Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Prowadzący Pytanie na śniadanie
18.09.2022 08:31 Robert El Gendy stracił pracę w "Pytaniu na śniadanie"? Fani nie będą zadowoleni

Widzowie "Pytanie na śniadanie" nie zobaczą już jednego z ulubionych prowadzących? Ze względu na nowy zarząd dziennikarz TVP miał otrzymać zupełnie inne obowiązki. Sympatycy Roberta El Gendy mogą poczuć niedosyt.Wraz z odejściem Jacka Kurskiego z posady prezesa stacji telewizyjnej jego miejsce zajął Mateusz Matyszkowicz. W TVP rozpoczęto wprowadzanie zmian, a na pierwszy rzut poszła obsada prowadzących programu "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie zobaczą już ponoć na kanapie Roberta El Gendy.

pytanie-na-sniadanie
12.08.2022 12:59 Prowadzący "Pytania na śniadanie" nagle przerwali rozmowę. Wydarzenia za kulisami zakłóciły wywiad

Podczas emisji jednego z ostatnich odcinków programu "Pytanie na śniadanie" doszło do pewnych komplikacji. Rozmowa Idy Nowakowskiej i Łukasza Nowickiego z gościem była cały czas zakłócana przez uciążliwe szczekanie. Mimo to prowadzący starali się poradzić sobie z sytuacją.Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Prezenterzy muszą być gotowi na niespodziewane problemy czy wszelkiego rodzaju wpadki. Tym razem show przerwały dźwięki zza kulis.

Pytanie na śniadanie
05.07.2022 12:22 Specjaliści o wypowiedziach prowadzących "Pytanie na Śniadania". Podważono ich zdanie

Eksperci nie wytrzymali po słowach prowadzących w programie "Pytanie na śniadanie" Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska zostali pouczeni po tym, jak przywołali popularne opinie na temat spożywania alkoholu. Specjalista w mocnych słowach dał do zrozumienia, co sądzi o podobnych przekonaniach. Niedzielne "Pytanie na śniadanie" poprowadzili Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska. W studio zagościli terapeuta od uzależnień, Robert Rutkowski i lekarz internista, Michał Mularczyk. Eksperci jasno dali do zrozumienia, co sądzą o masowo powielanych opiniach na temat najpopularniejszej polskiej używki. Gospodarzy aż zamurowało.

Pytanie na śniadanie
22.04.2022 13:05 Zdumiewające sceny w "Pytaniu na śniadanie". Studio opanowały papugi

Podczas dzisiejszego odcinka programu "Pytanie na śniadanie" widzowie byli świadkami niewiarygodnych scen z udziałem kolorowych papug. Ptaki nagle postanowiły pozwiedzać studio programu i uciekły od swoich opiekunów. Prowadząca Izabella Krzan wpadła w lekką panikę.Telewidzowie uwielbiają oglądać egzotyczne zwierzęta w telewizji. Stanowią one wyjątkową atrakcję dla osób, które nie mają szansy, by podziwiać na co dzień tego typu zwierząt. Tym razem fani programu "Pytanie na śniadanie" mogli zobaczyć kolorowe papugi.

Ida Nowakowska (EA)
13.04.2022 11:57 "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska nie zniosła historii o wojnie w Ukrainie, popłakała się na antenie

Ida Nowakowska podczas emisji programu "Pytanie na śniadanie" nie była w stanie powstrzymać łez, z powodu losy najmniejszych obywateli Ukrainy. Nagrania zza wschodniej granicy wstrząsnęły wrażliwą prezenterką.Poranny program "Pytanie na śniadanie" przekazuje widzom najświeższe informacje z kraju i ze świata, często mierząc się z trudnymi tematami. Obecnie większość segmentu śniadaniówki poświęcona jest zbliżającej się Wielkanocy, jednak produkcja nie zapomniała o aktualnych wydarzeniach u naszych wschodnich sąsiadów.Prowadzący poświęcili chwile, by porozmawiać o najmłodszych obywatelach Ukrainy, którzy nadal borykają się z okrucieństwem wojny. Fragmenty nagrań wykonana przez wolontariuszy zza wschodnią granicą niezmiernie wzruszyły Idę Nowakowską, która nie mogła powstrzymać łez.

