Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie oburzeni tym, jak potraktowano brata Anity Sokołowskiej w "TzG". Jakie to przykre
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.04.2024 12:59

Widzowie oburzeni tym, jak potraktowano brata Anity Sokołowskiej w "TzG". Jakie to przykre

"Taniec z gwiazdami"
fot. KAPiF

Po ćwierćfinale “Tańca z gwiazdami” w sieci wybuchła burza po tym, jak jury oceniło taniec Anity Sokołowskiej i jej brata. Fani nie kryli oburzenia. Szczegóły. 

Ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami"

W niedzielę 21 kwietnia na antenie stacji telewizyjnej Polsat wyemitowano ćwierćfinał programu “Taniec z gwiazdami”. Tego wieczoru nie brakowało emocji, gdyż poziom uczestników tej edycji jest bardzo wysoki. Kilka dni przed odcinkiem Dagmara Kaźmierska poinformowała, że rezygnuje z udziału w show ze względu na problemy zdrowotne. 

W wyniku tej decyzji do “Tzg” powrócił aktor Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka Sara Janicka. Para miało bardzo mało czasu na przygotowanie dwóch choreografii do odcinka, jednak podołali zadaniu i otrzymali wysokie noty od jury. Jednak telewidzowie show po raz kolejny zdecydowali, że to ta para żegna się z formatem. Zatem do półfinału weszli:

  • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke 
  • Maffashion i Michał Daniliczuk
  • Roksana Węgiel i Michał Kassin
  • Maciej Musiał i Daria Syta

Przypomnijmy, że w finale “Tańca z gwiazdami” po raz pierwszy zmierza się, aż trzy pary. 

Roxie reaguje na odejście Dagmary z "TzG". Teraz już wiadomo, co sądziła o jej tańcu Kasprzyk dogryzła Pavlovic na wizji. Emocje wzięły górę. Reakcja Iwony? Tego jeszcze nie było

Anita Sokołowska w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami"

Anita Sokołowska, popularna aktorka od pierwszego odcinka “Tańca z gwiazdami” prezentuje wysoki poziom. W ostatnim odcinku pierwszą choreografią, jaką zaprezentowali wraz z Jackiem Jeschke na parkiecie był taniec współczesny. Iwona Pavlović, jak przyznała, powstrzymywała łzy wzruszenia. 

Ale dzisiaj dodam swoją emocję. Nie chce, żeby mi się makijaż zmył. To było przecudowne - wyznała. 

Pozostali jurorzy również byli zachwyceni ciężką pracą aktorki i jej tanecznego partnera. Za ten występ otrzymali oni 40 punktów. 

Fani niezadowoleni po notach jury dla tańca Sokołowskiej z bratem

W drugim wystąpieniu uczestnikom “Tzg” miała towarzyszyć bliska osoba. Wybór Anity Sokołowskiej padł na brata, Leszka. Artystka wyznała, że jest on dla niej nieocenionym wsparciem po śmierci ojca. W ćwierćfinale programu zatańczyli razem walca wiedeńskiego. 

Było to piękne wystąpienie, a jury było pod wrażeniem umiejętności Leszka. Jednak, gdy przyszło do wystawienia ocen, przyznali im 38 punktów. Z kolei pozostali uczestnicy, którzy zatańczyli z bliskimi osobami, otrzymali od jury komplet punktów. Fani show uznali, że to niesprawiedliwe zachowanie i wyrazili swoje niezadowolenie oraz słowa pocieszenia dla brata Sokołowskiej w komentarzach. 

  • Panie Leszku, tańczył Pan naprawdę świetnie. Wielka szkoda, że zabrakło 2 punkcików do kompletu, ale wierzę, że w sercach widzów zdobył Pan z Siostrą znacznie więcej za pięknego walca i odwagę.
  • Przepięknie zatańczyli, te 38 pkt to jakaś pomyłka! Zasłużyli na więcej.
  • Panie Leszku, było rewelacyjnie! 
  • Ależ oceny niesprawiedliwe! To było przepiękne - pisali telewidzowie w social mediach. 

Co o tym sądzicie?

Anita Sokołowska z bratem,
Anita Sokołowska z bratem, "Taniec z gwizdami,, fot. KAPiF
Anita Sokołowska z bratem, Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Anita Sokołowska z bratem, Jacek Jechke, "Taniec z gwizdami,, fot. KAPiF