Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ostre spięcie między Ewą i Waldemarem w "Rolnik szuka żony". Ludziom puściły nerwy: "Dziewczyno, uciekaj!"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.12.2023 11:05

Ostre spięcie między Ewą i Waldemarem w "Rolnik szuka żony". Ludziom puściły nerwy: "Dziewczyno, uciekaj!"

Rolnik szuka żony
Kolejne spięcie w "Rolnik szuka żony", fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie TVP byli świadkami kolejnego emocjonującego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Tym razem uczestnicy mieli okazję otworzyć się przed sobą podczas romantycznej kolacji. Gdy inny bohaterowie pogłębiali uczucia, Ewa i Waldemar przeszli mocną konfrontację. Internauci od razu spisali na straty ich relację.

"Rolnik szuka żony". Kolejne spięcia między Ewą a Waldemarem

W obecnym sezonie nie ma bardziej rozpoznawalnej postaci od Waldemara. Rolnik zyskał rozgłos z mało pochlebnych powodów. Podczas poznawania kandydatek w "Rolnik szuka żony", utrzymywał kontakt z inną kobietą. Konfrontacja z produkcją odbyła się przed kamerami.

Ostatecznie jednak bohater dokonał wyboru. To z Ewą miał stworzyć zgodny związek, jednak ich relacja potrzebuje jeszcze sporo pracy. Między duetem w ostatnich odcinkach doszło do wielu spięć.

Powodem ma być niezadowolenie rodziców rolnika z jego decyzji. Ewa podczas kolacji nie kryła swojego rozczarowania. Waldemar został postawiony pod ścianą i musiał dokonać wyboru.

Miałam pewien dystans przez pewne sytuacje, ciężko mi nagle zrobić zwrot akcji, że jest inaczej. Waldek od różnych stron dał mi się poznać […] Nie można budować na takiej niepewności. Ty dobrze wiedziałeś, jak zareagowali na twój wybór. Jeśli ja nie odpowiadam, to nie chcę na siłę do siebie przekonywać […] Nie chcę być przeszkodą. Czy ja zawiniłam? Wydaje mi się, że nic nie zrobiłam - tłumaczyła bohaterka.

Widzowie "Rolnika" nie wytrzymali! Takiej fali krytyki jeszcze nie było. Nikt nie gryzie się w język: "Love island wersja agro" Ewa z "Rolnika" w blond włosach! To tak wielka zmiana, że trudno rozpoznać, że to ona!

"Rolnik szuka żony". Bohaterowie skonfrontowali swoje oczekiwania

Podczas romantycznej kolacji widzowie nie mogli liczyć na czułe gesty pomiędzy Ewą i Waldemarem. Duet po raz kolejny rozpoczął rozmowę dotyczącą swoich oczekiwań. Rolnik w końcu musiał zapewnić wybrankę o podjęciu kroków w związku z jej niepewnością.

Te argumenty, które przedstawię będą przyjęte. I ta akceptacja na początku żeby była. Żeby nie było tak jak do tej pory. Ja też to widzę, że nie jest tak jak powinno być - przyznał Waldemar.

Bohater "Rolnik szuka żony" zapewnił Ewę, że przeprowadzi rozmowę z rodzicami. Choć widać, że kobietę taka decyzja lekko uspokoiła, internauci stracili cierpliwość do tego duetu.

Widzowie "Rolnik szuka żony" nie wytrzymali. Chcą ratować uczestniczkę?

Widzowie z wypiekami na twarzy obserwują losy bohaterów programu TVP i szczegółowo śledzą ich media społecznościowe. Temat relacji Ewy i Waldemara niedawno wzbudził wiele emocji, z powodu ich rzekomego rozstania. O komentarz pokusił się sam rolnik.

Nie da się jednak ukryć, że internauci nie widzą przyszłości pary. W mediach społecznościowych co rusz komentują ich niedobranie. Wygląda na to, że duet z pewnością zapisze się w pamięci widzów, jednak nie jako trafiony "eksperyment" produkcji.

  • Dziewczyno, uciekaj!
  • Pani Ewunia jest piękna kobietą. Na pewno znajdzie zdecydowanie lepszą partię dla siebie.
  • Daj że spokój z tym człowiekiem.
  • Nic z tego nie będzie…
  • Szkoda czasu.