Telewizja.Swiatgwiazd.pl > The Voice Of Poland

The Voice Of Poland

Na koncercie TVP nagle wspomniano o Piasecznym, Szpaku i Nergalu, fot. KAPiF
01.09.2023 23:51 Koncert TVP Gwiazdy The Voice. Nagle wspomniano o... Piasecznym, Szpaku i Nergalu. Widzowie nie mogli tego przewidzieć

“The Voice of Poland” rozpocznie się już w sobotę! Zanim to się jednak stanie, TVP postanowiła zorganizować koncert, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy dotychczasowych edycji programu. W czasie show przypomniano również postaci byłych jurorów: Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka, a także… pewnego wyjątkowo kontrowersyjnego muzyka.

TVP podjęła decyzję w sprawie "The Voice of Poland", fot. KAPiF
09.08.2023 08:16 "The Voice of Poland". TVP podjęła ostateczną decyzję w sprawie show. To pierwszy raz w historii!

To już pewne. W TVP podjęto ostateczną decyzję dotyczącą zbliżającej się wielkimi krokami nowej edycji “The Voice of Poland”. Postanowienie jest bezprecedensowe w historii polskiej wersji show.

The Voice of Poland
14.04.2023 16:30 Monika Lewczuk o kulisach "The Voice of Poland". Wyjawiła, jak wygląda kontakt z trenerami

Minęło aż siedem lat, zanim jedna z uczestniczek „The Voice of Poland” wyjawiła, co spotkało ją za kulisami programu. Obecnie jest odnoszącą ogromne sukcesy piosenkarką, jednak w muzycznym show nie zagrzała zbyt długo miejsca. Monika Lewczuk opowiedziała, co potkało ją ze strony trenera.Jurorzy znanego formatu TVP mają za zadanie nie tylko kibicować swoim podopiecznym, którzy trafiają do ich drużyn, ale też dawać im wskazówki i uczyć śpiewu, by na występach wypadali coraz lepiej. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Beata Kozidrak
15.03.2023 23:07 Beata Kozidrak jurorką w "The Voice"? "Dostałam propozycję"

Beata Kozidrak od lat jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. W show-biznesie i branży muzycznej robiła już niejedno, ale fani nie widzieli jej jeszcze w roli jurorki programu rozrywkowego. W najnowszym programie wyjaśniła, czy planuje ten rodzaj kariery.Okazuje się, że wokalistka Bajmu otrzymała już niejedną propozycję, by trafić do jury. Dlaczego więc jeszcze nie zasiadła w fotelu oceniającej początkujące muzyczne talenty? Jej odpowiedź może bardzo zaskoczyć.

Edyta Górniak
01.03.2023 01:08 Edyta Górniak chciała wrócić do "The Voice of Poland"? "Nie wzięli jej pod uwagę"

Edyta Górniak od lat z chęcią występuje na scenie TVP. Widzowie kojarzą ją również jako jurorkę popularnego programu muzycznego. Okazuje się jednak, że mimo chęci z jej strony stacja nie obsadziła jej w gronie jurorów nowego "The Voice of Poland".Już niedługo widzowie Telewizji Polskiej będą świadkami 14. edycji konkursu, który wyłania prawdziwe diamenty sceny muzycznej. Zapadła już decyzja w sprawie jurorów, którzy będą konkurować o najlepszych uczestników.

The Voice of Poland
17.02.2023 20:09 Margaret dostała propozycję powrotu do "The Voice of Poland". Postawiła jeden warunek

Margaret to piosenkarka i autorka tekstów, rozpoznawalność zapewnił jej utwór “Thank you very much”. Wokalistka przez jeden sezon była również trenerką w programie “The Voice of Poland”. Być może znowu powróci do show, postawiła jednak jeden warunek. Autorka hitu “Reksio” bardzo dobrze wspomina program i całą produkcję. Przed powrotem powstrzymują ją jedna rzecz. Czy produkcja da radę spełnić jej wymaganie? 

