Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zmiany przed finałem "Rolnik szuka żony". TVP zaskoczyła decyzją na ostatnią chwilę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 15:59

Zmiany przed finałem "Rolnik szuka żony". TVP zaskoczyła decyzją na ostatnią chwilę

Kiedy finał Rolnik szuka żony? Data i godzina
Finał Rolnik szuka żony 10, fot. TVP

“Rolnik szuka żony” zbliża się nieuchronnie do zakończenia 10. edycji. Już wkrótce widzowie dowiedzą się, które z par przetrwały po tym, jak na planie show padł ostatni klaps. Tymczasem TVP zdecydowała się wprowadzić nieoczekiwane zmiany związane z finałowym odcinkiem.

"Rolnik szuka żony". Finał 10. edycji już wkrótce

10. edycja “Rolnik szuka żony” wzbudziła szczególne emocje wśród wielbicieli popularnego show TVP. Do samego końca nie było wiadomo, na ile trwałe okażą się relacje zawarte w programie.

Uczucia uczestników zmieniały się jak w kalejdoskopie, a wśród na pozór zakochanych w sobie bohaterów dochodziło do nagłych zgrzytów i nieporozumień - taka sytuacja miała miejsce chociażby u Ewy i Waldemara. Z drugiej strony uczucia pojawiały się tam, gdzie na początku nie było o nich mowy, jak w przypadku Anny i Jakuba.

"Rolnik szuka żony". Ania tuż przed finałem pokazała się z drugą połówką. Tak spędzają wieczory Związał się z najpiękniejszą uczestniczką w historii "Rolnika". Teraz zaskoczył zdjęciem z kolejną ślicznotką

Kiedy finał "Rolnik szuka żony 10"?

O tym, jak zakończyły się losy bohaterów 10. odsłony “Rolnik szuka żony” widzowie TVP będą mogli dowiedzieć się w finałowym odcinku, zrealizowanym w dwa miesiące po zakończeniu zdjęć do programu.

Marta Manowska przeprowadziła wywiady z uczestnikami, podczas których otworzyli się oni na refleksje związane z udziałem w show i wyjawili na jakim etapie są obecnie ich relacje.

Ciekawość wielbicieli “Rolnik szuka żony” zostanie zaspokojona już w najbliższą niedzielę 10 grudnia. TVP postanowiła jednak wprowadzić pewne zmiany, które mogą okazać się niekomfortowe dla części widzów.

Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Waldemar i Ewa z Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Waldemar i Ewa z Rolnik szuka żony

TVP wprowadza zmiany w finale "Rolnik szuka żony"

Widzowie, którzy zasiądą przed telewizorami 10 grudnia o 21.15 mogą być zaskoczeni, gdy na ekranie TVP1 nie ukaże im się ostatni odcinek ich ulubionego programu. Okazuje się, że nadawca zadecydował o zmianie godziny emisji.

Finał “Rolnik szuka żony” zostanie zaprezentowany 15 minut później, o 21.30. Fani show będą musieli zatem uzbroić się w nieco więcej cierpliwości, którą zrekompensują im z pewnością emocje związane z ostatecznymi decyzjami uczestników.

Rolnik szuka żony 10, fot. TVP
Rolnik szuka żony 10, fot. TVP
Rolnik szuka żony 10, fot. TVP
Rolnik szuka żony 10, fot. TVP