Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Ogłoszono nazwiska nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". To oni dołączą do śniadaniówki!
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.12.2023 09:25

Ogłoszono nazwiska nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". To oni dołączą do śniadaniówki!

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN"?
Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN" fot. KAPiF

Nowi prowadzący w “Dzień Dobry TVN”. Stacja od miesięcy obiecywała, że do obsady dołączą nowe twarze. Właśnie ogłoszono, jaki duet poprowadzi śniadaniówkę. 

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

“Dzień Dobry TVN” to program, który w ostatnich latach przeszedł prawdziwą rewolucję. W krótkim okresie czasu ze śniadaniówką pożegnały się największe gwiazdy stacji. W programie przestała pojawiać się: Kinga Rusin, Magda Mołek, czy Piotr Kraśko, który awansował na prezentera “Faktów”.

Do obsady dołączyli natomiast" Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński, czy Ewa Drzyzga. Niestety nie wszystkim udało się zatrzymać posadę. 

Prowadzący
Prowadzący "Dzień Dobry TVN" fot. KAPiF

Latem w programie doszło do grupowego zwolnienia. Z dnia na dzień posadę straciło aż pięcioro prowadzących, a kilka tygodni później z pracą pożegnał się także Filip Chajzer. Stacja długo robiła casting na nowe twarze. W końcu udało się znaleźć idealny duet. 

Nowy duet w "DDTVN"! Produkcja zaskoczyła widzów, a w komentarzach istny szał Nowa para w „Dzień Dobry TVN”. Pojawił się oficjalny komunikat! Kto dołączy do grona prowadzących?

Kto mógł zostać prowadzącycm "Dzień Dobry TVN"?

Już latem przed kamerami debiutowała nowa para, czyli dobrze znana widzom Gabi Drzewiecka wspólnie z ulubieńcem fanów, Mateuszem Hładkim. Jak udało się ustalić jakiś czas temu Światu Gwiazd, pojawiły się też inne nazwiska, które stacja brała pod uwagę przy wyborze nowej obsady programu. 

Produkcja zrobiła burzę mózgów, kogo zaprosić na castingi. Zapadła decyzja, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow zostaje, bo świetnie wypadła na próbach kamerowych, ma poza tym ogromne doświadczenie w prowadzeniu programu na żywo w TVN24, nie chcieliśmy jej stracić - usłyszeliśmy. 

To nie jedyne nazwisko, które stacja brała pod uwagę. 

Zatem została zaproszona casting plus Sandra Hajduk, Piotr Kędzierski i Mikołaj Komar. Teraz trwają próby kamerowe tych gwiazd w różnych konfiguracjach. Chodzi o to, by tak dobrać pary, by była między nimi chemia i by wzbudzili sympatię widzów. Redakcja nie chce popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której widzowie nie polubili w tej roli. Na razie wszyscy czworo wypadają dobrze, na luzie, bez spięcia i przede wszystkim naturalnie. Jest szansa, że będą nowymi gospodarzami porannego pasma – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z topowych menadżerów Discovery.
 

Stacja już nie chciała trzymać widzów dłużej w niepewności i w niedzielę 3 grudnia ogłoszono, kim są nowi prowadzący śniadaniówkę. Kto dołączy do: Pauliny Krupińskiej, Damiana Michałowskiego, Marcina Prokopa, Doroty Wellman, Krzysztofa Skórzyńskiego i Ewy Drzyzgi?

Nowi prowadzący w "Dzień Dobry TVN". Kto poprowadzi program?

Stacja długo zwlekała z przekazaniem dobrych wieści. Castingi na nowych prowadzących toczyły się już od jakiegoś czasu. Wstępnie informowano, że kolejne osoby dołączą do obsady już w listopadzie. 

Wszystko jednak nieco się przeciągnęło. W końcu w sobotę 3 grudnia na Instagramie śniadaniówki pojawił się pierwszy komunikat o nowych prowadzących. 

Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu „Dzień Dobry TVN” powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma. Bądźcie z nami w niedzielę od 7:45, by dowiedzieć się kto dołączy do Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy.

Stacja oczywiście dotrzymała słowa i w niedzielę o poranku przedstawiono przed kamerami nowych prowadzących. Do grona prowadzących dołączyły: Ania Sękara i Sandra Hajduk! Panie zadebiutują w nowej roli już 6 grudnia!

Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Marcin Prokop i Dorota Wellman fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop fot. KAPiF
Ewa Drzyzga i Robert Skórzyński fot. KAPiF
Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński fot. KAPiF
Paulina Krupińska i Damian Michałowski fot. KAPiF
Paulina Krupińska i Damian Michałowski fot. KAPiF