Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ujawniono nazwisko nowego trenera "The Voice of Poland". Ma powiązania z prezydentem
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 21.05.2024 09:48

Ujawniono nazwisko nowego trenera "The Voice of Poland". Ma powiązania z prezydentem

The Voice of Poland
fot. KAPiF

Już wkrótce ruszają przesłuchania do nowej edycji “The Voice of Poland”. Jak donoszą media, wokalnym popisom uczestników przysłuchiwać się będzie zupełnie nowy skład jury. Poznaliśmy właśnie nazwiska pierwszego trenera. To spore zaskoczenie.

"The Voice of Poland" hitem TVP

The Voice of Poland” to jeden z flagowych programów rozrywkowych w ofercie Telewizji Polskiej. Muzyczne widowisko emitowane jest na antenie Dwójki już od trzynastu lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. 

Ostatni sezon show cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 1,55 miliona widzów. Co prawda jest to o 50 tysięcy mniej w porównania z poprzednią edycją programu, ale władze TVP są jak najbardziej zadowolone z takich wyników. Co czeka nas w nadchodzącym sezonie? O szczegółach piszemy poniżej.

Mama zwycięzcy "Mam talent!": "Boję się wyjść z domu" Widzowie "M jak miłość" wściekli na produkcję

15. edycja "The Voice of Poland" - co wiemy?

Czternasta edycja “The Voice of Poland”, której zwycięzcą został Jan Górka z drużyny Lanberry, zakończyła się 7 kwietnia. Jeszcze tego samego dnia równocześnie wystartowały castingi do kolejnego, piętnastego sezonu programu oraz następnych edycji “The Voice Senior” i “The Voice Kids”. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął dwa dni temu.

KAPIF_oryginal_K1131619F.jpg
Jan Górka z trenerami “The Voice Kids 14”, fot. KAPiF

To oznacza, że producenci “The Voice of Poland”, którego emisja standardowo zaplanowana jest na jesień, powoli przymierzają się już do organizacji tzw. przesłuchań w ciemno. Jak donoszą media, twórcy show są aktualnie na etapie finalizowania negocjacji z nowymi trenerami. Do prasy wyciekło już pierwsze nazwisko. Możecie się mocno zdziwić. Szczegóły poniżej.

Nowy trener "The Voice of Poland"

Poprzedni sezon “The Voice of Poland” był pierwszym w historii programu, gdy skład jury nie uległ żadnym zmianom. Wszystko wskazuje jednak na to, że TVP ma już dosyć tej chwilowej stagnacji. W piętnastej edycji show zobaczymy nowych trenerów. Jak donosi “Fakt”, jednym z nich będzie znany wokalista, bardzo blisko związany z byłą głową państwa.

Mowa oczywiście o Kubie Badachu, prywatnie mężu Aleksandry Kwaśniewskiej, czyli córki prezydenta RP w latach 1995-2005, Aleksandra Kwaśniewskiego. Pochodzący z Krasnegostawu 47-letni wokalista, aranżer, producent i kompozytor w trakcie swojej długiej i owocnej kariery występował zarówno solo, jak i w zespołach - Poluzjanci i The Globetrotters. Na swoim koncie ma dwie nagrody Fryderyk w kategorii “Wokalista roku” (zdobył je dwa lata z rzędu - w 2011 i 2012 roku).

Myślicie, że Kuba Badach sprawdzi się w roli trenera “The Voice of Poland”?

KAPIF_1000pix_K1093045F.jpg
Kuba Badach, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1022016F.jpg
Kuba Badach i Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF