Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sensacja przed finałem "Rolnik szuka żony". Na jaw wyszło rozstanie kolejnej pary?! "Zerwał przez SMS-a"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.12.2023 10:20

Sensacja przed finałem "Rolnik szuka żony". Na jaw wyszło rozstanie kolejnej pary?! "Zerwał przez SMS-a"

Rolnik szuka żony
Sensacje w "Rolnik szuka żony", fot. Facebook @ Rolnik szuka żony

Wielkimi krokami zbliża się finał 10. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Widzowie jak na szpilkach czekają na ujawnienie, która z par została ze sobą po telewizyjnej przygodzie. Jeszcze przed emisją dochodzą nas zaskakujące informacje. Kolejna para postanowiła zakończyć relację? Szczegóły wprawiają w osłupienie.

"Rolnik szuka żony". Bohaterowie zapewniają masę emocji

Jubileuszowa edycja popularnego programu to prawdziwa gratka dla widzów Telewizji Polskiej. Już od prawie dekady obserwujemy jak polscy rolnicy i rolniczki próbują przed kamerami odnaleźć drugą połówkę. Fani serii z wypiekami na twarzy oglądają romantyczne randki uczestników, wraz z nimi cieszą się wyborami partnerów, a także szczegółowo śledzą ich losy po zakończeniu telewizyjnych występów.

Do tej pory zaledwie kilku parom "Rolnik szuka żony" udało się stworzyć trwałe związki, jednak 10. sezon produkcji przedstawiał widzom wiele zwrotów akcji. Wszystko za sprawą niestandardowych bohaterów.

Artur, Ania, Agnieszka, Dariusz i Waldemar zapewniali mnóstwo emocji przez wiele tygodni. Niedługo okaże się, która ze stworzonych par ma szansę na realny związek.

Sensacyjne doniesienia zza kulis "Rolnika"! Mowa o ślubie... i to więcej, niż jednym. To nie miało prawa wyciec Marta Paszkin z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek. Spore krągłości zwiastują, że poród już wkrótce

"Rolnik szuka żony". Wybrano najsłynniejszą parą sezonu?

Nie da się ukryć, że obecni bohaterowie popularnego show potrafili nieraz wzbudzić mnóstwo emocji w widzach. Od Agnieszki, która zdecydowała się opuścić program bez drugiej połówki aż do Artura niebojącego się poważnych deklaracji wobec Sary.

Nie zabrakło także spięć między stworzonymi parami. Relacja Waldemara i Ewy od pewnego czasu "króluje" w mediach społecznościowych z powodu doniesień o ich rozstaniu. Po licznych kłótniach i nieporozumieniach nawet internauci nie widzieli przyszłości dla tego związku.

Podobna sytuacja spotkała Dariusza i Nicolę. Podczas ostatniego odcinka zachowanie rolnika nie spodobało się widzom, którzy wywali swoje żale. Okazuje się, że ich przypuszczenia o złym sparowaniu duetu mogą nie być pochopne. Najnowsze doniesienia mówią o fatalnym finale ich znajomości.

"Rolnik szuka żony". Dariusz i Nicola nie dotrwają do finału?

Okazuje się, że bohaterowie "Rolnik szuka żony" mieli okazję spotkać się jeszcze przed emisją finałowego odcinka sezonu. Plejada donosi, że uczestnicy obecnej i poprzednich edycji spędzili wspólnie Mikołajki. Na pierwszy rzut oka można było jednak zauważyć nietypowe zachowanie Dariusza i Nicoli.

Nicola i Darek przyjechali na zlot rolników, jednak unikali się jak ognia. Widać było, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Wszyscy mocno imprezowali, nie wylewali za kołnierz. Nicola robiła sobie zdjęcia ze wszystkimi, tylko nie z Darkiem. Jest zniesmaczona jego zachowaniem i tekstami na imprezie. Rolnik pokazał się z jeszcze gorszej strony, niż w telewizji. Na oczach Nicoli podrywał inną dziewczynę, a potem z nią zniknął - zdradził informator portalu.

Co więcej, ich relacja miała się rozpaść niedługo po zakończeniu nagrań. Dariusz miał odciąć się od Nicoli w mało elegancki sposób.

Po programie spędzili ze sobą dwa tygodnie. Nicola pojechała do niego na wieś, a później dowiedziała się, że "to nie to". Zerwał z nią SMS-em. Rozstali się już w wakacje.

Widzowie TVP już 10 grudnia dowiedzą się, jak potoczyły się losy uczestników jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony". Słynne podsumowanie zaczyna się o godzinie 21:30 w TVP1.

Źródło: Plejada