Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nagłe zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie byli przygotowani! Juror znika z programu, już znaleźli zastępstwo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.09.2023 08:14

Nagłe zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie nie byli przygotowani! Juror znika z programu, już znaleźli zastępstwo

Twoja twarz brzmi znajomo
Zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPiF

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" trwa w najlepsze. W mediach społecznościowych pojawił się jednak nowy post zdradzający nieco informacji o szczegółach show. Nie zabraknie kolejnych kontrowersji, a także wielkich zmian. Wśród jurorów pojawiła się nowa gwiazda.

"Twoja twarz brzmi znajomo". To już 19. edycja

Rozrywkowy programu Polsatu od prawie 10 lat nieustannie zaskakuje odbiorców. Grono znanych gwiazd rywalizuje w muzycznych występach, mierząc się z polskimi i zagranicznymi artystami. Ostatnie edycji opiewały w wiele zmian.

W składzie jury zabrakło Katarzyny Skrzyneckiej oraz Michała Wiśniewskiego. Ich miejsce zajął Paweł Domagała, natomiast z programem pożegnał się także Piotr Gąsowski. W duecie prowadzących od dwóch edycji możemy oglądać Macieja Dowbora w duecie z Maciejem Rockiem.

Twoja twarz brzmi znajomo (22).jpg
Zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPiF
Twoja twarz brzmi znajomo (23).jpg
Zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo", fot. KAPiF

W najbliższym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" wśród jurorskiego grona dojdzie do kolejnych zmian. Zniknie jeden z oceniających.

"TTBZ". Najpierw afera z black face, a teraz TO. Co oni zrobili synowi Gąsowskiego?! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Oscarowy odcinek

W piątek widzowie Polsatu przeżyją prawdziwe emocje jak na gali najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie. Uczestnicy wcielą się w gwiazdy, które miały zaszczyt stworzyć utwory do oscarowych produkcji.

Nie zabraknie klasyków, a także paru nowości. Zapowiedź zwiastuje też kolejne kontrowersje. Po aferze z black face, wśród gwiazd zobaczymy ponownie czarnoskórego artystę. Tym razem dla publiczności i jury zaśpiewa The Weeknd.

To jednak niejedyna niespodzianka. Wśród jury pojawi się znana gwiazda Polsatu. Zastąpi dotychczasowego jurora.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Nowe jury

Dotychczas to Robert Janowski, Małgorzata Walewska oraz Paweł Domagała oceniali występu uczestników. Okazuje się, że w najnowszym odcinku wśród jury zabraknie aktora. W zapowiedzi miejsce Pawła Domagały zajęła inna gwiazda Polsatu.

Umiejętności uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" oceniać będzie aktorka znana z serialu "Przyjaciółki". Joanna Liszowska doskonale wie, z jak trudnym zadaniem muszą poradzić sobie gwiazdy. Sama brała udział w drugiej edycji programu. 

Internauci z entuzjazmem przyjęli informacje o jej zastępstwie. Być może zostanie nawet na dłużej, jak w przypadku Roberta Janowskiego.