szwecji, fot. KAPiF