Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Dzień Dobry TVN" wycofało zaproszenie dla Edyty Pazury. Celebrytka grzmi: "Najwyraźniej nie pasuję im do koncepcji"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.04.2023 11:59

"Dzień Dobry TVN" wycofało zaproszenie dla Edyty Pazury. Celebrytka grzmi: "Najwyraźniej nie pasuję im do koncepcji"

Edyta Pazura
KAPiF

Edyta Pazura zdradziła, że miała gościć w jednym z odcinków “Dzień dobry TVN”. Na krótko przed rozpoczęciem zdjęć do odcinka, produkcja wycofała się z udziału gwiazdy. Żona znanego aktora zdradziła swoje podejrzenia co do przyczyn takiej decyzji. 

Influencerka nie boi się poruszać w swoich mediach społecznościowych tematów trudnych, ale mimo to ważnych. To właśnie jednego z nich miała dotyczyć rozmowa w śniadaniowym show TVN. 

Edyta Pazura o edukacji

Edyta Pazura wraz z mężem Cezarym doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Influencerka dba o to, by jej pociechy mogły otrzymać odpowiednie wykształcenie. Jakiś czas temu zdradziła, że swoją najstarszą córkę przeniosła z tradycyjnej polskiej szkoły. 

- Ja podziękowałam za polski system nauczania i przeniosłam Amelię do szkoły europejskiej. Amelia chce się rozwijać artystycznie, a polski system nie przewiduje miejsca dla takich dzieci - opowiadała w swoich mediach społecznościowych. 

Dawid Kubacki dopiero teraz powiedział o paraliżu żony. Wszczepiony defibrylator serca to nie wszystko

Córka Edyty Pazury staje przed wyborem szkoły

Córka Edyty Pazury stoi przed decyzją o wyborze szkoły średniej. Odpowiadając na pytanie jednej z fanek podczas sesji Q&A na Instagramie gwiazda wyznała, że jest to dla niej bardzo stresujący czas

Amelia złożyła dokumenty do trzech placówek edukacyjnych. Ma również nadzieję na możliwość podejścia do międzynarodowej matury, która byłaby dla niej przepustką na studia w Europie Zachodniej

Edyta Pazura i jej przygoda z "Dzień dobry TVN"

Co ciekawe, Edyta Pazura miała być podobno nawet zaproszona do “Dzień dobry TVN” w sprawie dotyczącej edukacji jej córki. Ostatecznie produkcja wycofała się z chęci goszczenia w swoim studio żony gwiazdora. 

- Nawet byłam zaproszona do "DDTVN" w tym temacie, ale dzień przed okazało się, że najwyraźniej nie pasuję im do koncepcji - wytłumaczyła swojej fance influencerka. 

Zobacz zdjęcia: