Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Beata Kozidrak jurorką w "The Voice"? "Dostałam propozycję"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.03.2023 23:07

Beata Kozidrak jurorką w "The Voice"? "Dostałam propozycję"

Beata Kozidrak
Fot. KAPiF

Beata Kozidrak od lat jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. W show-biznesie i branży muzycznej robiła już niejedno, ale fani nie widzieli jej jeszcze w roli jurorki programu rozrywkowego. W najnowszym programie wyjaśniła, czy planuje ten rodzaj kariery.

Okazuje się, że wokalistka Bajmu otrzymała już niejedną propozycję, by trafić do jury. Dlaczego więc jeszcze nie zasiadła w fotelu oceniającej początkujące muzyczne talenty? Jej odpowiedź może bardzo zaskoczyć.

Beata Kozidrak w programach rozrywkowych

Kozidrak jest obecna w polskiej branży muzycznej od końca lat siedemdziesiątych. Występuje z zespołem Bajm oraz jako artystka solowa. W 2022 roku mogliśmy podziwiać jej talent w programie „Mask Singer”. Wcielała się tam w postać Słońca.

Beata udzieliła nowego wywiadu portalowi Wirtualna Polska. Dziennikarz serwisu zapytał ją wprost, dziwiąc się, czemu do tej pory nie pojawiła się w żadnym programie muzycznym jako jurorka. Czyżby nie otrzymała propozycji od producentów takich formatów jak „The Voice of Poland”? Okazało się, że wręcz przeciwnie.

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Beata Kozidrak o programie "The Voice of Poland"

Dostałam propozycję już od pierwszego wydania tego show. Ja nie lubię być przemądrzała i mówić coś tylko dlatego, że tak chce produkcja, zachowywać się dziwnie i robić show. Ja nie jestem od oceniania i nauczania. Ja sama śpiewam, ale chyba nikogo bym nie nauczyła śpiewać – wyznała szczerze Kozidrak w wywiadzie.

Okazuje się, że cechy charakteru piosenkarki, które stoją na drodze zostania jurorką, to nie wszystko. Kozidrak ma konkretne obawy, związane z taką hipotetyczną rolą.

Czego boi się Beata Kozidrak?

Człowiek sam dochodzi do czegoś i to może nie być ten moment, kiedy on jest w tym show. Przeżywa trudne i stresujące chwile, i ja mu powiem: "nic z ciebie nie będzie, człowieku! Idź sobie, są inne zawody na tym świecie" – opisuje swoje lęki Beata.

Wygląda na to, że wokalistka jest bardzo zdecydowana w tej sprawie. I nie zmieni zdania, mimo że wielokrotnie dostała propozycje od telewizji TVP i twórców „The Voice”.

Ja nie lubię wysilać się na coś, kim nie jestem. Byłam wielokrotnie namawiana do tego, żeby zasiąść w tym fotelu. Ja nie jestem taką showmanką, o jakiej myślicie. Ja jestem na scenie i to jest moje miejsce – mówi na koniec Kozidrak.

Zobacz zdjęcia:

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak, fot. KAPiF
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak, fot. KAPiF
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualna Polska