Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Złotopolscy

Złotopolscy

Arkadiusz Janiczek
16.04.2024 13:15 Był gwiazdą "Złotopolskich", teraz przyznał się do walki z chorobą. To wymagało odwagi

Widzowie Telewizji Polskiej przez dwanaście lat oglądali go w serialu "Złotopolscy" jako starszego posterunkowego, Jerzego Marciniaka. Po latach aktor otworzył się przed internautami na temat walki z chorobą. Ostatni czas był dla niego niełatwym sprawdzianem.

Co stało się z Weroniką ze "Złotopolskich"
11.09.2023 18:20 Weronika ze "Złotopolskich" zginęła w zamachu z 11 września. Co stało się z grającą ją Agnieszką Sitek? Nagle zniknęła

Agnieszka Sitek zdobyła popularność dzięki grze w “Złotopolskich”. Jej bohaterka, Weronika Gabriel, była ukochaną Waldka Złotopolskiego. Scenarzyści uśmiercili ją jednak w ataku z 11 września na World Trade Center. Dziś niewiele osób o niej pamięta, podobno na jej własne życzenie. W jakich produkcjach zagrała aktorka? Co robi i jak obecnie wygląda?

TVP
19.02.2023 09:50 Właścicielką dworku ze "Złotopolskich" jest bardzo znana dziennikarka TVP. Aktor "M jak miłość" miał tam wesele

Polskie seriale zachwycają nie tylko bohaterami, ale również i malowniczą architekturą. Dworek ze "Złotopolskich" był jednym z bardziej charakterystycznych miejsc. Obecnie jego właścicielką jest dziennikarka TVP, Beata Chmielowska-Olech.Serialowy dworek był rodową siedzibą głównych bohaterów produkcji. Mieszkał tam Dionizy wraz z Julią, synem Markiem, jego żoną oraz ich synem. Obecnie posiadłość została przemieniona na zupełnie inne miejsce.