Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Edyta Górnaik miała problemy przez Beatę Kozidrak, fot. KAPIF
26.09.2023 16:02 Beata Kozidrak narobiła problemów Edycie Górniak! Na jaw wyszła afera sprzed lat

Beata Kozidrak narobiła problemów Edycie Górniak. Diwa w “Rytmach Dwójki” zwierzyła się z sytuacji sprzed lat. Jak na nią zareagowała?

Beata Kozidrak
15.03.2023 23:07 Beata Kozidrak jurorką w "The Voice"? "Dostałam propozycję"

Beata Kozidrak od lat jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny. W show-biznesie i branży muzycznej robiła już niejedno, ale fani nie widzieli jej jeszcze w roli jurorki programu rozrywkowego. W najnowszym programie wyjaśniła, czy planuje ten rodzaj kariery.Okazuje się, że wokalistka Bajmu otrzymała już niejedną propozycję, by trafić do jury. Dlaczego więc jeszcze nie zasiadła w fotelu oceniającej początkujące muzyczne talenty? Jej odpowiedź może bardzo zaskoczyć.

Beata Kozidrak EA
24.03.2022 09:56 Beata Kozidrak w "Tańcu z gwiazdami"? Nieoczekiwane plotki na temat piosenkarki

Beata Kozidrak nie przestaje zaskakiwać. W ostatnich dniach media żyją kolejnym niewłaściwym zachowaniem piosenkarki, która nie stawiła się w sądzie na rozprawie dotyczącej jej własnej apelacji od wyroku za jazdę po alkoholu. Tym razem jej fani mają jednak powód do radości.Kozidrak w ostatnich miesiącach pracuje nad odzyskaniem pozytywnego wizerunku i zaufania fanów, po tym jak we wrześniu 2021 roku została zatrzymana podczas jazdy w stanie nietrzeźwym. Czy jedna z największych polskich stacji telewizyjnych postanowiła dać jej szansę?