Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Najpierw Wierzbicka, a teraz Socha. Gwiazdy wracają do uwielbianego serialu. Widzowie już zacierają ręce
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 11.04.2024 19:08

Najpierw Wierzbicka, a teraz Socha. Gwiazdy wracają do uwielbianego serialu. Widzowie już zacierają ręce

Gwiazdy wracają do "Na Wspólnej"
fot. KAPiF

Do uwielbianego przez widzów serialu “Na wspólnej” wracają właśnie wielkie gwiazdy. Na początku głośno było o powrocie Marty Wierzbickiej, a teraz okazuje się, że dołączy do niej Małgorzata Socha. Przyszłe odcinki z pewnością będą bardzo emocjonujące. 

"Na wspólnej" hitem TVN

"Na Wspólnej" to polski serial obyczajowy, który jest emitowany na TVN od 2003 roku. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy spędzili swoje dzieciństwo w domu dziecka i jako dorośli zakładają spółdzielnię, zarządzając apartamentowcem przy ulicy Wspólnej 17. 

Głównymi bohaterami serialu są członkowie rodziny Ziębów: Maria, Włodek, ich córka Renata, jej partner Sławek, druga córka Monika, synowa Żaneta, jej mąż Wojtek oraz syn Bogdan. Inny ważny wątek skupia się na rodzinie Basi Brzozowskiej, Romana i Ewy Hofferów, Igora Nowaka oraz Zimińskich.  Utwór przewodni serialu, "Na Wspólnej", został wykonany przez Krzysztofa Krawczyka.

Jakiś czas temu ujawniono, że do “Na wspólnej” wraca jedna z gwiazd.

W TVN podjęli decyzję dotyczącą "Na Wspólnej". Widzowie nie zobaczą nowego odcinka, zastąpi go wielki hit Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Powrót Marty Wierzbickiej do "Na wspólnej"

Marta Wierzbicka powraca do roli Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej" i podzieliła się swoimi refleksjami na temat pracy reżysera oraz wykonywania scen intymnych w jednym z ostatnich wywiadów. 

Okazuje się, że doświadczona ekipa producencka odgrywa kluczową rolę w zadowoleniu z pracy na planie "Na Wspólnej". Według Marty Wierzbickiej to głównie reżyser odpowiada za stworzenie atmosfery, która jest niezwykle luźna, szczególnie w przypadku takiego hitu serialowego jak ten. Marta bardzo docenia tę atmosferę i uważa, że ma ona duży wpływ na komfort pracy na planie.

U nas też takie sceny zdarzają się naprawdę rzadko, ale do tego też jest reżyser, żeby pilnować i tworzyć taką atmosferę luźną, a jednocześnie, żeby każdy się czuł bezpiecznie. Poza tym, tak jak powiedziałam, mam takiego partnera do grania, że my się zawsze umawiamy na spokojnie: "słuchaj, to będzie wyglądało, tak i tak", że nie ma żadnych niespodzianek w trakcie" - podsumowała temat.  

Do serialu wraca również Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha wraca do "Na wspólnej"

Postać Zuzanny Hoffer w popularnym serialu "Na Wspólnej" emitowanym na TVN przyniosła wielką popularność Małgorzacie Sosze. Aktorka spędziła 15 lat swojego życia na planie, więc jej decyzja o odejściu z produkcji rok temu było ogromnym zaskoczeniem dla fanów.

W marcu pojawiła się w sieci informacja o powrocie 43-letniej aktorki na plan serialu, co wzbudziło entuzjazm wielbicieli produkcji. Wątek Zuzanny Hoffer był prowadzony w taki sposób, że jej postać mogła wrócić w każdej chwili, nie wymagając radykalnych zmian w fabule. Niestety, okazuje się, że powrót Sochy do "Na Wspólnej" miał krótkotrwały charakter, gdyż aktorka szybko zniknęła ponownie z obsady.

Odwiedziłam serial "Na Wspólnej" tak naprawdę tylko na chwilę, żeby podomykać wszystkie wątki, bo wiem, że widzowie się tego domagali i chcieli wiedzieć, co się dzieje z Zuzą. Czyli tak naprawdę trochę powróciłam, żeby zaraz zniknąć - wyjawiła Małgorzata Socha w rozmowie z "Życiem na gorąco". 

Będziecie oglądać?

Marta Wierzbicka, fot. KAPiF
Marta Wierzbicka, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF