Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nadmiar emocji w "Pytaniu na śniadanie", Kasi Cichopek popłynęły łzy. W studiu był też Maciej Kurzajewski
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.11.2022 13:56

Nadmiar emocji w "Pytaniu na śniadanie", Kasi Cichopek popłynęły łzy. W studiu był też Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP

Niedzielna emisja porannego "Pytania na śniadanie" przebiegała pod hasłem świętowania 70-lecia TVP. Na kanapie nie mogło zabraknąć największych gwiazd stacji, które od lat z nią współpracują. Niektóre wspomnienia wywołały prawdziwe emocje wśród gości.

Widzowie Telewizji Polskiej za sprawą bogatej oferty programowej mogą całe godziny spędzić przed odbiornikiem w towarzystwie ulubionych seriali. Jednym z najbardziej oglądanych jest "M jak miłość". W studiu śniadaniówki nie mogło zabraknąć więc największych gwiazd produkcji.

"Pytanie na śniadanie": wspomnienia kultowego serialu

W niedzielny poranek cofnęliśmy się w czasie i zobaczyliśmy największe gwiazdy TVP minionych lat. Wśród gości śniadaniówki nie mogło zabraknąć m.in.: Niny Terentiew, czyli słynnej prezenterki "Bezludnej Wyspy" oraz Teresy Lipowskiej, która od lat wciela się w seniorkę rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość".

Przy jej boku na kanapie zasiadła również Kasia Cichopek, która oprócz roli prezenterki w programie "Pytanie na śniadanie" na długo związała się z kochanym przez widzów serialem. Panie na wizji rozmawiały o ponad dwudziestoletniej współpracy z TVP i początkach ich przygody z telewizyjną kamerą.

To była taka kruszynka przecież, prawie że osiemnastoletnia — wspominała Teresa Lipowska pierwsze spotkanie z serialową koleżankę.

Przy tej okazji Kasia Cichopek zdradziła, że początkowo jej rola miała ograniczyć się jedynie do koleżanki ze szkolnej ławki jednego z bliźniaków. Telewizyjna przygoda trwa jednak już od ponad dwudziestu lat. To nie jedyne zaskoczenia, z którymi ekipa musiała poradzić sobie na planie.

"Pytanie na śniadanie": Kasia Cichopek nie była w stanie powstrzymać łez

Podczas rozmowy wspomniano również o Witoldzie Pyrkoszu, który odszedł nagle w 2017 roku wskutek udaru. Dla widzów TVP i całej produkcji serialu był to prawdziwy cios. Aktorki do dziś wspominają jego ogromny wkład w całą fabułę.

Bardzo go czujemy, Kasia z resztą też to powie, że na planie to miejsce, gdzie on siedział, jest zawsze otoczone taką jego aurą — podkreślała Teresa Lipowska.

Produkcja "Pytania na śniadanie" podczas wspomnień o zmarłym aktorze pokazała fragmenty serialu z jego udziałem. Na wzruszający filmik najbardziej zareagowała Kasia Cichopek, która przecierała zaszklone łzami oczy.

Dwadzieścia lat wspólnej historii zżyło ze sobą obie aktorki i choć obecnie prezenterka śniadaniówki często otacza się nowymi osobami, również partnerem Maciejem Kurzajewskim, z czułością wraca pamięcią do obsady serialu, z którym nadal współpracuje.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek, Teresa Lipowska
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP
Kasia Cichopek, Teresa Lipowska
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP
Pytanie na śniadanie
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr jest już dorosłym mężczyzną

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].