Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Finał "Rolnika" lada dzień, a tu takie odkrycie widzów. Chodzi o zaręczyny Artura i Sary
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 20:10

Finał "Rolnika" lada dzień, a tu takie odkrycie widzów. Chodzi o zaręczyny Artura i Sary

Artur i Sara z "Rolnik szuka żony", fot. TVP
Artur i Sara z "Rolnik szuka żony", fot. TVP

Co wydarzy się w finale “Rolnik szuka żony”? Widzowie już wiedzą, co czeka Artura i Sarę. Czy z programu wyjdą jako para?

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony"

Po wielu tygodniach zapoznawania się uczestnicy wyłonili swoich faworytów z grupy kandydatów, z którymi dotarli do finałowego odcinka. To na ten moment widzowie czekają najbardziej, wierząc, że to ich ulubieniec lub ulubienica skradli serca bohaterów.

W 10. sezonie "Rolnik szuka żony" nie zabrakło zaskakujących momentów. Najwięcej szumu narobił Waldemar, który oprócz zaproszonych na swoje gospodarstwo pań utrzymywał kontakt z inną kobietą. Zaskakująca okazała się także decyzja Ani, która nie wybrała faworyta internautów.

Jednymi z "pewniaków" programu zostali Artur i Sara. Ich uczucie pogłębiało się od pierwszych odcinków.

Zmiany przed finałem "Rolnik szuka żony". TVP zaskoczyła decyzją na ostatnią chwilę Wyciekło nagranie z finału "Rolnika". Zabrakło kluczowej bohaterki. "Nie będę robić jakiejś awantury"

Rolnik szuka żony 10. Artur o związku z Sarą

Od samego początku widzowie dostrzegali nić porozumienia, która przybliżała do siebie dwójkę poszukujących miłości bohaterów. Podczas dokonywanych wyborów dla wielu oczywistym było, że Artur zwróci się w stronę Sary.

Sara jest bardzo miła, bardzo pozytywna. Ładne włosy ma, szczery uśmiech. Czuję, że ona będzie mi pomagała, będzie mnie wspierała - wyliczał Artur w rozmowie z Martą Manowską.

I choć początkowo komplementy rolnika względem kandydatki działały także na internautów, którzy mocno im kibicowali, ostatecznie zaczęli oni dostrzegać drobny szczegół, który może wpłynąć na relację duetu.

Czy Artur oświadczy się Sarze w finale "Rolnik szuka żony"?

Przed nami jeszcze finałowy odcinek najnowszego sezonu "Rolnik szuka żony" w którym uczestnicy ponownie zasiądą przed kamerami. W rozmowie z Martą Manowską opowiedzą o ich obecnej relacji, a także co dał im udział w programie. 

Internauci mogą już oglądać zwiastun finałowego odcinka “Rolnik szuka żony”. Tam mieli doszukać się odpowiedzi na pytanie, czy Artur oświadczy się Sarze.

Najpierw uwagę zwracają słowa bohatera poszukującego miłości. Mówi on:

Będzie coś grane.

Artur i Sara z Rolnik szuka żony, fot. TVP
Artur i Sara z Rolnik szuka żony, fot. TVP

Fanki zaczęły się zastanawiać, czy Artur uklęknie przed swoją wybranką. Na podstawie dostępnego zwiastuna pojawiły się sugestie, że jest to mało prawdopodobne. Skąd taki wniosek? Wszystko za sprawą miny, jaka rysuje się na twarzy Sary.

Raczej nie oświadczy się Sarze. Ona nie wygląda na szczęśliwą – czytamy w komentarzach.

Sara w finale Rolnik szuka żony
Sara w finale Rolnik szuka żony

Chociaż tego typu głosy pojawiły się już kilkakrotnie, to większość widzów kibicuje Arturowi i Sarze. Wielu ma nadzieję, że z programu wyjdą jako para.

Emisja finałowego odcinka 10 grudnia o godzinie 21.30.