Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sekret Artura Baranowskiego ujawniony. Poza teleturniejami ma na koncie inny imponujący rekord
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.04.2024 08:16

Sekret Artura Baranowskiego ujawniony. Poza teleturniejami ma na koncie inny imponujący rekord

Artur Baranowski
kadr z programu "Jeden z dziesięciu" i "Va Banque"/TVP

Artur Baranowski wziął udział w kolejnym teleturnieju Telewizji Polskiej. Podczas emisji “geniusz ze Śliwnik” opowiedział o swoim niezwykłym osiągnięciu. Wielu widzów musiało być zaskoczonych.

Artur Baranowski podbił serca widzów

Artur Baranowski wzbudził podziw widzów Telewizji Polskiej po swoim spektakularnym występie w “Jednym z dziesięciu” z ubiegłego roku. 28-letni ekonomista zgłosił się do programu, by bezbłędnie odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Tadeusza Sznuka pytania.

Mężczyzna przeszedł przez show jak burza, zdobywając 803 punkty. Media natychmiastowo ochrzciły go “geniuszem ze Śliwnik”, a widzowie z niecierpliwością wyczekiwali jego udziału w wielkim finale.

Ostatecznie Artur Baranowski nie dotarł jednak na nagrania, a jak poinformował sam prowadzący “Jednego z dziesięciu”, przyczyną była awaria samochodu. Fani byli zrozpaczeni, jednak żyli nadzieją, że będą mieli okazję ponownie zobaczyć 28-latka na ekranie.

Gwiazda TVN schudła 50 kg! Nowe zdjęcia powalają. "Wreszcie widzę swoją szyję!" "Milionerzy". Mamy kolejnego milionera! Piekielnie trudne pytanie nie zatrzymało pana Tomka!

Artur Baranowski w "Va Banque"

Fani polskich teleturniejów oniemieli, gdy w mediach pojawiła się informacja, że Artur Baranowski ponownie wystąpi w Telewizji Polskiej. Tym razem mężczyzna zdecydował się na udział w programie “Va Banque”.

Odcinek z udziałem “geniusza ze Śliwnik” wyemitowano w środę 3 kwietnia. Uczestnik mierzył się w nim z wrocławianinem Maciejem, będącym radcą prawnym oraz pochodzącym ze Skawiny chemikiem Markiem.

Niestety, tym razem Arturowi Baranowskiemu nie udało się zatryumfować. Swoją przygodę z “Va Banque” zakończył na drugim miejscu, zdobywając 1000 zł, zmuszony uznać wyższość rywala.

Imponujący rekord Artura Baranowskiego

Choć Artur Baranowski nie osiągnął zwycięstwa w środowym odcinku “Va Banque”, program był okazją dla jego fanów do tego, by dowiedzieć się o zaskakującym hobby uczestnika.

Wiem, że twoją pasją są kostki rubika i ich układanie. Ile czasu zajmuje ci ułożenie takiej kostki, w sytuacji, w której bym ci ją absolutnie nie złośliwie ale pomieszał? - zapytał prowadzący teleturniej Radosław Kotarski.

Odpowiedź gwiazdy “Jednego z dziesięciu” sprawiła, że widzowie nie mogli usiedzieć na miejscu.

Mój rekord to 15 sekund - pochwalił się mężczyzna.

Artur Baranowski
Artur Baranowski, kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
Artur Baranowski
Artur Baranowski w “Va Banque”, screen: “Va Banque”/TVP
Artur Baranowski
Artur Baranowski, kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP