Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Pazura pokazał się po przejściu drastycznej metamorfozy. Kożuchowska płacze ze śmiechu: "Co to jest?!"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.04.2024 19:22

Pazura pokazał się po przejściu drastycznej metamorfozy. Kożuchowska płacze ze śmiechu: "Co to jest?!"

Cezary Pazura
fot. KAPiF

Cezary Pazura zaprezentował się fanom obserwującym go w mediach społecznościowych w całkowicie nowym wydaniu. Jego metamorfoza rozbawiła Małgorzatę Kożuchowską. O co chodzi?

Kariera aktorska Cezarego Pazury

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta ma bogatą filmografią, a w niej udział w takich produkcjach, jak m.in.  “Kariera Nikosia Dyzmy”, ‘Kiler", “Kiler-ów 2-óch”, “13 posterunek’”, “Chłopaki nie płaczą”, “Pitbull. Ostatni pies” czy “Żmijowisko”. Jest on również aktorem teatralnym. Grał na deskach wielu Teatrów, można wymienić Teatr Ochoty, Teatr Powszechny czy Teatr 6. piętro. 

Pazura zajmuje się również dubbingiem. Jego głos można było usłyszeć w m.in “Epoce lodowcowej”, “Zakochanym kundlu”, “Shreku Forever”, “Piratach z Karaibów: Zemście Salazara” czy “Alicji w krainie czarów”. 

"Dzień Dobry TVN" wycofało zaproszenie dla Edyty Pazury. Celebrytka grzmi: "Najwyraźniej nie pasuję im do koncepcji" Gwiazdy na premierze filmu "Kryptonim Polska". Pewny siebie Królikowski, elegancki Szyc, skupiony Pazura

Życie prywatne Pazury

Artysta w latach 1989-1994 był w związku małżeńskim z Żanetą Pazurą, z którą doczekał się córki, Anastazji. Rok po rozwodzie ponownie stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką była Weronika Marczuk. Para rozstała się w 2007 roku. Dwa lata później Cezary Pazura wziął ślub z Edytą Zając. Ich związek wzbudził kontrowersje, z powodu 26-letniej różnicy wieku między małżonkami. Doczekali się oni trójki dzieci. W 2009 roku urodziła się Amelia, a trzy lata później aktor powitał na świecie jedynego syna, Antoniego. Najmłodsza pociecha Pazurów, córka Rita urodziła się w 2018 roku.

Jego bratem jest Radosław Pazura, który także jest znanym aktorem. 

Cezary Pazura pochwalił się nowym wizerunkiem

W czwartek 18 kwietnia na profilu Pazury pojawiła się nowa fotografia. Zdjęcie przedstawia artystę w dość nietypowym kostiumie. Cezary przyznał w opisie, że takie przebranie to dla niego nowość. 

Tego jeszcze nie grali... - napisał.

Z dołączonych hasztagów można wywnioskować, że Pazura otrzymał nową rolę. Nie zdradził jednak, jaka to produkcja, za to wiadome jest, iż wcieli się on w wikinga. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których rozbawił widok aktora w takim określonym stroju. Wśród nich znalazła się nawet Małgorzata Kożuchowska:

Co to jest?! - napisała, uzupełniając komentarz emotikonami przedstawiającymi płaczącą ze śmiechu twarz.

Cezary Pazura widocznie rozśmieszył koleżankę po fachu do łez.

A co Wy sądzicie o nowy wcieleniu aktora?

Cezary Pazura, fot Instagram
Cezary Pazura fot Instagram
Cezary Pazura i Małgorzata Kożuchowska, fot KAPiF
Cezary Pazura i Małgorzata Kożuchowska, fot KAPiF