Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Ekstaza fanów "Na dobre i na złe". Mówi się o wielkim powrocie ukochanych postaci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.02.2024 12:21

Ekstaza fanów "Na dobre i na złe". Mówi się o wielkim powrocie ukochanych postaci

Na dobre i na złe
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. Kadr z:"Na dobre i na złe", TVP

Po ogromnych zmianach w TVP najpopularniejsze produkcje robią wszystko by pozostać w łaskach widzów. Serial "Na dobre i na złe" postawił na wielki powrót uwielbianych postaci. Czy taki krok pomoże im zachować pozycje w stacji telewizyjnej? Tych bohaterów już dawno nie widzieliśmy.

Zmiany w TVP. Czas na rewolucję w serialach?

Po nowym roku telewizja publiczna na naszych oczach przeszła rewolucję. Zaczynając od kanału TVP Info po serwisy informacyjne, aż do obsady popularnych teleturniejów i programu porannego doszło do głębokich roszad wśród pracowników. Stacja pożegnała się z największymi gwiazdami m.in.: Kasią Cichopek, Tomaszem Kammelem czy Izabellą Krzan.

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec dokonanych zmian. Teraz pod lupę wzięto popularne seriale TVP. Choć wiadomo, że w najbliższym czasie stacja nie zmieni wyglądu "M jak miłość" mniej pewnie czuje się inny dobrze znany tytuł.

Scenarzyści "Na dobre i na złe" zrobią wszystko by zyskać zainteresowanie widzów. W planach jest powrót doskonale znanych postaci. Kogo zobaczylibyśmy ponownie w szpitalu w Leśnej Górze?

TVP znów podzieliła Polaków, po tym co zrobiła dla Ukraińców! W tle plejada gwiazd Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? Jest zawodnikiem MMA! Nie poznacie go na nowych zdjęciach

Serial "Na dobre i na złe" zniknie z ekranów? Scenarzyści drżą na samą myśl

Widzowie TVP poznają losy lekarzy od 1999 roku. Produkcja doczekała się już ponad 900. odcinków i nadal zaskakuje zwrotami akcji. Na ekranach widzieliśmy już plejadę zmieniających się gwiazd w tym m.in.: Michała Żebrowskiego, Artura Żmijewskiego, Piotra Adamczyka, Agnieszkę Dygant czy Małgorzatę Foremniak.

Z biegiem lat produkcja zaczęła jednak tracić zainteresowanie widzów, co odbiło się na jej oglądalności. Obecnie serial emitowany jest tylko raz w tygodniu, w środy o godzinie 20:55. Spadek popularności może odbić się na całym serialu, tym bardziej w obecnej sytuacji TVP.

Scenarzyści już myślą o sposobach, którymi mogliby przyciągnąć do siebie dawnych widzów. Propozycji jest wiele, ale jedna z nich ma naprawdę spory potencjał. Do szpitala w Leśnej Górze mieliby wrócić czołowi bohaterowie dawnych odcinków. Co skłoniłoby ich do pojawienia się w serialu?

Produkcja "Na dobre i na złe" ma plan na powrót uwielbianych postaci

Widzowie z pewnością chcieliby poznać losy bohaterów, którzy odeszli z produkcji. Ciekawym przypadkiem jest tutaj Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski. Serialowe małżeństwo doczekało się córki, która obecnie jest jedną z głównych bohaterek serialu.

Zmiana wątku Julki Burskiej mogłaby sprawić, że na ekranie ponownie zobaczymy jej rodziców. Scenarzyści nie ukrywają, że taki zabieg mógłby zwiększyć oglądalność "Na dobre i na złe".

Nie jest tajemnicą, że najmilej widziany jest powrót Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Tym bardziej że w serialu jest ich córka, czyli Julka Burska. Satysfakcjonowałby ich nawet angaż tych gwiazd tylko na jeden odcinek. […] Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna- wyznała Plotkowi osoba pracująca przy serialu.

Warto zauważyć, że Małgorzata Foremniak od czasu zakończenia współpracy z programem TVN "Mam Talent!" ma sporo wolnego. Podobnie wygląda sytuacja Artura Żmijewskiego, który ostatnio promował swój filmowy debiut w roli reżysera produkcji "Sami swoi. Początek". Powrót do serialu TVP byłby okazją do odzyskania przez gwiazdy dawnej popularności.

Chcielibyście powrotu doktor Zosi i doktora Kuby?

Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski
“Na dobre i na złe” szykuje powrót ulubionych bohaterów?, fot. KAPiF

Źródło: Plotek