Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Iza Zeiske z "Gogglebox" miała udar. Wiadomo, co działo się z nią w szpitalu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.02.2024 09:25

Iza Zeiske z "Gogglebox" miała udar. Wiadomo, co działo się z nią w szpitalu

Iza Zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske

Iza Zeiske to bohaterka programu “Gogglebox”. Widzowie mogą ją kojarzyć ze świetnego poczucia humoru i wiecznego uśmiechu. Nie wszyscy wiedzą, że w jej życiu rozgrywało się prawdziwe piekło. Gwiazda jest po udarze.

Fenomen programu "Gogglebox"

“Gogglebox” to format o mało skomplikowanym schemacie. Otóż bohaterowie siedzą przed telewizorem i komentują niektóre programy. Swoją premierę miał w 2013 roku w Wielkiej Brytanii. Szybko zaczął otrzymywać wiele nagród. W Polsce mogliśmy go oglądać już w 2014 roku.

Z każdym sezonem widzowie zaczynali przywiązywać się do bohaterów i formatu jeszcze bardziej. 9. edycję obejrzało ponad 600 tysięcy osób. Program jest emitowany na antenie TTV. Bohaterowie oglądają i oceniają takie produkcje jak “Kuchenne rewolucje” czy “Rolnik szuka żony”. Okazuje się, że ten pozornie błahy schemat zyskuje popularność na całym świecie. 

 Nagrywamy we własnych mieszkaniach. Nie mamy scenografa, makijażystki ani reżysera. Mówimy to, co chcemy, bez żadnego scenariusza. Odcinki nagrywamy na bieżąco, zajmuje nam to mniej niż 10 godzin tygodniowo – opowiada Mariusz Kozak, jeden z uczestników programu. 

Trudne święta gwiazdy "Gogglebox". Zabraknie ważnej osoby: "Pusty wigilijny stół, tęsknota w sercu" Atak na gwiazdę programu "Gogglebox". Pojawiły się poważne groźby. Ludzie zgotowali jej piekło

Iza Zeiske o relacji z mężem

Iza Zeiske to jedna z uczestniczek “Gogglebox”. Kobieta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a na Instagramie zebrała ponad 150 tysięcy obserwujących. W praktycznie każdym wywiadzie Iza Zeiske podkreśla, jak bardzo kocha swojego męża. Ukochany Bogusz był przy niej zawsze, gdy go potrzebowała. 

My naprawdę z Boguszem przez całe życie się dobrze bawiliśmy. A Bogusz ma pomysły niesamowite – mówiła magazynowi “Co za Tydzień”.

Iza Zeiske zawsze o mężu mówi w samych superlatywach. Podkreśla również, że wspierał ją we wszystkich najtrudniejszych chwilach. 

Kochanie, wróciłaś do mnie. – Przez tłum medyków przebił się jeszcze jeden głos, tym razem dobrze jej znany – Zaczęła powoli szukać wzrokiem jego właściciela. Stał w rogu łóżka, za lekarzami, i płakał. Miał wymiętą koszulę, tę samą, której nie znosiła prasować. Był nieogolony, a jego zawsze zadbane wąsy wyglądały jak gniazdo, w które uderzył piorun. Każdy włos sterczał w inną stronę. Mimo wszystko Bella na jego widok poczuła miłe ciepło. Takie samo, jakie odczuwa się, kiedy człowiek pije z dziećmi w deszczowy dzień kakao albo widzi odciśnięty ślad swojego psa na łóżku w sypialni.

Iza w swojej nowej książce opisała także, co działo się z nią po udarze. Bohaterka powieści, którą nazwała Bella, dokładnie pamięta momenty spędzone w szpitalu. 

Iza Zeiske o udarze i pobycie w szpitalu

Powyższy cytat pochodzi z książki, której autorką jest Iza Zeiske. Powieść nosi tytuł “Nigdy nie jest za późno na siebie”. Całość jest inspirowana wydarzeniami z życia bohaterki “Gogglebox”. 

 Będą prywatne nasze historie, część będzie zmieniona, troszeczkę polotu mojego, ale dużo będzie też prywatności takiej naszej i myślę, że to będą dobre anegdoty – mówiła Zeiske dla “Co za Tydzień”. 

Fragmenty odnoszą się również do epizodu życia, kiedy to Zeiske trafiła do szpitala. 

Spokojnie, kochanie, jestem tutaj. Już wołam lekarza – usłyszała znajomy głos – Do sali wbiegło kilku ludzi. Bella ich nie widziała, ale słyszała zamieszanie, szepty, kroki, coś pikało, coś mrugało, brzęczało i wydawało dziwne dźwięki. Otworzyła niepewnie oko, ale cholerne światło jarzeniówek znowu wbiło jej się w mózg. Szybko zacisnęła powieki [...] Ostrożnie skinęła głową, ale to był błąd, bo znowu poczuła ten przeszywający ból. Chyba najlepiej będzie, jak przestanie się w ogóle ruszać.

To był jeden z najtrudniejszych momentów w życiu ulubienicy widzów. 

Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske
Iza Zeiske, instagram @iza_zeiske