Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "TTBZ". Najpierw afera z black face, a teraz TO. Co oni zrobili synowi Gąsowskiego?!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.09.2023 15:53

"TTBZ". Najpierw afera z black face, a teraz TO. Co oni zrobili synowi Gąsowskiego?!

Jakub Gąsowski zaprezentował się w "Twoja twarz brzmi znajomo" w dziwacznej masce, fot. KAPiF
Jakub Gąsowski zaprezentował się w "Twoja twarz brzmi znajomo" w dziwacznej masce, fot. KAPiF

Jakub Gąsowski zaprezentował się w ostatnim odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w zadziwiającej masce. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Okazało się, że miała ona niecodzienne zastosowanie!

"Twoja twarz brzmi znajomo" zaskakuje widzów

“Twoja twarz brzmi znajomo” wzbudza w ostatnim czasie niemałe kontrowersje. Wszystko zaczęło się od oskarżeń zagranicznej prasy, która odnotowała w produkcji zjawisko tzw. blackface - charakteryzację białych uczestników na czarnoskórych artystów, co wywołało niechlubne wspomnienia rasistowskich zabiegów w sztuce i rozrywce z pierwszej połowy XX w.

Show wciąż potrafi zaskakiwać widzów i jak widać, nie zawsze mamy tu do czynienia z pozytywnym odbiorem. Mieszane uczucia mógł wzbudzić w fanach również ostatni odcinek, w którym syn Piotra Gąsowskiego zaprezentował się w dziwacznej masce.

twoja twarz brzmi znajomo.png
Uczestnicy 4. odcinka “Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. instagram/Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Piotr Gąsowski w "Twoja twarz brzmi znajomo"?! Nie, to tylko... jego własny syn. Ale wyglądał! Nawet to nie pomogło Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Jakub Gąsowski zadziwił w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W piątkowym odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie brakowało zachwycających występów, choć serce jurorów i uczestników ostatecznie skradł Marcin Januszkiewicz wcielający się w postać Michaela Stipe'a z R.E.M. Niemałe wrażenie wywarł również Jakub Gąsowski.

Syn Piotra Gąsowskiego jako Grzegorz Skawiński wykonał nieśmiertelny utwór grupy Kombi, “Nasze Randez Vous”. Przygotowując się do swojej przemiany, musiał odbyć wiele ćwiczeń. Niektóre z nich wykonywał w… nietuzinkowej masce na twarzy.

Piotr Gąsowski (1).png
Jakub Gąsowski, fot. KAPiF

Maska Jakuba Gąsowskiego hitem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Jakub Gąsowski z pewnością wzbudziłby grozę pojawiając się w masce z programu “Twoja twarz brzmi znajomo” nocą w ciemnym lesie. Tym razem, miała ona jednak za zadanie usztywnienie i obciążenie żuchwy, by jego głos mógł uzyskać podobne brzmienie do tego, z jakiego znany jest Grzegorz Skawiński.

Musimy zakleić Kubie brwi, bo nimi rusza - orzekła dodatkowo Agnieszka Hekiert.

Czy gra była warta świeczki? Ostatecznie syn Piotra Gąsowskiego nie wygrał odcinka, ale i tak wywołał furorę wśród publiczności, która gromko oklaskiwała występ młodego aktora.

Piotr Gąsowski (4).png
kadr z programu “Twoja twarz brzmi znajomo”/Polsat
Piotr Gąsowski (3).png
kadr z programu “Twoja twarz brzmi znajomo”/Polsat
Piotr Gąsowski (2).png
kadr z programu “Twoja twarz brzmi znajomo”/Polsat