Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TVP pokazała pierwszą zapowiedź nowego sezonu "Sanatorium miłości". Szykuje się wielka afera!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.02.2024 13:22

TVP pokazała pierwszą zapowiedź nowego sezonu "Sanatorium miłości". Szykuje się wielka afera!

"Sanatorium miłości"
"Sanatorium miłości", fot. KAPiF, Instagram

“Sanatorium miłości” to wzruszający program, w którym seniorzy poszukują swojej drugiej połówki. Widzowie TVP pokochali go za szczere, nieudawane emocje i rozmowy uczestników. W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź 6. sezonu. Będzie się działo!

Fenomen "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Przyciągną ponad 3 miliony widzów podczas finałowego odcinka piątej serii, który został wyemitowany 5 marca 2023 roku!  To produkcja w formie telenoweli dokumentalnej, w której śledzimy codzienne życie 6 kobiet i 6 mężczyzn przebywających w sanatorium. W trakcie programu uczestnicy spędzają czas razem, czasami flirtują, a nawet się zakochują, wszystko pod bacznym okiem widzów. 

Program prowadzi Marta Manowska, która zaangażowana jest w relacje z uczestnikami. Z odcinka na odcinek poznajemy ich historie życiowe, zmagania z przeszłością, uczucia i pragnienia.  Wszyscy uczestnicy mają jedno wspólne marzenie – chcą jeszcze coś znaczącego przeżyć, kochać i nie pozostać jedynie w przeszłości.  Wielu z bohaterów programu zdobyło serca widzów, co można zauważyć między innymi na ich aktywności w mediach społecznościowych.

Uczestnicy, a także widzowie uwielbiają prowadzącą programu. Manowska jest osobą ciepłą i empatyczną. Jak zaczynała karierę w telewizji?

Sebastian Fabijański zrobił to dla roli w nowym serialu. Aż trudno uwierzyć na co się zdecydował Alicja Węgorzewska nagle zaczęła płakać w "The Voice Senior". Emocje wzięły górę po tym, co usłyszała

Kim jest prowadząca "Sanatorium miłości"?

Przed rozpoczęciem przygody z programem "Rolnik szuka żony", Marta Manowska miała bogate doświadczenie zawodowe. Zaczynała jako dziennikarka w radiu "Trójka" oraz jako autorka artykułów dla "Dziennika Zachodniego". Ponadto jest autorką dwóch książek: "Nacjonalizmy w Hiszpanii" oraz "Bytomianie – ich życie i miasto".  Nie tylko pracowała w mediach, ale również miała swoje epizody aktorskie. Zagrała w filmie krótkometrażowym "Co mówią lekarze" Michała Wnuka, pojawiła się w serialu "Hotel 52" oraz w teledysku Moniki Kuszyńskiej "Ocaleni". 

Marta Manowska uczestniczyła także w warsztatach aktorskich, współpracując między innymi z Teatrem IMKA i Teatrem Konsekwentnym. Wystąpiła również w kilku reklamach i brała udział w produkcjach telewizyjnych, takich jak "Bitwa na głosy", "Tak to leciało" i "Ugotowani".  Od września 2014 roku jest gospodynią polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ogromny sukces tego formatu przyniósł Manowskiej nie tylko popularność, ale także status gwiazdy TVP. W 2019 roku została prowadzącą programów "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior" na antenie TVP2. 

Teraz widzowie będą mieli okazję kolejny raz zobaczyć Manowską w nowym sezonie “Sanatorium miłości”. Kiedy premiera?

Co szykuje się w nowym sezonie "Sanatorium miłości"?

Oficjalny profil “Sanatorium miłości” we współtworzonej rolce na Instagramie razem z Martą Manowską podzielili się zapowiedzią 6. edycji programu. 

Mamy to! Absolutnie pierwszą relację z planu 𝟲. 𝘀𝗲𝘇𝗼𝗻𝘂 #sanatoriummiłości! 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝟭𝟬 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮, dokładnie za 4 tygodnie ⏰ A już teraz zobaczcie nowych uczestników i posłuchajcie @martamanowska – napisano.

Na nagraniu wypowiada się Marta Manowska, która opowiada o swoich odczuciach dotyczących nagrań do tegorocznej edycji. Podkreśliła, że w tym roku pojawiła się bardzo interesująca grupa. Zdradziła też, że wydarzyło się kilka sytuacji, których się kompletnie nie spodziewała. Jak stwierdziła, potrzebne było trochę czasu, aby uczestnicy potrafili  się zjednoczyć.

No bardzo ciekawa grupa, w tym roku przyjechały naprawdę duże indywidualności do Sanatorium miłości i nie było tak łatwo, nie było takie oczywiste, żeby ta grupa stała się od razu jednością. Mieliśmy trochę takich przejść, które musiały się chyba wydarzyć po to, żebyśmy stali się monolitem. No nie jedno wyzwanie czekało naszych uczestników. Było wiele scen, które jakby wykraczały poza moje wyobrażenie tego jak może jeszcze być w tym programie, który znam już od podszewki i który kocham bezgranicznie. I to się udało, to mnie bardzo cieszy – powiedziała Manowska.

Marta Manowska nie chciała zdradzać, więcej szczegółów, a zamiast tego zaprosiła widzów na 6. edycję. Wspomniała też o tym, jak bardzo zżyta jest z ekipą.

O efektach nie powiem, tylko zaproszę do oglądania 6. sezonu Sanatorium miłości, wiem, że państwo bardzo czekacie, bo dostaje bardzo dużo zapytań i wiadomości na ten temat. Krynica jest pięknym miejscem i będzie brakowało tego widoku gór w oknie o poranku, tych nocnych spacerów po górach i będzie brakowało mi jak zwykle mojej rodziny, czyli ekipy – dodała prowadząca programu.

Czekacie na 6. odsłonę “Sanatorium miłości”?

"Sanatorium miłości", fot. Instagram
"Sanatorium miłości", fot. Instagram
"Sanatorium miłości", fot. Instagram