Gogglebox

Iza Zeiske
18.02.2024 14:51 Pogrzeb Buni z "Gogglebox" na TikToku. Izabela Zeiske w ogniu krytyki: "Jak można..."

Izabela Zeiske to gwiazda doskonale znana widzom programu “Gogglebox”. Często występowała z synem i ukochaną mamą. Niestety w ostatnich dniach “Bunia” zmarła. Zrozpaczona Iza Zeiske opublikowała kadry z pogrzebu na swoim profilu tiktokowym. Fani od razu grzmią i negują jej decyzję. 

Gogglebox
14.02.2024 10:44 Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpacza po śmierci ukochanej osoby. Zdradziła szczegóły pogrzebu

Widzowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżywają żałobę po wiadomości o śmierci jednej z bohaterek. Córka seniorki po dłuższej przerwie odezwała się do internautów. Opowiedziała o swoim samopoczuciu i przygotowaniach do pogrzebu. Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie gwiazdy TTV?

Agnieszka i Ewa z "Gogglebox" przeszły metamorfozę, fot. instagram.com/blizniaczkigogglebox
10.02.2024 08:43 Agnieszka i Ewa z "Gogglebox" przeszły metamorfozę. Ledwo je poznaliśmy. Bliźniaczki już tak nie wyglądają

Agnieszka i Ewa to jedne z najbardziej cenionych przez widzów bohaterek “Gogglebox. Przed telewizorem”. Panie miały okazję gościć w “Dzień dobry TVN”. Doprawdy, ciężko było je rozpoznać! Cóż za przemiana!

Iza Zeiske
09.02.2024 10:29 Gwiazda Gogglebox w szpitalu. "Proszę was o modlitwę". Ze łzami w oczach przekazała, co się dzieje

Iza Zeiske to gwiazda programu “Gogglebox”. Ostatnio dzieliła się z fanami wspaniałą informacją, jaką było wydanie jej autorskiej książki. Niestety dobre chwile nie trwały długo, bo dziś w nocy gwiazda znalazła się w szpitalu. Ze łzami w oczach błagała o modlitwę. Co się stało?

Iza Zeiske
01.02.2024 09:25 Iza Zeiske z "Gogglebox" miała udar. Wiadomo, co działo się z nią w szpitalu

Iza Zeiske to bohaterka programu “Gogglebox”. Widzowie mogą ją kojarzyć ze świetnego poczucia humoru i wiecznego uśmiechu. Nie wszyscy wiedzą, że w jej życiu rozgrywało się prawdziwe piekło. Gwiazda jest po udarze.