Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "The Traitors" hitem, ale po finale wielkie niezadowolenie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.05.2024 19:32

"The Traitors" hitem, ale po finale wielkie niezadowolenie

"The Traitors"
fot. Instagram

Za nami wielki finał “The Traitors. Zdrajcy”. Reakcje widzów są jednak negatywne. Najbardziej oberwało się zwycięzcom. 

"The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Na antenie TVN pojawił się nowy, porywający reality show o nazwie “The Traitors. Zdrajcy”. W programie wzięło udział dwudziestu czterech uczestników, rywalizujących o główną nagrodę, która wynosiła ponad pół miliona złotych.  

Format "The Traitors. Zdrajcy" opiera się na popularnej grze "Mafia". Podczas emisji uczestnicy zostali podzieleni na dwie tajne frakcje: "lojalnych" i "zdrajców", przez prowadzącą. Ich zadaniem było przetrwanie do końca, pokonanie serii wyzwań oraz walka o wysoką nagrodę pieniężną. Produkcja polskiej edycji programu odbyła się w malowniczym, historycznym zamku w Belgii.

Format okazał się wielkim hitem i stacja planuje kolejna odsłonę. 

A jednak. Polsat rusza z własną śniadaniówką. Ujawniono nazwiska prowadzących Huknęły wieści o głośnym transferze w Polsacie. Miszczak ściągnął swoją ulubienicę z TVN?

Finał "The Traitors"

Wśród pięciorga zawodników walczących o zwycięstwo znaleźli się: Patryk Szczypka, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Stanley Ayomo i Justyna Kąkol, którzy uznawani byli za lojalnych, oraz Olga Kelm w roli "zdrajcy". W finale do zdobycia było ponad 320 tysięcy złotych. Jednakże, aby pieniądze trafiły do lojalnych, w grze finałowej nie mogło być obecnego zdrajcy. 

Ostatnia eliminacja wywołała wiele emocji. Najpierw, po głosowaniu, odpadł Patryk, a następnie Olga, w przypadku której pozostali uczestnicy byli niemal pewni, że jest zdrajczynią. Gdy zostało tylko troje uczestników — Manae, Justyna i Stanley — ten ostatni nie poddawał się i utrzymywał, że wciąż w grze jest zdrajca. Jego sposób myślenia zaskoczył Manae.

Uważam, że celem jest namieszanie nam w głowach i wśród nas nie ma już zdrajcy. Mamy się powybijać sami nawzajem - komentowała..

Co działo się po finale?

Burza po finale "The Traitors"

Zgodnie z decyzją Justyny i Stanleya, dziewczyna została ostatecznie wyeliminowana. W rezultacie show wygrali Stanley i Justyna, co spowodowało ogromne niezadowolenie widzów. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiły się setki krytycznych komentarzy skierowanych w ich stronę.

  • Pazerność ponad wszystko. Smutny finał. Lojalni okazali się najgorszymi zdrajcami.
  •  Tak mi żal Manae. Wbili jej sztylet w plecy, żeby zgarnąć więcej kasy.
  •  Beznadziejne zakończenie programu. Nie zasługują nawet, żeby im pogratulować.
  •  To przykre, co pieniądz robi z ludźmi. Szkoda tej Manae, niepotrzebna eliminacja - czytamy.

Zgadzacie się z nimi? Justyna i Stanley po finale natychmiast zmienili prywatność swoich kont na Instagramie i obecnie są one widoczne jedyne dla obserwatorów, po wcześniejszym zaakceptowaniu. Zorientowali się, że zniechęcili do siebie widzów?

"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram
"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram