Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda TTV wzięła ślub w Las Vegas! Panna młoda kradnie uwagę. Co to za piękność!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.04.2024 20:40

Gwiazda TTV wzięła ślub w Las Vegas! Panna młoda kradnie uwagę. Co to za piękność!

TTV
Fot. TTV; Instagram

TTV świętuje ślub wielkiego gwiazdora stacji. Uczestnik programów „Nasi w mundurach”, „99 - Gra o wszystko. VIP” i „Gogglebox. Przed telewizorem” pokazał zdjęcie ze świeżo poślubioną żoną. Okoliczności uroczystości są niezwykłe. A wcześniej Hubert Szczypek szukał miłości na ekranie!

TTV świętuje ślub swojego gwiazdora. Kim jest Hubert Szczypek?

TTV ma w ofercie bardzo wiele programów rozrywkowych i wie, jak promować swoje największe gwiazdy. Hubert Szczypek pojawił się już w kilku. Od maja 2023 roku możemy oglądać go wraz z siostrą w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Bierze też udział w formacie „99 - Gra o wszystko. VIP”, a jeszcze wcześniej występował w „Nasi w mundurach”.

Hubert i jego siostra Tusia pochodzą z Sopotu. Tusia już ułożyła sobie życie: jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Danielem. Poza występowaniem w programie jest blogerką podróżniczą i aktywnie prowadzi własny blog o tej tematyce. Szczypek pracuje za to jako model, jest też wielbicielem kitesurfingu. Zanim znalazł miłość życia, próbował jej szukać właśnie w jednym z formatów TTV. Jak się to skończyło? Szczegóły poniżej.

Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować Po doniesieniach o ślubie Roxie i Kevin wrzucili TO do sieci. Bardziej wymownie nie mogli zareagować

Hubert Szczypek szukał miłości w programie TTV

Kariera Huberta Szczypka w stacji TTV zaczęła się właśnie od programu randkowego. Wystąpił on w czwartym odcinku formatu „Kocha, lubi, pasuje”. Jego bohaterką była Magda, która już kiedyś zerwała zaręczyny, ale od tego czasu nie mogła znaleźć prawdziwej miłości. Szukała dobrze zbudowanego chłopaka z kręconymi włosami i wyglądzie surfera. 

W programie zapoznano ją z siedmioma przystojniakami, spełniającymi te warunki. Wśród nich był właśnie Hubert. Finalnie Magda wybrała jednak uczestnika o imieniu Bartek. Szczypek jednak wygrał karierę: już wkrótce zaczął pojawiać się w innych programach stacji. A teraz sam znalazł miłość poza kamerami. Niedawno wyjechał na wycieczkę do USA i dopiero dziś wyszło na jaw, że wyprawa miała jeszcze jeden, kluczowy cel: stawienie się przed ołtarzem.

Hubert Szczypek pokazał zdjęcie ze ślubu

Hubert przez ostatnie dni publikował zdjęcia z USA. Pokazywał, jak zwiedza Kalifornię. Dziś jednak zaskoczył fanów przeuroczym zdjęciem ze ślubu. Jego wybranką jest piękna blondynka, Sylwia Gaczyńska. Ceremonia odbyła się w Las Vegas. Panna młoda miała na sobie pudrowo-różową, cekinową kreację, a pan młody dopasowany do stroju ukochanej, różową marynarkę i białą koszulę.

Zdjęcie pojawiło się też w oficjalnych mediach społecznościowych stacji TTV, z dopiskiem:

Gratulacje – napisali twórcy kanału, dodając emotikony serduszka i konfetti.

W wywiadzie dla „Co za tydzień” gwiazdor programów TTV ujawnił, że wcześniej w Polsce odbyło się symboliczne, kameralne spotkanie dla najbliższych, by uczcić ceremonię.

Hubert Szczypek, TTV, zdjęcie ze ślubu, kim jest
Hubert Szczypek z siostrą w “Gogglebox”, fot. TTV
Hubert Szczypek, TTV, zdjęcie ze ślubu, kim jest
Hubert Szczypek w “99 - gra o wszystko”, fot. TTV

Źródło: TTV, Co Za Tydzień