pytanie na śniadanie
06.04.2022 17:09 Tak wygląda praca w "Pytaniu na śniadanie". Cichopek i Kurzajewski odsłaniają kulisy

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają kulisy programu "Pytanie na Śniadanie", teraz pojawiła się niepowtarzalna okazja, aby to sprawdzić. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili uchylić rąbka tajemnicy i pokazali, jak wygląda plan zdjęciowy na chwilę przed rozpoczęciem emisji. "Pytanie na śniadanie" to jeden z najchętniej oglądanych programów w TVP. Codziennie od 7:30 widzowie mogą nie tylko zapoznać się z najważniejszymi newsami, ale także czerpać z nieskończonego źródła ciekawostek i faktów związanych ze zdrowiem, urodą, turystyką, kulturą i rozrywką.

Tomasz Kammel (EA)
26.03.2022 18:33 Zmiany w "Pytaniu na śniadanie". W programie zadebiutowała nowa prowadząca

Ku zdziwieniu widzów programu "Pytanie na śniadanie" w najnowszym wydaniu u boku Tomasza Kammela nie pojawiła się Izabella Krzan. Zamiast niej w roli prowadzącej zadebiutowała bowiem Aleksandra Grysz, znana do tej pory z czerwonego dywanu "PnŚ". Mimo wielu pozytywnych opinii, w sieci pojawiły się dziesiątki pytań dotyczących przyszłości śniadaniowego show.

Brzozowski Górniak
24.03.2022 10:00 "Pytanie na śniadanie": Edyta Górniak o Rafale Brzozowskim. Dzięki niemu zaskoczyła fanów

Edyta Górniak lata swojej muzycznej świetności ma już za sobą. Wokalistka nie zapomina jednak o swoich wiernych, wieloletnich fanach i chce dać im niezwykły prezent, który nie byłby możliwy, gdyby nie Rafał Brzozowski.Piosenkarka podzieliła się tą informacją w trakcie wizyty w programie Pytanie na śniadanie. Wspomnianym prezentem będzie wyjątkowa piosenka.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel
24.03.2022 09:59 Izabella Krzan i Tomasz Kammel w oryginalnej stylizacji. "Ulubiona para"

Tomasz Kammel i Izabella Krzan to jeden z najpopularniejszych duetów prowadzących poranny program TVP "Pytanie na Śniadanie". Prezenterom nie brakuje poczucia humoru i dystansu do samych siebie, co udowodnili, dodając najnowsze zdjęcie na Instagrama. Fani nie kryją zdziwienia kreacją dwójki dziennikarzy śniadaniówki TVP.Tomasz Kammel przez wiele lat prowadził słynny program TVP "Pytanie na Śniadanie" u boku znanej dziennikarki Marzeny Rogalskiej. Po odejściu prezenterki, gwiazdor został połączony w duet z inną twarzą Telewizji Polskiej, czyli modelką Izabellą Krzan. Para dogaduje się coraz lepiej, o czym świadczy najnowsza fotografia na Instagramie Tomasza Kammela.

Nowakowska, Wolny
24.03.2022 09:58 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący nie mogli wytrzymać ze śmiechu

Niecodzienna wpadka przerwała poniedziałkowe wydanie programu "Pytanie na śniadanie". Zarówno widzowie, jak i prowadzący oniemieli, kiedy do rozmowy o nowym wariancie koronawirusa w Polsce włączył się syn jednego z ekspertów. Prowadzący nie mogli powstrzymać śmiechu.

pjimage - 2022-03-20T111552.087
24.03.2022 09:56 "Pytanie na śniadanie": Aleksander Sikory zadeklarował pomoc Ukraińcom

W niedzielnym "Pytaniu na śniadanie" nie brakowało wzruszających momentów. Gospodarzami dzisiejszego wydania byli Małgorzata Tomaszewska i Łukasz Nowicki. Widzowie w pewnym momencie zobaczyli scenę wyciskającą łzy z oczu."Pytanie na śniadanie" 20 marca doprowadziło widzów do łez. Wszystko za sprawą wizytą dziennikarzy w Ciechocinku, gdzie przebywają uchodźcy z Ukrainy.

Kasia Cichopek
24.03.2022 09:55 Redakcja "Pytania na śniadanie" nie wiedziała o rozwodzie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek w mediach społecznościowych wydaje się świetnie radzić z ogłoszonym rozstaniem. Współpracownicy aktorki wyznają, że prywatnie nie daje po sobie poznać, że coś ją trapi.Piątkowe oświadczenie o zakończeniu długoletniego związku mogło załamać aktorkę. Przez weekend wycofała się z życia publicznego, nie wstawiając nic do mediów społecznych. Z nowym tygodniem wróciła w radosnym humorze, witając swoich obserwatorów na planie "M jak miłość".Wielu zastanawiało się, czy radosna postawa kobiety nie jest jedynie kreowanym wizerunkiem w celu poradzenia sobie z trudnym okresem w życiu. Okazuje się, że najbliżsi współpracownicy nie mieli pojęcia o nagłej decyzji małżeństwa.

Pytanie na śniadanie
24.03.2022 09:53 Twórcy "Pytanie na śniadanie" pomylili imię gościa. W sieci szybko pojawiły się przeprosiny

Krystian Ochman był gościem niedzielnego wydania "Pytanie na śniadanie". Produkcja w mediach społecznościowych pomyliła imię naszego reprezentanta na Eurowizję 2022.Od sobotniego wieczoru postać Krystiana Ochmana zasłynęła w polskich i zagranicznych mediach. 22-latek będzie reprezentował nasz kraj podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalista podczas sobotnich preselekcji zachwycił widzów swoim głosem i to właśnie oni zdecydowali o jego wygranej wraz z utworem River. Krystian Ochman w finale pokonał dotychczasową faworytkę Darię oraz nieszablonowy zespół Unmute.Zwycięstwo w prestiżowych preselekcjach otworzyło Krystianowi Ochmanowi drzwi do licznych wywiadów oraz telewizyjnych zaproszeń. Młody piosenkarz w niedzielny poranek miał zasiąść na kanapie znanego programu Pytanie na śniadanie. Produkcja popełniła jednak poważny błąd podczas promocji odcinka. Gość nie pozostał im dłużny.

Tomasz Kammel
24.03.2022 09:51 Tomasz Kammel pojawił się w "Pnś" bez Izabelli Krzan. Gdzie jest prezenterka?

Wczorajsze "Pytanie na Śniadanie" poprowadził Tomasz Kammel, a wraz z nim Małgorzata Tomaszewska. Zgodnie z zapowiedzią na Facebooku, u boku dziennikarza miała znaleźć się tradycyjnie Izabella Krzan, jednak ku zaskoczeniu fanów, gwiazdy zabrakło na planie. Wiemy, co się stało. Tematy, poruszane we wczorajszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" były niezwykle różnorodne i poruszały wiele odmiennych emocji. W programie wystąpiła m.in. była policjantka, ale rozmawiano także o kocich humorach, hodowli kwiatów doniczkowych i, oczywiście, wielkim finale "The Voice Senior". Program prowadził Tomasz Kammel i, ku zaskoczeniu części widzów, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, która zastąpiła nieobecną na planie Izabellę Krzan. Wiemy, gdzie podziała się gwiazda "Pytania na Śniadanie" i dlaczego, mimo zapowiedzi, nie wystąpiła w sobotnim wydaniu.

Pytanie na Śniadanie
24.03.2022 09:50 Widzowie są rozczarowani dzisiejszym "Pytaniem na śniadanie". Ani słowa o WOŚP

Dziś odbywa się wielki finał 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzeniem tym żyje niemal cała Polska. Jak się okazuje, nie wszyscy się tym przejmują, bo w ramach porannego programu Pytanie na Śniadanie, nie było o nim żadnej wzmianki.Internauci bardzo szybko dali znać, że nie podoba im się ten fakt. Według nich taki temat nie powinien być pomijany, nawet jeśli ma on jakieś niewygodne, polityczne podłoże.

