Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Niesamowita metamorfoza gwiazdy "Euforii". Pomogła naturze? Aż trudno ją rozpoznać
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.04.2024 20:18

Niesamowita metamorfoza gwiazdy "Euforii". Pomogła naturze? Aż trudno ją rozpoznać

Metamorfozy gwiazd
fot. Instagram

Gwiazda serialu “Euforia” Sydney Sweeney w ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszła sporą metamorfozę. Szczegóły. 

Metamorfozy gwiazd

Metamorfozy to niezmiennie jeden z najbardziej popularnych tematów w mediach. Fani uwielbiają informacje o zmianach, jakie zaszły w wyglądzie ich idoli. Dla wielu osoby znane z pierwszych stron tabloidów stają się inspiracją, jakie modyfikacje można zaprowadzić w swoim wyglądzie, by prezentować się, ale przede wszystkim czuć się lepiej. Nierzadko się zdarza, że panie podczas wizyty u fryzjera pokazują zdjęcie swojej ulubionej gwiazdy i proszą o takie samo strzyżenie, czy uczesanie. Taka sytuacja jest bardzo częsta również w przypadku mężczyzn. 

Jakiś czas temu szeroko komentowaną metamorfozą w mediach była zmiana kolorów włosów Angeliny Jolie. Gwiazda, która od lat stawiała na brąz, postanowiła rozjaśnić swoje pukle i dziś jest blondynką.

Śmierć proboszcza w "M jak Miłość". Barbara w żałobie. Tak smutnych scen dawno nie było Gwiazda "Barw szczęścia" nieoczekiwanie pokazała zdjęcie z niemowlakiem. "Jest cudem"

"Euforia" jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie

“Euforia” to popularny amerykański serial wyprodukowany przez HBO. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie streamingowej w czerwcu 2019 roku. Jest on zaliczany do dramatu młodzieżowego, gdyż fabuła kręci się wokoło uczniów liceum. Bohaterowie na co dzień zmagają się z takimi problemami, jak narkotyki czy przemoc. 

Produkcja zdobyła uznanie fanów na całym świecie i zdobyła wiele naród w tym Złotego Globa i łącznie dziewięć statuetek Emmy. Drugi sezon “Euforii” pojawił się na platformie HBO na początku 2022 roku. W związku z niesłabnącą popularnością formatu zdecydowano o nakręceniu kolejnego sezonu. 

Główną rolę w serialu gra Zendaya. A obok niej występują m.in. Angus Cloud, Muade Apatow, czy Sydney Sweeney. Jednym z głośnych tematów w mediach za oceanem jest metamorfoza tej ostatniej. 

Metamorfoza Sydney Sweeney

Sydney Sweeney to jedna z gwiazd serialu “Euforia”. W produkcji wciela się w postać Cassie Howard. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Emmy. W ciągu ostatnich lat fani dostrzegli poprawę jej umiejętności aktorskich. Ale nie tylko to zmieniło się u Sydney. 

Aktorka przeszła ogromną metamorfozę i dziś wygląda inaczej niż kilka lat wcześniej. Internauci podejrzewaj, że korzystała w tym celu z medycyny estetycznej i usług chirurga plastycznego. Użytkownicy internetowi szczególną uwagę zwracają na kości policzkowe, nos oraz usta Sweeney. Pojawiły się również głosy, że inny wygląd może być także efektem umiejętnego makijażu. Zdjęcia aktorki dawniej i dziś poniżej. 

Co myślicie o metamorfozie gwiazdy “Euforii”?

Sydney Sweeney, fot. Instagram
Sydney Sweeney, fot. Instagram
Sydney Sweeney, fot. Instagram
Sydney Sweeney, fot. Instagram