Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Skandaliczne słowa w "Goggleboxie", naprawdę pokazali to widzom. Obrazili Elżbietę Romanowską! I to jak...
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 29.09.2023 10:36

Skandaliczne słowa w "Goggleboxie", naprawdę pokazali to widzom. Obrazili Elżbietę Romanowską! I to jak...

Elzbieta Romanowska oceniona w Gogglebox
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF* Gogglebox. Przed telewizorem fot. kadr z programu

Ela Romanowska została nową prowadzącą “Nasz nowy dom”. Niestety zwolnienie uwielbianej przez widzów Katarzyny Dowbor, nie spodobało się fanom programu. Nowa gwiazda remontowego formatu miała trudne zadanie i spotkała się z krytyką. Przykrości nie szczędzili jej też w programie “Gogglebox. Przed telewizorem". Padły skandaliczne słowa.

Ela Romanowska nową prowadzącą "Nasz Nowy Dom"

Ela Romanowska kilka tygodni temu przyjęła posadę gospodyni “Nasz nowy dom”. Program przez dekadę prowadziła Katarzyna Dowbor, która w tej roli sprawdzała się doskonale. 

Nie do końca wiadomo, dlaczego Edward Miszczak, który jest obecnie dyrektorem programowym Polsatu, zdecydował się na taką roszadę, ale pewne jest, że niezbyt spodobało się to widzom, którzy murem stanęli za doświadczoną dziennikarką. 

Mimo wszystko z utęsknieniem czekali oni na pierwszy odcinek programu, który poprowadzi aktorka. Jakie były ich opinie po debiucie Eli?

Elżbieta Romanowska fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF
Widzowie gorzko ocenili zmiany w "Nasz nowy dom". Przed Elą Romanowską trudne zadanie

Opinie widzów po debiucue Eli Romanowskiej w "Nasz nowy dom"

Program “Nasz nowy dom” zyskał nie tylko inną prowadzącą, ale także nową czołówkę. Niestety te rewolucje nie wszystkim przypadły do gustu. Fani remontowego formatu i nie szczędzili przykrych słów, gdy zobaczyli nową oprawę graficzną programu, ale też pojawiły się kąśliwe uwagi skierowane pod adresem Eli Romanowskiej. 

W komentarzach nieustannie przywoływali Katarzynę Dowbor i porównywali sposób prowadzenia przez obydwie panie. Jedynie nieliczna garstka widzów zostawiła w sieci komplementy dla aktorki. 

Pod poniższym postem można przeczytać, chociażby wpisy dotyczące ostatniego odcinka, a wielu fanów formatu, który jeszcze do niedawna był hitem Polsatu, nie ukrywa oburzenia. 

Jak ocenili Elę Romanowską w "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Głośny debiut Eli Romanowskiej w “Nasz nowy dom” postanowili ocenić też uczestnicy programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Tym razem na ekranach pojawili się Krzysiek, Konrad i Kuba.

Koledzy rozprawiali o formacie, a za ekranowy debiut Eli zgodnie uznali serial “Ranczo”, a jeden z nich postanowił dopytać o aktorkę w bardzo niestosownych słowach, mówiąc:

A, tej grubej, tak?

Pozostali panowie natychmiast zareagowali i przekazali, że nie powinien używać takich epitetów. 

Nie wolno tak mówić, to jest Ela, koleżanka Mariana z show-biznesu! – skwitowali.

Konrad, Kuba, Krzysiek
Konrad, Kuba, Krzysiek "Gogglebox. Przed telewizorem" fot. kadr Player
Ela Romanowska fot. Instagram @nasznowydom
Ela Romanowska fot. Instagram @nasznowydom