Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Właścicielką dworku ze "Złotopolskich" jest bardzo znana dziennikarka TVP. Aktor "M jak miłość" miał tam wesele
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2023 09:50

Właścicielką dworku ze "Złotopolskich" jest bardzo znana dziennikarka TVP. Aktor "M jak miłość" miał tam wesele

TVP
fot. KAPiF/facebook.com/dwormany

Polskie seriale zachwycają nie tylko bohaterami, ale również i malowniczą architekturą. Dworek ze "Złotopolskich" był jednym z bardziej charakterystycznych miejsc. Obecnie jego właścicielką jest dziennikarka TVP, Beata Chmielowska-Olech.

Serialowy dworek był rodową siedzibą głównych bohaterów produkcji. Mieszkał tam Dionizy wraz z Julią, synem Markiem, jego żoną oraz ich synem. Obecnie posiadłość została przemieniona na zupełnie inne miejsce.

 

Dziennikarka TVP właścicielką słynnego dworku

Beata Chmielowska-Olech wraz z mężem zakupiła posiadłość w 2004 roku. Historia budynku sięga jeszcze XX wieku, a on sam przeszedł przez wiele renowacji. Po zakupie przez małżeństwo doszło tam do kolejnych remontów.

Obecnie słynny dworek został zamieniony w elegancki hotel, który widnieje pod nazwą "Dwór Many". Do dyspozycji gości jest 30 różnych pokoi. Dziennikarka TVP zapewniła swoim klientom również opcję spędzenia w posiadłości imprez okolicznościowych takich jak wesele, chrzciny czy urodziny.

Z takiej możliwości skorzystał gwiazdor serialu "M jak miłość". Marcin Mroczek w 2013 roku poślubił tam modelkę, Marlenę Muranowicz. 

Oświadczenie Antoniego Królikowskiego. "Wykonano badanie"

Ile kosztuje nocleg w dworku ze "Złotopolskich"?

Popularny serial królował w TVP przez ponad dekadę pod koniec lat 90. Widzowie z zaciekawieniem obserwowali losy licznych bohaterów. Na ekranie swoją popularność zyskiwały takie osoby jak m.in.: Anna Przybylska, Andrzej Nejman czy Paweł Wawrzecki.

Fani serii z bólem pożegnali produkcję w 2010 roku. Dzięki nieruchomości prezenterki TVP mają oni jednak okazję przeżyć chwilę nostalgii. Dwór został otworzony dla gości i z radością przyjmie chętnych znawców serialu.

Cena za nocleg może lekko zaskoczyć. Poza sezonem waha się ona w okolicach 222 złotych, a w sezonie do około 296 złotych w zależności od wybranego pokoju. To jednak niewiele w porównaniu do cen, jakie liczą sobie drogie hotele w stolicy czy innych, atrakcyjnych turystycznie zakątkach Polski.

Widoki są warte swojej ceny?

Co prawda od zakończenia serialu "Złotopolscy" minęło już sporo czasu, a dworek nie wygląda już tak samo. Nie oznacza to jednak, że goście nie spędzą tam miłego pobytu w eleganckich wnętrzach.

W mediach społecznościowych hotelu można zauważyć wygląd poszczególnych sal oferowanych gościom. Przeważają tu iście królewskie wystroje. Złote dodatki połączone z kremowymi meblami uwydatniają przestrzeń, a ogromne żyrandole przyciągają wzrok.

W takim otoczeniu nawet kilkudniowy pobyt potrafi nieźle relaksować. Dodatkowo część gości może choć przez moment poczuć się jak bohaterowie ich ulubionego serialu.

Zobacz zdjęcia:

Dwór Many.jpg
fot. facebook.com/dwormany
Dwór Many.jpg
fot. facebook.com/dwormany
Dwór Many.jpg
fot. facebook.com/dwormany

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Super Express