Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wielka afera po finale "Voice Kids". Widzowie: "Ustawka"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 28.04.2024 16:13

Wielka afera po finale "Voice Kids". Widzowie: "Ustawka"

Finał "The Voice Kids"
fot. AKPA

Finał “The Voice Kids” już za nami, a wraz z nim burza emocji. Poznaliśmy już zwycięzcę, jednak nie wszyscy są usatysfakcjonowani tą decyzją. W internecie widzowie okazują swoje niezadowolenie.

Finał "The Voice Kids"

W walce o pierwsze miejsce na podium i tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce stanęło dziewięcioro utalentowanych dzieci z drużyn Cleo, Nataszy Urbańskiej oraz Tomsona i Barona. Wielki finał "The Voice Kids" widzowie z zapartym tchem oglądali w sobotę, 27 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:00 na antenie TVP2. 

O statuetkę Najlepszego Głosu oraz 50 tysięcy złotych walczyło dziewięcioro uzdolnionych wokalnie uczestników, którzy pokonali ponad 5000 innych dzieci w castingach online, aby dotrzeć do finałowego starcia. Na ostatniej prostej zostali wytypowani przez trenerów Nikodem Pajączek z drużyny Tomsona i Barona, Ola Antoniak z teamu Cleo oraz Michell Siwak z ekipy Nataszy Urbańskiej.

Kto został zwycięzcą tej edycji?

Wielki powrót Dawida Kwiatkowskiego do "The Voice Kids". "Przyjdę nabroić" Natasza Urbańska wydała oświadczenie po "The Voice Kids". Nie sądziła, że spotka ją coś takiego

Zwycięzca "The Voice Kids"

W finale konkursu młodzi wokaliści zaśpiewali razem ze swoimi mentorami. Nikodem, Baron i Tomson wybrali piosenkę "Nie mamy nic" Mroza. Ola i Cleo wykonały utwór "Valerie" z repertuaru Amy Winehouse. Natomiast Michell Siwak i Natasza zachwyciły publiczność wykonaniem piosenki Beyoncé "Runnin'".

Ostateczna decyzja spoczywała w rękach widzów programu. Po wysłuchaniu kolejnych występów młodych wokalistów publiczność postanowiła, że Michell Siwak zostaje zwycięzcą 7. edycji “The Voice Kids”. Nikodem Pajączek zajął drugie miejsce, a trzecie miejsce przypadło Oli Antoniak.

Michell Siwak to czternastoletnia dziewczynka mieszkająca na co dzień w Londynie. Od piątego roku życia pasjonuje się śpiewaniem, ucząc się wszystkiego samodzielnie. Jej determinacja i talent przyniosły jej wielki sukces i zwycięstwo w show TVP. Mimo młodego wieku ma wyraźne cele artystyczne, bo marzy o byciu divą i występowaniu na największych scenach muzycznych świata. 

Widzowie oburzeni wynikami finału "The Voice Kids"

Po zwycięstwie w programie młoda wokalistka zdradziła "Super Expressowi", że kompletnie się nie spodziewała takiego przebiegu wydarzeń.

Nie spodziewałam się wygranej. Jestem bardzo szczęśliwa. Już sam finał był dla mnie cudownym przeżyciem, a wygrana to więcej niż spełnienie marzeń. Pieniądze z pewnością przeznaczę na dalszą naukę. Chcę szkolić swój śpiew i uczyć się gry na instrumentach – wyjawiła.

Natasza Urbańska skomentowała werdykt, nazywając młodą wokalistkę diamentem, który tylko lekko oszlifowała. Od samego początku występy Siwak budziły duże podekscytowanie wśród trenerów. Na przesłuchaniach w ciemno, wszyscy trenerzy odwrócili się i chwalili dziewczynę.

W trakcie twojej piosenki miałam w głowie kilka "wybuchów". Mózg mi eksplodował – powiedziała.

Widzowie nie do końca podzielają jednak zdanie jurorów. W sieci zawrzało, po ogłoszeniu finalisty. Wielu z internautów uważa, że Michell nie powinna wygrać. Część z nich typowała na zwycięzcę Nikodema. 

  • Nie zrozumiałam ani jednego słowa które zaśpiewała.
  • Nikodem powinien wygrać, totalna ustawka.
  • Osoba która wygrała moim zdaniem przekrzyczała cały występ, nie mogłam zrozumieć jak śpiewa po polsku. W tej edycji były o wiele lepsze głosy.
  • Nikodem powinien wygrać ona wygrała tylko dlatego że Natasza była pierwszy raz – czytamy w komentarzach.

Warto jednak jeszcze raz podkreślić, że w ostatniej części show to widzowie mieli decydujący głos, kto zostanie zwycięzcą. Oczywiste jest to, że nie każdemu podobał się dany występ. Przeważająca większość jednak wybrała Michell jako swoją faworytkę i chcieli, aby to ona wygrała. 

Finał
Finał "The Voice Kids", fot. Instagram
Finał
Finał "The Voice Kids", fot. Instagram