Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "Barw szczęścia" nieoczekiwanie pokazała zdjęcie z niemowlakiem. "Jest cudem"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.04.2024 17:13

Gwiazda "Barw szczęścia" nieoczekiwanie pokazała zdjęcie z niemowlakiem. "Jest cudem"

Anna Gzyra
Fot. TVP; Instagram

Choć w „Barwach szczęścia” gra od stosunkowo niedawna, jej postać już zdążyła wiele namieszać. Prywatnie doczekała się dwójki dzieci. Teraz Anna Gzyra pojawiła się z niemowlakiem. Pod zdjęciem pojawił się znaczący komentarz.

Anna Gzyra z "Barw szczęścia": gdzie gra?

Anna Gzyra to uwielbiana gwiazda serialowa. Ostatnio robi furorę w „Barwach szczęścia” jako Joanna Sokalska, matka Emila. Gra tam od 2023 roku. Sławę zdobyła już jednak w 2006 roku, kiedy wcieliła się w Sylwię Okońską w „M jak miłość”. Później występowała w wielu innych produkcjach, jak „Na Wspólnej”, „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość”.

Od 2019 roku Gzyra gra psycholożkę Dagmarę Skrzypek w serialu „Leśniczówka”. Rok temu można było ją zobaczyć w serii „Prawdziwe historie polskich fortun” oraz filmach „Wyrwa” i „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Prywatnie od dekady jest żoną jednego mężczyzny. Do tej pory doczekała się dwójki dzieci. Kim jest urocze maleństwo, które właśnie pokazała w sieci?

Socha wraca do "Na Wspólnej". Obok niej gwiazdor Netflixa! Jego bohater narobi zamieszania Aktorka po latach wraca do "Klanu", ale zagra inną rolę! Taki pomysł scenarzystów to nowość. Uda się?

Anna Gzyra: mąż, dzieci

Gwiazda „Barw szczęścia” w 2014 roku poślubiła Jakuba Augustynowicza. Od tamtej pory posługuje się dwuczłonowym nazwiskiem. Razem wychowują dwójkę dzieci. Helenę, urodzoną w 2011, z poprzedniego związku Gzyry, oraz ich syna Henryka, który przyszedł na świat w 2018. Co ciekawe, kiedy się poznali na jednej z imprez, organizowanej przez wspólnego znajomego, Anna była świeżo po rozstaniu i nie czuła się gotowa na nową relację.

Augustynowicz był jednak wytrwały, chciał jej pokazać, że może na nim polegać i mu zaufać. Od dekady są razem szczęśliwi. Warto dodać, że na ich ślubie był obecny biologiczny tata Heleny. Gzyra chce mieć z byłym partnerem dobre relacje, by jej córka czuła się szczęśliwa i bezpieczna. Teraz aktorka pokazała się z uroczą, malutką dziewczynką. Co o niej wiadomo? Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Anna Gzyra z "Barw szczęścia": zdjęcie z niemowlęciem

Gzyra opublikowała nowy wpis na Instagramie, na którym pokazała się razem z maleńką dziewczynką. Z opisu wynika, że fotografie wykonano na chrzcie dziecka. Aktorka ujawniła, że malutka ma na imię Michalina i jest dzieckiem kogoś z jej rodziny.

Ta piękna dziewczyneczka powiększyła grono naszej rodziny kilka miesięcy temu. A wczoraj miała swoje święto. Michalinka jest cudem. Jest tak pogodną i radosną dziewczynką. Mogłabym trzymać Misię blisko serca i tulić cały dzień! Szczęśliwym Rodzicom gratulujemy raz jeszcze i dziękujemy za przemiły, rodzinny czas. I troszkę zazdrościmy – napisała Anna, dodając też cytat z Korczaka: “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Śmiej się Michalinko jak najwięcej – ogłosiła Gzyra.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz Joanny Moro, na który Anna odpowiedziała w bardzo znaczący sposób.

  • Do twarzy Ci bardzo z Tym Cudenkiem – napisała Moro.
  • Prawdaaaa? – potwierdziła Gzyra.

Czyżby jej własna rodzina miała się niedługo powiększyć?

Anna Gzyra, Barwy Szczęścia, nowe zdjęcie z niemowlakiem
Anna Gzyra w “Barwach szczęścia”, fot. TVP
Anna Gzyra, Barwy Szczęścia, nowe zdjęcie z niemowlakiem
Anna Gzyra z mężem, fot. KAPiF