Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie gorzko ocenili zmiany w "Nasz nowy dom". Przed Elą Romanowską trudne zadanie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2023 18:07

Widzowie gorzko ocenili zmiany w "Nasz nowy dom". Przed Elą Romanowską trudne zadanie

Ela Romanowska / Nasz nowy dom
Fot. KAPiF

Polsat właśnie poinformował, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w programie „Nasz nowy dom”. Nową prowadzącą została Ela Romanowska, aktorka teatralna i serialowa. Komentarze widzów nie pozostawiają jednak wątpliwości, co sądzą o tej zamianie.

Choć Elżbieta zdążyła się zapisać w sercach Polaków dzięki roli Jolanty z serialu „Ranczo”, to internauci mają dość mieszane uczucia względem jej angażu do prowadzenia formatu, jakim był program Dowbor. 

Ela Romanowska nową prowadzącą programu „Nasz nowy dom”

W oficjalnych mediach społecznościowych programu już pojawił się wpis, przedstawiający samą Elę oraz jej dorobek. „Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu. Nie możemy się doczekać!” czytamy w poście.

Aktorka Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu. Grała między innymi w serialach „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich”, „W rytmie serca” a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go „Swaci”. Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów „Tańca z Gwiazdami” oraz 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – głosi komunikat.

Wiadomo, kto poprowadzi "Nasz nowy dom". Widzowie kochają ją za rolę w "Ranczu"

Widzowie komentują zmianę prowadzącej w „Nasz nowy dom”

Pod postem przedstawiającym Romanowską natychmiast zaroiło się od komentarzy. Jako jedna z pierwszych wypowiedziała się Karolina Gilon, z Polsatem związana od 2019 roku. Zaczynała jako uczestniczka show „Top Model”, obecnie zaś prowadzi „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”.

Ten program to misja… wiec ją pięknie kontynuuj! Powodzenia – napisała prezenterka.

Na te słowa odezwała się jedna z fanek programu: „Szkoda tylko, że poprzednią prowadzącą wyrzucili ze względu na wiek”. „Przy tym mnie nie było, więc nie chce oceniać sytuacji. Chce po prostu dać wsparcie Eli” wytłumaczyła się dziennikarka. Pokazuje to jednak, jak trudne zadanie stoi przed Romanowską.

Co widzowie sądzą o Eli Romanowskiej w roli prowadzącej?

Internauci w komentarzach są nadzwyczaj zgodni. Wielu z nich podkreśla, że do samej Romanowskiej nie mają pretensji, lecz do Edwarda Miszczaka. Inni zauważają, jak niełatwe zadanie stoi przed nową prowadzącą. „Już jej współczuję. Nie ucieknie od porównań”, „Trzymam kciuki za panią Elę, bo nie będzie miała łatwego zadania. Bez pani Kasi to już nie będzie to samo” piszą.

Nic nie mam do pani Romanowskiej, ale NND bez pani Kasi Dowbor to już nie będzie to, przykro.

– Pani Ela jest naprawdę dobrą aktorką, ale to Kasia Dowbor stworzyła obraz tego programu. To z Kasią Dowbor wszyscy ją kojarzymy.

– Kpina. Nie mam nic do Pani E. Romanowskiej, fajna kobita, ale wymienienie Pani Dowbor na Panią Romanowską to jakiś żart.

Pani Kasi nikt nie zastąpi.

– Nie będzie jej łatwo zastąpić Panią Dowbor!

Okropne i nieetyczne zachowanie wobec Pani Dowbor. Wstyd.

– I po co ta zmiana? Nowym dyrektorem jest chyba Niszczak, a nie Miszczak, bo niszczy Polsat – piszą rozgoryczeni fani.

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

Zobacz zdjęcia:

Ela Romanowska / Nasz nowy dom
Ela Romanowska, fot. KAPiF
Ela Romanowska / Nasz nowy dom
Ela Romanowska, fot. KAPiF
Ela Romanowska / Nasz nowy dom
Ela Romanowska, fot. KAPiF