Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Polsat chciał powrotu Skrzyneckiej. Oferta pracy taka, że od razu ją ODRZUCIŁA
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 05.06.2023 11:58

Polsat chciał powrotu Skrzyneckiej. Oferta pracy taka, że od razu ją ODRZUCIŁA

Katarzyna Skrzynecka, Edward Miszczak
KAPIF

Katarzyna Skrzynecka dostała ofertę poprowadzenia programu Polsatu. Nie będzie jednak wielkiego powrotu gwiazdy, która w styczniu została zwolniona z posady prowadzącej “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do mediów wyciekły zaskakujące kulisy.

Edward Miszczak coraz bardziej daje o sobie znać jako dyrektor programowy Polsatu. Po serii zmian, jakie czekają na widzów, do mediów wyciekła informacja dotycząca współpracy stacji z Katarzyną Skrzynecką, która nie okazała się dla niej wystarczająco atrakcyjna.

Kiedy Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z Polsatu?

2023 rok rozpoczął się od zawirowań w Polsacie, jakich nie było od lat. W styczniu z pracą w stacji pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, która od 2014 roku była związana z uwielbianym przez widzów formatem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Najpierw wystąpiła w nim jako uczestniczka, wygrywając pierwszą edycję, a potem regularnie oceniała metamorfozy i popisy wokalne znajomych z branży.  

Decyzję o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z Polsatu podjął Edward Miszczak – nowy dyrektor programowy stacji, który w przeszłości – w 2011 roku; jeszcze w czasach, gdy oboje pracowali w TVN-ie –  podziękował aktorce za dalszą współpracę przy “Tańcu z gwiazdami”. Cała sytuacja odbiła się szerokim echem w mediach, bo w chwili otrzymania wypowiedzenia umowy, Skrzynecka była w szóstym miesiącu ciąży.

Nagle z dnia na dzień, tydzień czy niecały tydzień przed rozpoczęciem nowej edycji programu, po wszystkich omówieniach, ustaleniach terminów, przygotowaniach, dostałam po prostu krótką wiadomość z produkcji, że niestety już nie będzie mnie w programie, będzie ktoś nowy – mówiła w rozmowie z Magdą Mołek.

Będzie trzęsienie w Polsacie. Dowbor i Skrzynecka przerwali milczenie ws. zmian w TTBZ

Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z Polsatu

Katarzyna do swojego zwolnienia odniosła się w komentarzu na Instagramie. Gwiazda zamieściła oświadczenie, w którym podziękowała Polsatowi za wieloletnią współpracę:

- Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany"... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję wam za piękne dziewięć lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej artystycznej podróży w charyzmatycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". To dla mnie zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z wami. Nowej ekipie z serdecznego serca życzę powodzenia i takiej zawodowej muzycznej radości, jaką ja celebrowałam ze szczerym zakochaniem się przez ten piękny czas w “TTBZ”.

Gwiazda zaznaczyła, że liczy na dalszą współpracę ze stacją przy innych projektach:

- Wierzę, że spotkamy się wszyscy z radością w innych nowych projektach. Pozostanę zawsze waszym serdecznym fanem.

Pół roku później dowiedzieliśmy się, że stacja zwróciła się do Katarzyny z ofertą współpracy.

Jaki program Polsat zaproponował Katarzynie Skrzyneckiej?

Shownews.pl dotarł do zaskakujących informacji. Według ustaleń serwisu Katarzynie zaproponowano rolę prowadzącej “Nasz nowy dom”. Gwiazda nie była jednak zainteresowana poprowadzeniem show, z którym od lat kojarzona jest Katarzyna Dowbor. Miszczak miał również plany wobec Piotra Gąsowskiego, który w styczniu, stając murem za zwolnioną Skrzynecką, zdecydował się opuścić szeregi obsady “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

- Miszczak chciał dać Kasi Skrzyneckiej "Nasz nowy dom" a Gąsowskiemu "Temptation Island". Skrzynecka odmówiła, jak widać z Gąsowskim też nie wyszło, ale Edward bardzo chciał naprawić relacje. Myślał, że oboje dadzą się przekonać i wrócą. Teraz sprawa wydaje się już zamknięta. Odmówili, a Miszczak ma czyste sumienie... – czytamy na łamach Shownews.pl.

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom". Kto za Katarzynę Dowbor?

Ostatecznie prowadzącą “Nasz nowy dom” została Elżbieta Romanowska. Aktorka znana głównie z serialu “Ranczo” będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Angaż gwiazd do flagowego formatu Polsatu wywołał mnóstwo emocji wśród internautów. Falę krytyki, jaka spadła na nową gospodynię, postanowiła powstrzymać sama Katarzyna Dowbor, która w następujących słowach zwróciła się do fanów programu:

- Nowa prowadząca jest Bogu ducha winna zmianom. Ktoś ten program prowadzić musi. Jakby nikt nie chciał, to by to oznaczało jego koniec i to byłoby bardzo smutne. Jestem wielką przeciwniczką hejtu, jaki dostaje nowa prowadząca. Nie powinno go być. Trudno oceniać czyjąś pracę, nie widząc jej. Poczekajmy na nowe odcinki — stwierdziła Dowbor w rozmowie z Plotkiem.

Żałujecie, że to nie Katarzyna Skrzynecka poprowadzi “Nasz nowy dom”?