Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pogrzeb Buni z "Gogglebox" na TikToku. Izabela Zeiske w ogniu krytyki: "Jak można..."
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.02.2024 14:51

Pogrzeb Buni z "Gogglebox" na TikToku. Izabela Zeiske w ogniu krytyki: "Jak można..."

Iza Zeiske
Iza Zeiske, fot. Instagram/TikTok

Izabela Zeiske to gwiazda doskonale znana widzom programu “Gogglebox”. Często występowała z synem i ukochaną mamą. Niestety w ostatnich dniach “Bunia” zmarła. Zrozpaczona Iza Zeiske opublikowała kadry z pogrzebu na swoim profilu tiktokowym. Fani od razu grzmią i negują jej decyzję. 

Zmarła mama Izy Zeiske z programu "Gogglebox"

W programie rozrywkowym “Gogglebox” poznajemy zwyczajnych ludzi, którzy podobnie jak my, w swoim wolnym czasie lubią odpoczywać na kanapie przed telewizorem. Widzowie szybko znajdują swoich ulubieńców, którzy, tak jak oni, mają swoje ulubione lub niechętne tytuły.  W ciągu wielu sezonów mieliśmy okazję poznać różne grupy znajomych, małżeństw oraz całe rodziny, które dołączyły do programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jednymi z najbardziej lubianych uczestników są Izabela Zeiske i jej syn Joachim, którzy przynieśli do programu swoją wyjątkową energię i osobowość.

Duet Izabeli i Joachima od pewnego czasu przyjmował w swoim domu matkę gwiazdy, Teresę, którą zarówno członkowie rodziny, jak i internauci czule nazywali "Bunią". Niestety, w ubiegłym tygodniu pojawiła się smutna informacja o śmierci tej ukochanej seniorki.

Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą , kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią… Nie wiem jak poradzimy sobie bez CIEBIE... - przekazała córka bohaterki "Gogglebox. Przed telewizorem".

Załamana Izabela Zeiske poinformowała o szczegółach pogrzebu mamy.

Aleksiej Nawalny nie żyje. Do sieci trafiło jego ostatnie nagranie. Wstrząsające Popularna blogerka poinformowała o śmierci 3-letniego synka. Doszło do tragicznego wypadku

Szczegóły pogrzebu mamy Izy Zeiske

Wystarczyło kilka odcinków popularnego programu TTV, aby pani Teresa zdobyła serca widzów. Na mediach społecznościowych natychmiast pojawiły się liczne komplementy dla tej sympatycznej seniorki, a po przekazaniu smutnej wiadomości o jej śmierci, komentarze zalały się szczerymi kondolencjami.  Izabela Zeiske poinformowała fanów o szczegółach pogrzebu "Buni". 

Wszyscy, którzy chcieli uczcić pamięć zmarłej i wysłać swoje modlitwy, mogli wziąć udział w ostatnim pożegnaniu 15 lutego o godzinie 14:15 na Cmentarzu Parafialnym Sołacza w Poznaniu, przy ulicy Lutyckiej. Pod smutnym postem Izabeli nie zabrakło wyrazów współczucia od takich gwiazd programu jak Sylwia Bomba, Mateusz "Big Boy" Borkowski, Kasia Gąsienica, Agnieszka Kotońska czy Mariusz Kozak.

Izabela Zeiske niedługo później znalazła się w ogniu krytyki. Wszystko to za sprawą opublikowania kadrów z pogrzebu na jej koncie na TikToku.

Izabela Zeiske mierzy się z hejtem

Mimo że informacje o pogrzebie były ogłoszone publicznie, nie wszyscy mieli możliwość uczestniczenia w ceremonii. Pozostali zatem zmuszeni byli ograniczyć się do śledzenia wydarzeń na platformie TikTok, co nie wszystkim przypadło do gustu. Niektórzy użytkownicy internetu mieli trudności ze zrozumieniem, dlaczego Izabela Zeiske postanowiła udostępnić nagranie z tak intymnego momentu w czasie, gdy wszyscy przeżywali okres żałoby.

  • Współczuję i podziwiam. Ja bym nawet nie pomyślała, by nagrać cokolwiek na TikToka. Zwyczajnie, bym nie była w stanie
  •  Wszystko na sprzedaż. Nawet ostatnia droga…
  • Kondolencje. Tylko dlaczego robić z tego wydarzenie medialne? - czytamy w komentarzach.

Izabela Zeiske szybko odpowiedziała na zarzuty jej postawione w pierwszym z zacytowanych komentarzy. Gwiazda programu "Gogglebox" wyjaśniła, że zdecydowała się udostępnić tak osobisty moment ze względu na fanów, którzy kochali jej mamę.

Po pierwsze - nie ja nagrywałam... Ludzka nienawiść jest taka, że obojętnie, co się nie zrobi, zawsze będzie hejt... Jedni chcą zobaczyć grób MAMUNI, drudzy krytykują... Oj ludzie, ludzie...[pisownia oryg.] - wyjaśniła Izabela Zeiske na TikToku.

Składamy najszczersze kondolencje.

Pogrzeb
Pogrzeb "Buni", fot. TikTok
Pogrzeb
Pogrzeb "Buni", fot. TikTok
Pogrzeb
Pogrzeb "Buni", fot. TikTok
Tagi: Gogglebox