Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowa para w „Dzień Dobry TVN”. Pojawił się oficjalny komunikat! Kto dołączy do grona prowadzących?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.12.2023 10:32

Nowa para w „Dzień Dobry TVN”. Pojawił się oficjalny komunikat! Kto dołączy do grona prowadzących?

Nowi prowadzący w "Dzień dobry TVN"? Fot. KAPiF
"Dzień dobry TVN" Fot. KAPiF

“Dzień dobry TVN” przechodzi rewolucję, jednak wygląda na to, że nie wszystko idzie po myśli producentów. Stacja chce ponownie postawić na znane twarze w gronie gospodarzy show? Właśnie wydano komunikat o nowej parze prowadzących. 

Zamiany w "Dzień dobry TVN"

“Dzień dobry TVN” przechodzi proces “odświeżenia”. W związku z tym nowa dyrektor programowa stacji nadającej program Lidia Kazen, zdecydowała się na gruntowne zmiany w obsadzie formatu.

Pracę w śniadaniowym show TVN-u straciło wielu prezenterów, a zachowali ją jedynie Marcin Prokop, Dorota Wellman, Damian Michałowski, Paulina Krupińska, Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga.

Trzy pary prezenterów miały nadać programowi więcej autorskiej inwencji. Szybko zaczęły pojawiać się jednak informacje, że do grona gospodarzy planowane jest dodanie kolejnego duetu.

Kinga Rusin na celowniku władzy. Wydała pilne oświadczenie. Agent miał dostać na nią zlecenie Marcin Prokop stracił pracę w programie TVN. Do widzów uwielbianego formatu właśnie dotarły przykre wieści

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN"?

Jeszcze niedawno w mediach huczało o możliwości wystąpienia w “Dzień dobry TVN” jednego z najpopularniejszych showmanów w Polsce, Huberta Urbańskiego. Gdy wydawało się jednak, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, prezenter nieoczekiwanie zrezygnował ze stanowiska, o czym jako pierwszy powiadomił portal Świat Gwiazd.

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradził w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN.

Nasze źródło ujawniło nam również, że poważnymi kandydatami do dołączenia do obsady śniadaniówki byli również Mikołaj Komar, Piotr Kędzierski, Sandra Hajduk i Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Po tym, jak z prowadzenia „Dzień dobry TVN” zrezygnował Hubert Urbański, byliśmy w trudnej sytuacji. Produkcja zrobiła burzę mózgów, kogo zaprosić na castingi. Zapadła decyzja, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow zostaje, bo świetnie wypadła na próbach kamerowych, ma poza tym ogromne doświadczenie w prowadzeniu programu na żywo w TVN24, nie chcieliśmy jej stracić - słyszymy.
 

Co ciekawe, nowa para miała podobno dołączyć do programu już w listopadzie. Z powodu niemożności odnalezienia odpowiednich osób, termin został jednak przesunięty. Tymczasem stacja wydała komunikat dotyczący nowej pary w programie. 

Nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN"

Na Instagramie śniadaniówki opublikowano właśnie pilny komunikat dotyczący nowej pary prowadzących. Stacja przekazała widzom, że już 2 grudnia na antenie pojawi się nowa, od dawna zapowiadana para prowadzących. 

Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu „Dzień Dobry TVN” powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma. Bądźcie z nami w niedzielę od 7:45, by dowiedzieć się kto dołączy do Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy - brzmi komunikat na Instagramie. 

O tym, kto dołączy do obsady śniadaniówki, dowiemy się w niedzielę 3 grudnia. 

prezenterzy Dzień dobry TVN
Obecni prezenterzy “Dzień dobry TVN”, fot. KAPiF
Marcin Prokop i Dorota Wellman fot. KAPiF
Marcin Prokop i Dorota Wellman fot. KAPiF
Ewa Drzyzga i Robert Skórzyński fot. KAPiF
Ewa Drzyzga i Robert Skórzyński fot. KAPiF