Tomson i Baron / The Voice
22.11.2022 08:04 Tomson i Baron z "The Voice of Poland" zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę. "Już dwóch doszło do finału"

Kilka dni temu dobiegł końca trzynasty sezon programu "The Voice of Poland". Emocji nie brakowało, zwłaszcza kiedy okazało się, że show TVP wygrał Dominik Dudek. To już drugi uczestnik, którego trenerami byli Tomson i Baron. W rozmowie z naszą dziennikarką zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę.Muzyczny program TVP2 od lat przyciąga przed ekrany miliony telewidzów. Pierwszą edycję wyemitowano w 2011 roku. Wśród zwycięzców jest wielu obecnie bardzo znanych piosenkarzy, między innymi Krystian Ochman, Natalia Sikora czy Alicja Szemplińska.

Dominik Dudek
20.11.2022 07:54 Kim jest Dominik Dudek? Niesamowity głos pozwolił mu zwyciężyć 13. edycję "The Voice of Poland"

Jakiś czas temu odbył się pełen emocji, wzruszeń i zachwycających występów finał 13. edycji programu "The Voice of Poland". Widzowie stacji TVP2 śledzili losy swoich ulubionych uczestników. Zdaniem głosujących, zwycięzcą został Dominik Dudek.Zdobywcą głównej nagrody "The Voice of Poland 13" został Dominik Dudek, który w ostatnich tygodniach pod pieczą Tomsona i Barona szkolił swoje umiejętności muzyczne. Charyzmą i talentem oczarował widzów. Czym zajmuje się na co dzień? Poznajcie go bliżej.

Michał Szpak, The Voice of Poland
13.11.2022 08:21 "The Voice of Poland". Widzowie niepocieszeni finałowym składem, reagował sam Michał Szpak

"The Voice of Poland" od lat przedstawia widzom TVP wyjątkowych uczestników, którzy w dużej mierze dopiero rozpoczynają karierę na scenie. Podczas ostatnich występów na żywo decyzja jurorów (a także widzów) poruszyła internautów.Im wyższa stawka, tym większy stres o muzycznych faworytów. Każdy odcinek programu niesie ogromną radość dla jednych uczestników, a inni muszą pogodzić się z cierpkim smakiem porażki. Przegrana Norberta Wronki spotkała się ze zdecydowaną reakcją internautów.

The Voice of Poland
12.11.2022 13:36 Specjalni goście w półfinale "The Voice of Poland". Na scenę wracają uczestnicy poprzednich edycji

Przed nami półfinałowy odcinek "The Voice of Poland". Już dziś wieczorem na scenie zawalczy "wielka ósemka", a na ekranie nie zabraknie niespodzianek. Na scenie zobaczymy nie tylko naszych faworytów – usłyszymy głosy, które doskonale znamy z poprzednich edycji. W ostatnim odcinku nie zabrakło emocji. Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron wybrali swoich reprezentantów, którzy już za kilka godzin zawalczą o wejście do finału. Ich zmaganiom przyglądać się będą nie tylko jurorzy i widownia, ale także ich utalentowani poprzednicy.

The Voice of Poland
30.10.2022 18:31 "The Voice of Poland". Widzowie oburzeni decyzjami jurorów, mieli swojego faworyta. "Kolejna kompromitacja"

Kiedy rozpoczęła się 13. edycja "The Voice of Poland" dla widzów stało się jasne, że jednym z faworytów będzie zdolny, urodziwy Martin Rybczyński. Jego występ na przesłuchaniach w ciemno odwrócił fotele wszystkich jurorów. Teraz zdecydowali oni, że ma odejść z programu. W sieci trwa prawdziwa burza, a internauci nie gryzą się w język.Rybczyński w ostatnim odcinku programu zaśpiewał kultowy utwór Bryana Adamsa "(Everything I Do) I Do It For You)". Jego wykonanie ponownie zachwyciło jury, jednak nie pozwoliło mu na dalszy udział w muzycznym show.

