Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Tomasz Karolak stracił przyjaciela. Wszystko przez udział w "Czas na Show. Drag Me Out"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.04.2024 18:22

Tomasz Karolak stracił przyjaciela. Wszystko przez udział w "Czas na Show. Drag Me Out"

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak, fot. KAPiF/mat.prasowe Polsat

“Czas na Show. Drag me Out" jest tegoroczną nowością stacji TVN. Gwiazdy próbują w niej swoich sił w sztuce drag, z którą wcześniej nie mieli styczności. Dużą niespodzianką było ogłoszenie udziału Tomasza Karolaka. Aktor wyznał właśnie, że przez udział w show stracił bardzo bliską dla siebie osobę.

"Czas na Show. Drag me out" w telewizji

Program „Czas na Show. Drag Me Out” zadebiutował 5 marca na antenie TVN. Sześć ikon show-biznesu Polski po raz pierwszy wciela się w prawdziwe diwy, wyłamując się z narzuconych stereotypów i uprzedzeń. W jury programu zasiedli Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Mery Spolsky, debiutująca jako prowadząca, nadzoruje przebieg wydarzeń. Od 5 marca każdego wtorku o godzinie 21:35 na TVN widzowie mogą śledzić kultowe gwiazdy kultury drag w Polsce, które pełnią rolę mentorów. Kogo wspierają w błyskotliwym debiucie na scenie? Te nazwiska zapewne zainteresują wszystkich.

  • Marcin Łopucki i Twoja Stara
  • Dariusz Zdrójkowski i Ciotka Offka
  • Michał Mikołajczak i Gąsiu
  • Kamil Szymczak i Shady Lady
  • Tomasz Karolak i Himera
  • Tadeusz Mikołajczyk i Lucas Adelon Rembas

Wielkim zdziwieniem była informacja o udziale Tomasza Karolaka. 

Zaskakująca decyzja TVN! Nie zobaczycie "Drag Me Out". W komentarzach fala niezadowolenia Pierwsza eliminacja w "Drag Me Out"! Kto opadł, a jak wypadła reszta? Mamy wszystkie metamorfozy

Tomasz Karolak w "Czas na Show. Drag me out"

Ogłoszenie uczestnictwa Tomasza Karolaka w show faktycznie zaskoczyło wielu, zwłaszcza że spodziewano się raczej jego udziału w programie „Tańca z gwiazdami”. Karolak nie potrzebuje przedstawiać się nikomu. Jego bogate portfolio aktorskie obejmuje kilka kultowych ról w serialach i filmach. Biorąc pod uwagę jego wszechstronność, nie ma problemu z metamorfozą, chociaż wielu może mieć trudności z wyobrażeniem sobie Tomka w kobiecym wcieleniu. 

Teraz aktor wyjawił przykrą sytuację, jaka spotkała go przez udział w programie. 

Tomasz Karolak stracił przyjaciela przez udział w show

Jak się okazało wiele osób uważa “Czas na Show. Drag me Out” jako program bardzo kontrowersyjny. W najnowszym odcinku show Andrzej Seweryn wspomniał o tym, jak duże korzyści przynosi podnoszenie świadomości widzów na temat odmienności pewnych grup społecznych.

Słuchajcie po prostu jesteśmy świadkami czegoś bardzo bardzo ważnego w takiej perspektywie społecznej wręcz. To są bardzo ważne słowa, które tutaj padają i to jest nasze zwycięstwo – powiedział Andrzej Seweryn.

Po tych słowach Tomasz Karolak wspomniał o tym, że sam odczuł na swoim przykładzie to jak został źle potraktowany przez swojego przyjaciela za to, że postanowił wziąć udział w programie. 

Ale muszę wam coś powiedzie. To będzie łyżka dziegciu. Chcecie to usłyszeć? Ja jako uczestnik tego programu już się spotkałem z pewną niebywałą dla mnie opinią z mojego najbliższego otoczenia, która polegała na tym, że zarzucono mi, że ja promuję pewne… No nie będę tutaj przytaczał słów – powiedział z pełną powagą Tomasz Karolak. 

Gwiazdor wyjawił, że w jego życiu obecnie nie ma miejsca dla osób, które szerzą takie poglądy.

Moja znajomość i przyjaźń się zakończyła - oznajmił Karolak.

Co myślicie o tym programie?

"Czas na show.Drag me Out", fot. mat. prasowe TVN
Tomasz Karolak w
Tomasz Karolak w "Czas na show. Drag me Out", fot. mat. prasowe TVN
Tomasz Karolak, fot. mat. prasowe Polsat
Tomasz Karolak, fot. mat. prasowe Polsat
Tagi: Drag me out