Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska stanęła na wadze. Ten krzyk trudno będzie zapomnieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2023 08:06

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska stanęła na wadze. Ten krzyk trudno będzie zapomnieć

Małgorzata Tomaszewska
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP

Małgorzata Tomaszewska wraz z Olkiem Sikorą stanowi jeden z ulubionych duetów prowadzących śniadaniówkę TVP. Ostatnio para wraz z zaproszonym gościem rozmawiała o prawidłowej wadze ciała człowieka. Niespodziewanie wyszły na jaw prywatne informacje o prezenterce.

Nie da się ukryć, że gwiazda TVP nieskazitelnie prezentuje się przed kamerami i może pochwalić się szczupłą sylwetką. Podczas nagrań "Pytania na śniadanie" doznała jednak szoku, gdy weszła na wagę.

Małgorzata Tomaszewska przecierała oczy, gdy powiedzieli ile waży

Podczas środowej emisji programu prowadzący wraz z gościem poruszyli temat prawidłowej masy ciała. Część z nas nie wie, jak obliczyć wartość BMI, a nawet jak podejść do regularnych ważeń.

Ekspert zdradził kilka podstawowych czynników, które należy wykonać przed wejściem na wagę. Sprawdzanie masy ciała nie tylko musi być regularne, ale najlepiej, żeby odbywało się rano, na czczo oraz bez zbędnych ubrań. 

Małgorzata Tomaszewska, chcąc zaprezentować działanie, weszła na wizji na jedną z przedstawionych wag. Wręcz nie mogła uwierzyć w cyfrę, którą odczytał jej gość: 61 kilogramów.

Jeden? A zero jest zwykle. Inna waga! — krzyknęła nagle prezenterka.

Olek Sikora wraz z ekspertem próbowali uspokoić kobietę, tłumacząc jej ubiór oraz mikroporty, które mogły dodać jej trochę na wadze. Oni również przeżyli zaskoczenie, gdy dwa pozostałe sprzęty pokazały kolejno: 59,3 oraz 60,9 kilogramów.

Dorota Wellman poinformowała o chorobie. Internauci od razu ruszyli na pomoc

Ile waży Małgorzata Tomaszewska?

Trzy próby sprawdzenia wagi niestety nie pomogły określić prezenterce tego, czy jej masa ciała jest prawidłowa. Zaproszony gość podkreślał, jak ważne jest podczas obserwacji własnej wagi korzystanie z jednego sprzętu.

Małgorzata Tomaszewska nie dawała jednak za wygraną i próbowała dowiedzieć się od eksperta, czy w jej przypadku masa ciała jest prawidłowa. Na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka dba o formę. Sama również przyznała, że wypracowała ją dzięki aktywności fizycznej, która towarzyszyła jej już od dziecka.

Ważysz optymalnie — zapewniał ekspert.

Co zrobić gdy zmieniamy masę ciała bez ingerencji?

W przypadku prowadzącej kluczowym elementem jej przemiany był sport oraz praca, która wiążę się przede wszystkim z prezentacją przed kamerą. Małgorzata Tomaszewska ma za sobą doświadczenia modelingowe, dlatego od dłuższego czasu może cieszyć się szczupłą sylwetką i wie, jak utrzymać prawidłową wagę.

Problem pojawia się, jednak gdy nie wpływamy na wygląd naszego ciała, a waga mimo to potrafi znacznie spadać lub wzrastać. Takich przypadków nie należy ignorować.

Niekontrolowane zmiany w masie ciała mogą być alarmem w chorobach metabolicznych, hormonalnych, a także czynniki zewnętrzne jak np. stres. W takich sytuacjach warto monitorować sytuację i skonsultować ją z lekarzem.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska, Pytanie na śniadanie.jpg
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP
Małgorzata Tomaszewska, Pytanie na śniadanie (3).jpg
Kadr z programu "Pytanie na śniadanie", prod. TVP

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.