The Voice of Poland
22.10.2022 20:24 "The Voice of Poland". Uczestniczka straciła głos podczas występu, w historii programu nie zdarzyło się coś podobnego

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" będziemy świadkami sytuacji, jaka nigdy dotąd nie miała miejsca w programie. Podczas nagrań do "Nokautów" uczestniczka nagle straciła głos. Nie mogła wydobyć z siebie ani jednego tonu, w jej oczach stanęły łzy. Oszołomieni jurorzy robili co mogli. Nadchodzący odcinek "The Voice of Poland" będzie decydujący dla dwadzieściorga ośmiorga uczestników. Przed jednymi otworzy się furtka do wyczekiwanych występów na żywo. Dla innych przygoda się zakończy. Nad jedną z uczestniczek zawiśnie czarna chmura. Jak sobie poradzi?

The Voice of Poland
25.09.2022 17:29 "The Voice of Poland". Widzowie wiedzą już, kto wygra? Mają swojego faworyta

Za nami ostatnie etap "przesłuchań w ciemno" w programie "The Voice of Poland". Tym samym widzowie sztandarowego hitu TVP poznali ostateczną listę uczestników, którzy zmierzą się w tak zwanych "bitwach". W ostatnim odcinku show jak zwykle nie brakowało wzlotów i upadków, po jednym z występów widzowie zgodnie orzekli jednak, że jeden z wokalistów już teraz może pretendować do miana zwycięzcy.

The Voice of Poland
17.09.2022 22:43 The Voice of Poland: odwróciła wszystkie fotele. Jurorzy robili, co mogli, żeby ją mieć u siebie

W ostatnim odcinku "The Voice of Poland" wydarzyło się coś niesamowitego. Jedna z uczestniczek sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele, a jurorzy prześcigali się w komplementach, usiłując namówić ją do wstąpienia do ich drużyny. Kim jest Agata z Kalisza?W muzycznym show TVP2 trwają właśnie przesłuchania w ciemno. W nowym odcinku pojawił się prawdziwy skarb. Agata Górecka-Lipińska zaśpiewała kultowy przebój Eda Sheerana "Shape of you" tak zjawiskowo, że jurorzy walczyli o nią jak lwy. Pojawiła się nawet blokada.

Jurorzy "The Voice of Poland"
11.09.2022 17:43 "The Voice of Poland". Oburzenie po emisji powtórki odcinka. "Kpina z widzów"

Muzyczny program "The Voice of Poland" doczekał się ogromnej ilości fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. W minioną sobotę telewidzowie, zamiast zobaczyć występy nowych uczestników, ujrzeli powtórkę. W sieci mnożą się pochlebne komentarze skierowane w stronę produkcji.Na oficjalnych profilach "The Voice of Poland" w mediach społecznościowych możemy znaleźć ogromną ilość krytyki, związanej z brakiem szacunku do widzów oraz emisją powtórki. Widzowie po czasie otrzymali odpowiedź i wyjaśnienie. Co się stało?

Justyna Steczkowska "The Voice of Poland"
11.09.2022 08:16 Wszystkie fotele się odwróciły, Steczkowska pobiegła na scenę. Uczestniczka z Wilna podbiła scenę "The Voice of Poland"

Podczas sobotnich przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" na scenie pojawiła się uczestniczka z Wilna. Nie spodziewała się takiego odbioru ze strony jurorów i publiczności. Wszyscy trenerzy zaproponowali jej współpracę.Muzyczny program TVP już od trzynastu sezonów zaskakuje widzów gronem utalentowanych uczestników z całej Polski i nie tylko. Czwarty odcinek nowej edycji rozpoczęła Ewelina Gancevska pochodząca z Litwy. Utworem "Tańczące Euredyki" nie pozostawiła jurorom żadnych złudzeń.

fot. kadr z programu "The Voice of Poland"
07.09.2022 14:59 Zmiany w emisji "The Voice of Poland". Widzowie dowiedzieli się w ostatniej chwili

Program "The Voice of Poland" niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów Telewizji Publicznej jak i samych uczestników, którzy pragną zaprezentować swój talent przed całą Polską. Okazuje się, że produkcja zadecydowała o wprowadzeniu zmian w emisji. To ważna informacja dla wszystkich fanów muzycznego programu. Do tej pory "The Voice of Poland" mogliśmy oglądać w soboty, a program rozpoczynał o godzinie 20:00. W związku ze zmianami w produkcji pojawił się nowy plan dotyczący odcinków mających emisję 10 oraz 17 września.

Lanberry EA
04.09.2022 16:08 "The Voice of Poland". Lanberry w ogniu krytyki po debiucie, poszło o jej strój

W minioną sobotę miała miejsce premiera najnowszej edycji programu "The Voice of Poland", w którym swój debiut miała Lanberry. Gwiazda lata temu próbowała swoich sił w programie, jednak odpadła na etapie przesłuchań w ciemno. Dziś zasiada na czerwonym fotelu, oceniając występy uczestników. Widzowie tłumnie skomentowali jej udział w roli jurorki.Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów oraz nową jurorką w "The Voice of Poland". Po emisji pierwszego odcinka w sieci pojawiła się masa komentarzy. Spora część z nich dotyczyła ubioru gwiazdy.

Justyna Steczkowska The Voice of Poland
04.09.2022 13:05 Justyna Steczkowska poruszona występem nastolatka w "The Voice". Polały się łzy

Widzowie TVP2 mogli zapoznać się z najnowszą edycją muzycznego "The Voice of Poland". Na scenie nie zabrakło emocji i ogromnego talentu uczestników. Justyna Steczkowska nie mogła powstrzymać łez przy perfekcyjnym występie.Długo wyczekiwany program muzyczny nareszcie powrócił na ekrany TVP. "The Voice of Poland" od lat zachwyca widzów, a uczestnicy tacy jak m.in.: Mateusz Ziółko, Alicja Szemplińska, czy Krystian Ochman robią prawdziwą karierę w show-biznesie. Nowa edycja zapowiada kolejne grono utalentowanych artystów.

The Voice of Poland EA
03.09.2022 21:46 "The Voice of Poland". Widzowie bezlitośni dla jednego z jurorów. "Ma coś chyba ze słuchem"

Za nami pierwszy odcinek muzycznego programu "The Voice of Poland". 13. edycja w nowym składzie została tłumnie skomentowana przez widzów, którzy tym razem nie zgodzili się ze słowami Marka Piekarczyka. W sieci pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy.3 września 2022 roku miała miejsce premiera 13. edycji programu "The Voice of Poland". Na scenie zaprezentowali się utalentowani muzycy, którzy poddali się ocenie jurorom: Justynie Steczkowskiej, Lanberry, Markowi Piekarczykowi oraz Tomsonowi i Baronowi.

The Voice of Poland
01.09.2022 17:38 "The Voice of Poland". Martin Rybczyński zachwycił jurorów. "Jesteś niesamowity"

W sobotę 3 września zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 13. serii programu "The Voice of Poland". Muzyczne talent show TVP przyciągnęło w tym sezonie niesamowite osobowości. Wiadomo już, kim jest jeden z uczestników przesłuchań w ciemno, który zawojował serca jurorów.Premierowy odcinek "TVoP" będzie można obejrzeć na kanale TVP2 o godzinie 20:00 3 września. Program zacznie się oczywiście od etapu przesłuchań w ciemno. Kim jest przystojny Martin, który zrezygnował ze świata mody, by poświęcić swoje życie muzyce?

Sylwia Grzeszczak (EA)
06.06.2022 06:56 "The Voice of Poland". Sylwia Grzeszczak rezygnuje z roli jurorki, ujawniła przyczyny swojej decyzji

Sylwia Grzeszczak zrezygnowała z funkcji jurorki i trenerki w programie "The Voice of Poland". Artystka zajmowała to stanowisko tylko w jednej edycji. Czyżby pewne aspekty pracy w muzycznym show nie przypadły jej do gustu?Grzeszczak pojawiła się na fotelu jurorskim w 12. edycji programu TVP2. W jej drużynie znaleźli się Rafał Kozik, który zajął 3. miejsce w finale, a także Julia Stolpe, Igor Kowalski i Daniel Hawes.

