Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Socha wraca do "Na Wspólnej". Obok niej gwiazdor Netflixa! Jego bohater narobi zamieszania
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.04.2024 23:18

Socha wraca do "Na Wspólnej". Obok niej gwiazdor Netflixa! Jego bohater narobi zamieszania

"Na wspólnej"
fot. TVN

Fani serialu “Na wspólnej” mają powód do świętowania. Właśnie do produkcji wraca postać grana przez Małgorzatę Sochę. Jednak nie tylko ona. U jej boku zagra aktor znany z Netflixa. 

"Na wspólnej" w TVN

"Na Wspólnej" to popularny polski program telewizyjny o tematyce obyczajowej, który od 2003 roku jest transmitowany na antenie stacji TVN. Fabuła skupia się na losach grupy przyjaciół, którzy dorastali w domu dziecka i w dorosłym życiu zakładają spółdzielnię, zarządzając budynkiem mieszkalnym przy ulicy Wspólnej 17.  Głównymi postaciami w serialu są członkowie rodziny Ziębów, w tym Maria, Włodek, ich córka Renata, jej partner Sławek, druga córka Monika, synowa Żaneta, jej mąż Wojtek oraz syn Bogdan. Istotnym wątkiem są także losy rodziny Basi Brzozowskiej, Romana i Ewy Hofferów, Igora Nowaka oraz Zimińskich.  

Utwór tytułowy serialu, "Na Wspólnej", został wykonany przez Krzysztofa Krawczyka.

Do produkcji właśnie powróciła Małgorzata Socha. Jak się okazuje, nie zagości tam jednak długo.

Gwiazda wraca do "Na Wspólnej". Odeszła po 16 latach, a teraz takie wieści W TVN podjęli decyzję dotyczącą "Na Wspólnej". Widzowie nie zobaczą nowego odcinka, zastąpi go wielki hit

Małgorzata Socha wraca do "Na wspólnej"

Postać Zuzanny Hoffer w popularnym serialu "Na Wspólnej", emitowanym na TVN, przyniosła Małgorzacie Sosze ogromną popularność. Aktorka spędziła na planie aż 15 lat swojego życia, dlatego jej decyzja o odejściu z produkcji rok temu była ogromnym zaskoczeniem dla fanów.  

W marcu pojawiła się informacja w sieci o powrocie 43-letniej aktorki na plan serialu, co wywołało entuzjazm wielbicieli produkcji. Wątek Zuzanny Hoffer był prowadzony w taki sposób, że jej postać mogła wrócić w każdej chwili, nie wymagając radykalnych zmian w fabule. Niestety, okazuje się, że powrót Sochy do "Na Wspólnej" miał krótkotrwały charakter, gdyż aktorka szybko zniknęła ponownie z obsady.

Odwiedziłam serial "Na Wspólnej" tak naprawdę tylko na chwilę, żeby podomykać wszystkie wątki, bo wiem, że widzowie się tego domagali i chcieli wiedzieć, co się dzieje z Zuzą. Czyli tak naprawdę trochę powróciłam, żeby zaraz zniknąć - wyjawiła Małgorzata Socha w rozmowie z "Życiem na gorąco". 

Co się będzie działo w serialu po powrocie Zuzy?

Gwiazdor Netflixa zagra u boku Małgorzaty Sochy

W czwartek, 18 kwietnia, w odcinku 3804, niespodziewanie pojawi się Zuza Hoffer, grana przez Małgorzatę Sochę. Była żona Kamila przyleci z Hiszpanii, aby uporządkować sprawy, które pozostawiła w Polsce niezałatwione - zarówno te biznesowe, jak i osobiste. Jak na jej niespodziewane pojawienie się zareagują jej były mąż i córka? Na pewno przyniesie to ze sobą wiele niespodzianek!  

Wizyta Zuzy stanowi ukłon w stronę fanów serialu, którzy od dawna czekali na wyjaśnienie niektórych kwestii związanych z jej wcześniejszym wyjazdem. Rodzinie Hofferów, zwłaszcza Uli, emocje dostarczy nie tylko powrót matki, ale także pojawienie się nowej postaci, Natana. 

Bohater ten pojawi się w 3803. odcinku serialu “Na Wspólnej” i narobi zamieszania, wystawiając na próbę przyjaźń Ulki i Tosi. Jednak serce ma swoje prawa, a jego uczucia skierowały się ku córce Kamila. Młodzi zakochani zaczynają spotykać się w tajemnicy, szczególnie przed matką Natan, która jest opiekunką małej Ani. Szybko okazuje się, że Natan ma poważną tajemnicę — ma żonę! 

W rolę Natana wciela się znany młody aktor Vitalik Havryla, który jest dobrze znany widzom, zwłaszcza młodszej publiczności, z serialu HBO Max #BringBackAlice, gdzie zagrał Janka. Teraz widzowie będą mieli okazję zobaczyć go w "Na Wspólnej".

"Na wspólnej", fot. TVN
"Na wspólnej", fot. TVN