Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "TTBZ". Show nie tylko z nowym jurorem. Wyciekło do sieci, co tam się będzie działo
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.09.2023 18:16

"TTBZ". Show nie tylko z nowym jurorem. Wyciekło do sieci, co tam się będzie działo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Co w nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?, fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Najnowszy odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo” będzie prawdziwie filmowym show. I to dosłownie, ponieważ zobaczymy wykonania z gal oscarowych. Telewizja Polsat radzi przygotować popcorn, a my sprawdzamy, czyje wcielenia zobaczymy tym razem. Jakby mało było niespodzianek, pojawi się też nowa prowadząca.

„Twoja twarz brzmi znajomo”: nowa jurorka i zmiany

W programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” zaszło ostatnio wiele zmian. Z foteli jurorskich zniknął najpierw Michał Wiśniewski, a później Katarzyna Skrzynecka. Ich miejsce zajął Paweł Domagała. Wraz ze Skrzynecką solidarnościowo z formatu odszedł Piotr Gąsowski i teraz w roli drugiego prowadzącego oglądamy Maćka Rocka.

Telewizja rekompensuje jednak widzom te często nieprzyjemne dla nich niespodzianki. Odcinki „TTBZ” emitowane są w każdy piątek o godzinie 20:05. Wygląda na to, że w najnowszej odsłonie zobaczymy prawdziwie filmowe widowisko.

Odcinek filmowy tuż, tuż. Szykujcie popcorn i rezerwujcie piątkowy wieczór, bo będzie Oscarowo! – obiecują twórcy w mediach społecznościowych.

Co to dokładnie oznacza? Poniżej zdradzamy, kto nowy pojawi się w fotelu jury i który uczestnik zrobił najwięcej zamieszania.

TTBZ.png
Maciej Dowbor i Maciek Rock zapraszają na “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Nagłe zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie byli przygotowani! Juror znika z programu, już znaleźli zastępstwo

Filmowy odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”

W filmowym odcinku „TTBZ” Pawła Domagałę zastąpi gwiazda serialu „Przyjaciółki” Joanna Liszowska. Aktorka sama brała udział w drugiej edycji programu. Nie wiadomo jeszcze, na jak długo zagrzeje miejsce w fotelu jurorskim.

Nowe obowiązki czekały także prowadzącego Maćka Rocka. W iście filmowym stylu wcielił się on w postać Osła z serii filmów „Shreck” i odegrał kultową scenkę z Królewną Fioną, jaką została tym razem Magda Kumorek. Takie zapowiedzi odcinka tylko podgrzewają atmosferę, ale jedno nagranie sprawiło, że fani oszaleli. Kto najbardziej spodobał się widzom?

TTBZ3.png
Joanna Liszowska nową prowadzącą w “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

The Weekend w piątym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”

W filmowym, oscarowym odcinku nie mogło zabraknąć piosenki „Earned it”, jaką stworzył The Weekend do produkcji „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Utwór został wykonany na gali rozdania nagród Oscarów w 2016 roku. Dziś odtworzy go nie kto inny, jak Nick Sinckler. Kiedy jego wykonanie pojawiło się w oficjalnych mediach społecznościowych programu, widzowie byli jednomyślni.

  • Przecież to jest prawdziwy The Weeknd. Nick zrobił najlepszego The Weeknd w programie!
  • To brzmi lepiej niż oryginał.
  • O w mordę jeża! 1:1 to mało powiedziane.
  • Majstersztyk. Nick jest fantastycznym wokalistą i co tydzień to potwierdza.
  • Szykuje się najlepszy The Weekend w historii programu!
  • Imponujące wykonanie, a przede wszystkim efektowne – czytamy w komentarzach.
TTBZ2.png
Nick Sinckler przygotowuje się do roli, fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo.jpg
Nick Sinckler w “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo.jpg
Magda Kumorek w “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo.jpg
Maciej Rock w “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF