Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda Gogglebox w szpitalu. "Proszę was o modlitwę". Ze łzami w oczach przekazała, co się dzieje
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 09.02.2024 10:29

Gwiazda Gogglebox w szpitalu. "Proszę was o modlitwę". Ze łzami w oczach przekazała, co się dzieje

Iza Zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske

Iza Zeiske to gwiazda programu “Gogglebox”. Ostatnio dzieliła się z fanami wspaniałą informacją, jaką było wydanie jej autorskiej książki. Niestety dobre chwile nie trwały długo, bo dziś w nocy gwiazda znalazła się w szpitalu. Ze łzami w oczach błagała o modlitwę. Co się stało?

Iza Zeiske wydała swoją książkę

Iza Zeiske to jedna z ulubionych uczestniczek widzów programu “Gogglebox”. Jej charyzma i poczucie humoru sprawiają, że przyciąga przed telewizory. Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy ludzi. Zeiske ostatnio odniosła wielki sukces. Wydawała własną książkę, która nosi tytuł “Nigdy nie jest za późno na siebie”. Historie zawarte w powieści są zaczerpnięte z życia kobiety.

Będą prywatne nasze historie, część będzie zmieniona, troszeczkę polotu mojego, ale dużo będzie też prywatności takiej naszej i myślę, że to będą dobre anegdoty – mówiła Zeiske dla “Co za Tydzień”. 

Nie wszystkie momenty zawarte w książce są szczęśliwe i opowiadają o dobrych okresach w życiu Izy Zeiske. Opowiedziała w niej również o najbardziej traumatycznych w życiu wspomnieniach. 

Skandaliczne słowa w "Goggleboxie", naprawdę pokazali to widzom. Obrazili Elżbietę Romanowską! I to jak... Tomasz Raczek miażdży nową "Akademię pana Kleksa". Najmocniej dostało się 14-letniej aktorce. Porównał ją do gwiazdy erotyku!

Iza Zeiske o udarze i wsparciu męża

W każdym wywiadzie Iza Zeiske podkreśla, jak bardzo kocha swojego męża. Z książki dowiadujemy się, że mogła na niego liczyć w najtrudniejszych chwilach. 

My naprawdę z Boguszem przez całe życie się dobrze bawiliśmy. A Bogusz ma pomysły niesamowite – mówiła magazynowi “Co za Tydzień”.

Iza Zeiske przeżyła udar. Szczegółowo opisała tę historię w swojej powieści. Cały czas przy niej był ukochany Bogusz.

Spokojnie, kochanie, jestem tutaj. Już wołam lekarza – usłyszała znajomy głos – Do sali wbiegło kilku ludzi. Bella ich nie widziała, ale słyszała zamieszanie, szepty, kroki, coś pikało, coś mrugało, brzęczało i wydawało dziwne dźwięki. Otworzyła niepewnie oko, ale cholerne światło jarzeniówek znowu wbiło jej się w mózg. Szybko zacisnęła powieki [...] Ostrożnie skinęła głową, ale to był błąd, bo znowu poczuła ten przeszywający ból. Chyba najlepiej będzie, jak przestanie się w ogóle ruszać.

Niestety Izę spotkała kolejna przykra sytuacja. Tym razem do szpitala nie trafiła jednak sama Iza, a jej ukochana mama. 

Iza Zeiske przeżywa straszne chwile

Od kilku sezonów do programu dołączyła także mama Izy, którą Joachim czule nazywa "bunią". Starsza kobieta świetnie radzi sobie przed kamerą, a jej komentarze potrafią czasami zaskoczyć. Emerytka ma ostry język i nie boi się mówić głośno tego, co myśli.

Niestety, wygląda na to, że w nowym sezonie jej nie zobaczymy. Mama Zeiske trafiła do szpitala, a z relacji Izabeli wynika, że jej stan jest poważny. Zapłakana gwiazda "Gogglebox" nagrała poruszającą relację w nocy, prosząc fanów o modlitwę za zdrowie ukochanej mamy.

Są takie momenty, kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia i radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Właśnie z Chimkiem wróciliśmy ze szpitala. Od rana tam byliśmy z naszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment do domu. Chimek za chwilę wraca, ja muszę tutaj coś porobić. I powiem tylko jedno: bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was - przekazała zapłakana Iza.  

Życzymy dużo zdrowia.

Iza Zeiske, fot. Instagram
Iza Zeiske, fot. Instagram
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Tagi: Gogglebox