Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów. Takiego rozczarowania dawno nie było. Lawina komentarzy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.12.2023 13:35

Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów. Takiego rozczarowania dawno nie było. Lawina komentarzy

Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów, fot. KAPiF
Nowy duet w "DDTVN" ostro krytykowany przez widzów, fot. KAPiF

“Dzień dobry TVN” ogłosiło nowe gwiazdy programu. Już od tegorocznych Mikołajek show prowadzone będzie przez nową parę. Okazuje się, że część internautów jest jednak mocno zawiedziona.

"Dzień dobry TVN" z nową obsadą

“Dzień dobry TVN” przechodzi rewolucję. Produkcja programu postanowiła pożegnać kilka znanych nazwisk, w tym Małgorzatę Rozenek, Agnieszkę Woźniak-Starak, czy Andrzeja Sołtystika.

Jednocześnie już wkrótce powiadomiono, że w show pojawią się nowe twarze. W mediach huczało od plotek. Początkowo do roli gospodarza formatu rozpatrywana była kandydatura Huberta Urbańskiego. Gdy jednak wszystko wydawało się dopięte na ostatni guzik, gwiazdor nieoczekiwanie się wycofał, o czym jako pierwszy powiadamiał nasz portal.

Chwilę później informowano, że produkcja “DDTVN” najprawdopodobniej próbować będzie skusić dawnych prowadzących show, w tym Kingę Rusin i Marcina Mellera, do powrotu. Wszystko wskazuje jednak na to, że to już nieaktualne!

Ogłoszono nazwiska nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". To oni dołączą do śniadaniówki! Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie kryli zaskoczenia

Nowi prowadzący w "Dzień dobry TVN"

“Dzień dobry TVN” na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych poinformował właśnie o dwóch nowych prezenterkach formatu. Już 6 grudnia show poprowadzą debiutujące w programie Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Nowe prowadzące DDTVN fot. kadr TVN
Nowe prowadzące DDTVn fot. kadr TVN

Obie panie związane są z show od lat. Pierwsza miała okazję występować już w “Dzień dobry wakacje”, druga natomiast prowadziła wcześniej segment poświęcony biznesowi. W sieci pojawiły się już pierwsze reakcje internautów. Część z nich nie napawa niestety optymizmem.

Widzowie oceniają nową parę prowadzących "Dzień dobry TVN"

Na profilu “Dzień dobry TVN” w mediach społecznościowych pojawiło się wiele gratulacji i ciepłych słów pod adresem nowych gospodyń. Nie zabrakło jednak również słów krytyki pod adresem produkcji programu.

 • Z całym szacunkiem do obu pań, ale Ania Kalczyńska i Agnieszka Woźniak-Starak to były gwiazdy tego programu.
 • Uważam, że można było dokonać lepszego wyboru.
 • Mam mieszane uczucia. Panią Anię Senkarę lubię, ale nie wiem czy w tak dużych dawkach.
 • Niestety śniadaniówka w Polsce upada, i nie rozumiem czym pani Lidia Kazen się kieruje w wyborze prowadzących w programach TVN i TTV - czytamy w sekcji komentarzy.
 • A gdzie Gabi i Mateusz???
 • Miałam nadzieję na powrót Agi Woźniak-Starak i Anny Kalczyńskiej. Sandra i Anna Senkara mnie nie przekonują.
 • Agnieszka niech wróci.
 • Duży chaos.

Pojawiło się też kilka głosów od widzów, którzy pokładają nadzieję w kobiecym duecie. 

 • Dziewczyny petardy. Uwielbiam obie. 
 • Dam im szansę.
 • Super. Bardzo lubię obie panie.
Anna Senkara
Anna Senkara, fot. KAPiF
Sandra Hajduk-Popińska fot. KAPIF
Sandra Hajduk-Popińska fot. KAPIF