Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Zachowanie dziennikarki TVN24 oburzyło widzów. Na wizji śmiała się do rozpuku z ofiary. Szybko zdjęli ją z wizji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.04.2024 15:06

Zachowanie dziennikarki TVN24 oburzyło widzów. Na wizji śmiała się do rozpuku z ofiary. Szybko zdjęli ją z wizji

Zachowanie dziennikarki TVN oburzyło widzów
fot. X

Ostatnio na wizji w TVN24 miało miejsce skandaliczne zachowanie. Kiedy dziennikarka stacji usłyszała o przemocy domowej, zaczęła głośno się śmiać. Internauci są oburzeni.

Zmiany w stacjach telewizyjnych

W ostatnich miesiącach doszło do znaczących przemian w najważniejszych stacjach telewizyjnych w naszym kraju. Najbardziej zauważalne zmiany miały miejsce w Telewizji Polskiej, gdzie po niedawnych wyborach parlamentarnych nastąpiła rewolucja zarówno na szczeblu kierowniczym, jak i wśród głównych prezenterów stacji.

Ostatnio na wizji TVN24 miało miejsce zachowanie, które zszokowało wszystkich. Reakcja prezenterki była zadziwiająca. O szczegółach piszemy poniżej.

Tomasz Karolak stracił przyjaciela. Wszystko przez udział w "Czas na Show. Drag Me Out" Miała być wielka premiera, a tu taka wiadomość. TVN przesuwa zapowiadany hit. To cios dla gwiazdy stacji

Anna Sernak śmieje się na wizji z przemocy domowej

Na obszarze gminy Bisztynek, niedaleko Bartoszyc, policja musiała interweniować w jednym z miejscowych domów. Funkcjonariusze zostali wezwani w związku z awanturą między partnerami. Kobieta w wieku 44 lat zaatakowała mężczyznę, uderzając go kością z zupy, co spowodowało krwawe rany i konieczność hospitalizacji. Powodem sporu miały być wyniki niedawnych wyborów. 

Incydent stał się na tyle znaczący, że został omówiony w programie "Dzień na żywo" przez dziennikarzy TVN24. Anna Seremak zapowiedziała "blok ciekawostek wyborczych", w którym udział wzięli reporterzy Mariusz Sidorkiewicz i Piotr Borowski.

Kości jeszcze nie znaleziono, kobieta wciąż nie wytrzeźwiała, a mężczyzna liże rany – relacjonował Sidorkiewicz.

Wówczas Anna Seremak nie mogła powstrzymać się od śmiechu i zaczęła się chichotać jak szalona. Nagranie z jej reakcją szybko stało się hitem w sieci.

Zachowanie dziennikarki zdenerwowało widzów

Reakcja internautów na zachowanie dziennikarki TVN24, Anny Seremak, wyraża głównie oburzenie.

Wyobraźcie sobie, gdyby to chłop uderzył kobietę. Pewnie mielibyśmy 10 konferencji prasowych i marsz w obronie praw kobiet, ale gdy mężczyzna jest ofiarą przemocy to HAHA BEKA - czytamy na platformie X pod filmikiem.

Nagranie skomentował też bardzo znany bloger “Okiem Wiejskiego”.

Nie wiem, co Panią z TVN24 tak rozbawiło, przemoc domowa? Skandaliczne zachowanie - napisał.

Zgadzacie się z nimi?

Anna Seremak, fot. KAPiF
Anna Seremak, fot. KAPiF