Pytanie na śniadanie
24.03.2022 09:50 Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie mogli się mocno zdziwić

Wczorajszy odcinek programu "Pytanie na śniadanie" obfitował w tematy związane ze zdrowiem i dobrą formą. Jednak takiej wpadki prowadzących nikt się nie spodziewał. Tomasz Kammel i Iza Krzan na wizji przegrali batalię z matematyką. Do niecodziennych scen doszło wczoraj na planie programu "Pytanie na śniadanie". Prowadzący Tomasz Kammel i Izabella Krzan gościli w studio specjalistkę ds. dietetyki klinicznej, doktor Justynę Jessę. Tematem ich rozmów była otyłość, problemy z cholesterolem, a także sposoby dążenia do walki z niechcianymi kilogramami, m.in. poprzez kontrolowanie BMI, czyli wskaźnika masy ciała.

Ida Nowakowska
24.03.2022 09:50 Ida Nowakowska w TVP chwali się swoimi umiejętnościami. Znalazła na to zaskakujący sposób

Tancerka i prowadząca Pytanie na śniadanie, Ida Nowakowska, zaskoczyła internautów swoimi umiejętnościami. Na zdjęciu przedstawiającym gospodarzy śniadaniówki TVP2 prezenterka zrobiła szpagat.Ida Nowakowska tanecznym krokiem zawojowała polską scenę show-biznesu. Od dziecka uwielbiała taniec, który stał się jej pasją i kluczem do świata celebrytów. W 2007 roku młoda dziewczyna zajęła pierwsze miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku. Wyróżnienie otrzymała w kategorii tańca współczesnego.W Polsce zaczynała swoją karierę taneczną w Teatrze Muzycznym Roma oraz Studiu Buffo. Potem Ida Nowakowska postanowiła podzielić się talentem z szerszą widownią. Wystąpiła w pierwszej edycji muzycznego programu You Can Dance. Po prostu tańcz. Ostatecznie zajęła 10. miejsce. Po kilku latach związała się ponownie z show — tym razem w roli jurorki.

pjimage - 2022-01-03T210351.855
24.03.2022 09:48 "Pytanie na śniadanie" nie jest nadawane na żywo? Jest komentarz stacji

Widzowie w tym momencie bardzo się zdziwią. Nagle widzowie dostrzegli, że "Pytanie na śniadanie" może wcale nie być nagrywane na żywo. "Fakt" zapytał o to TVP, stacja jednoznacznie odpowiedziała."Pytanie na śniadanie" nagrywane jest wcześniej? Wszystko wyszło na jaw przez zdjęcie, które Paulla zamieściła na swoim Instagramie.

Pytanie na śniadanie
24.03.2022 09:46 Tomaszewska zaliczyła faux-pas w "Pytaniu na śniadanie". "Zapomnijcie o tym"

"Pytanie na śniadanie" to lifestylowy program poranny, który emitowany jest na antenie TVP 2 od wielu lat. Gospodarzami dzisiejszego odcinka byli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. To właśnie współprowadząca w pewnym momencie zaliczyła wpadkę. Gościem dzisiejszego odcinka był m.in. specjalista od savoir vivre'u. Małgorzata Tomaszewska chciała zapytać go, jak powinniśmy właściwie spożywać rybę.

PnŚ
24.03.2022 09:44 "Pytanie na śniadanie'': Olga Szomańska o swojej teściowej

Ciąża i macierzyństwo u kobiet pracujących w show-biznesie to nie lada wyzwanie. Do już pełnego w obowiązki życia dochodzi jeszcze więcej kwestii, o które trzeba zadbać. Do programu Pytanie na Śniadanie przyszła o tym opowiadać Olga Szomańska.Aktorka znana ze swojej roli w M jak Miłość poruszyła też temat teściowej i jej wkładu w wychowanie dziecka. Opowiedziała o tym, jak zachowała się babcia jej dziecka na wieść o ciąży. Można być w szoku.

Zaucha
24.03.2022 09:39 Wiadomość od Yvesa Goulaisa w ''Pytaniu na śniadanie''. To z jego rąk zginął Andrzej Zaucha

Dziś mamy 30. rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy. Piosenkarz został zastrzelony przez męża swojej kochanki. W programie Pytanie na Śniadanie został z tej okazji wyemitowany nie tylko wspominkowy materiał o wokaliście, ale coś jeszcze.W trakcie emisji zdecydowano się bowiem na puszczenie wyznania wspomnianego mordercy, Yvesa Goulaisa, który dziś funkcjonuje już pod zmienioną tożsamością.