The Voice of Poland
21.04.2022 17:53 "The Voice of Poland". Zmiana trenerów coraz bardziej możliwa, kto pojawi się w programie?

"The Voice of Poland" emitowany jest na kanale TVP2 od 2011 roku. Od tego czasu wiele zmieniało się w programie: także skład jury. Czy niedługo dojdzie do kolejnych przetasowań w zespole trenerów? Według doniesień medialnych jest to bardzo prawdopodobne.Ostatnia, 12. seria programu, zakończyła się w grudniu 2021 roku. Kolejna planowana jest na jesień. W minionej edycji jurorami byli Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron.

Olga Jankowska
24.03.2022 10:02 "Mam na koncie wiele porażek". Zaskakujące wyznanie gwiazdy Barw Szczęścia.

Olga Jankowska to wschodząca gwiazda branży muzycznej oraz utalentowana aktorka jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Na co dzień oglądamy ją w Barwach Szczęścia. Mieliśmy okazję usłyszeć jej wspaniały wokal w programie The Voice of Poland III, w którym dotarła do półfinałów, a ostatnio pokazała swój kunszt w trailerze gry Cyberpunk 2077, do którego nagrała piosenkę. Jak wyglądała jej droga do sukcesu?

Sylwia Grzeszczak
24.03.2022 09:59 Sylwia Grzeszczak dzwoni do uczestnika "The Voice of Poland" nawet w nocy. W jakim celu?

Zaledwie kilka dni przed finałem 12. edycji muzycznego programu "The Voice of Poland", gościem "Pytania na Śniadanie" był finalista show Rafał Kozik. Razem z wokalistą w śniadaniówce pojawiła się również jego trenerka Sylwia Grzeszczak. Uczestnik wyznał, że przygotowania do finałowego odcinka są tak intensywne, że gwiazda dzwoni do niego nawet w środku nocy. Rafał Kozik był niedawno gościem programu śniadaniowego "Pytanie na Śniadanie". Finalista "The Voice of Poland" wyznał, w jakim celu jego trenerka dzwoni do niego w nocy. Okazało się, że Sylwia Grzeszczak każe swojemu podopiecznemu śpiewać przez słuchawkę.

Marta Burdynowicz
24.03.2022 09:45 Charakteryzacja Marty Burdynowicz. Jest nie do poznania

Najnowsza edycja uwielbiana przez telewidzów programu "The Voice of Poland" właśnie dobiegła końca. Zwyciężczynią programu i laureatką tytułu najlepszego głosu w Polsce jest podopieczna Justyny Steczkowskiej Marta Burdynowicz. Teraz wokalistka zachwyciła niecodziennym zdjęciem, jakie dodała na swoje InstaStory. Piosenkarka nie przypomina samej siebie.Marta Burdynowicz zachwyciła wszystkich swoim niesamowitym głosem i charyzmą, które zapewniły jej wygraną w sobotnim finale show "The Voice of Poland". Piosenkarka dodała na swój profil na Instagramie szokująca fotografię. Fani nie mogą rozpoznać podopiecznej Justyny Steczkowskiej.

Finaliści 12. sezonu "The Voice of Poland"
24.03.2022 09:45 Afera w "The Voice of Poland". Po ogłoszeniu wyników część widzów nie kryje oburzenia

Decyzją widzów zwyciężczynią 12. edycji programu "The Voice of Poland" została Marta Burdynowicz, reprezentantka drużyny Justyny Steczkowskiej. Wielu fanów formatu nie zgadza się jednak z ostatecznymi wynikami. Część z komentujących bez oporów nazywa zaś odcinek finałowy "ustawką".

Marta Burdynowicz
24.03.2022 09:45 Niezwykły występ Burdynowicz w "The Voice of Poland. Jurorzy tylko ją komplementowali

Jedna z uczestniczek finałowego odcinka programu "The Voice of Poland" – reprezentująca drużynę Justyny Steczkowskiej Marta Burdynowicz – zachwyciła jurorów (a także widzów) brawurowym wykonaniem utworu Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną". Zapewniła sobie tym samym awans do finałowej dwójki.