Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Mocna zapowiedź nowego programu Polsatu. Dagmara, Conan i Jacek w akcji: "Uratowany"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.12.2023 17:09

Mocna zapowiedź nowego programu Polsatu. Dagmara, Conan i Jacek w akcji: "Uratowany"

Dagmara Kaźmierska
Mocne show Polsatu z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF/instagram.com/superpolsat/

Polsat zaskoczył widzów zapowiedzią zupełnie nowego programu, który miałby podnieść stację po ostatnich niepowodzeniach. Krótkie nagranie wywołuje ciarki z powodu nagłych chwil grozy. Po takim zwiastunie aż trudno doczekać się kolejnych fragmentów. Polsat wraca na szczyt popularności?

Polsat ratuje się nowymi tytułami. Tego nikt się nie spodziewał

W ostatnich miesiącach widzowie byli pewni, że stacja telewizyjna nie podniesie się po porażkach. Nowe propozycje Edwarda Miszczaka nie stały się sukcesem, przez co szybko musiały pożegnać się z czasem antenowym. Krytyka dopadła przede wszystkim dyrektora programowego, a mówiono nawet o jego odsunięciu od obowiązków.

Teraz wiadomo, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa. W mediach społecznościowych pojawiła się krótka zapowiedź nowego tytułu, który już niedługo wzbogaci ofertę Polsatu. O dziwo stacja postawiła na kolejny program o romantycznym zabarwieniu. Tym razem będziemy śledzić miłosne rozterki znanej celebrytki.

Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią Zwycięzca "TzG" gwiazdą zagranicznej edycji! Do mediów wyciekły sensacyjne, cudowne wieści

Kolejna gwiazda szuka miłości w Polsacie. Kto poszedł w ślady Dody?

Do tej pory widzowie Polsatu byli świadkami romantycznych poszukiwań w wykonaniu Dody. Jej reality show "Doda. 12 kroków do miłości" okazało się ogromnym hitem stacji i otrzymało nawet programową "kontynuację" w postaci "Doda. Dream Show". Z zapartym tchem obserwowaliśmy, jak gwiazda muzyki próbowała swoich sił w randkowaniu. Nie od dziś w końcu wiadomo, że życie miłosne Dody opiewało w wiele skandali.

Choć przed kamerami nie udało jej się stworzyć związku, niedługo później Doda pochwaliła się zdjęciami u boku Dariusza Pachuta. Para do dziś wzbudza wiele emocji, choć ogłaszano już ich rozstanie.

Teraz swoich sił w poszukiwaniu męża na Polsacie będzie próbowała słynna bohaterka programu "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wraz z bliskimi niedługo po raz kolejny zabłyśnie na telewizyjnym ekranie. Pierwsze zapowiedzi zwiastują odcinki pełne emocji i zwrotów akcji.

Polsat pokazał mrożące krew w żyłach sceny. Nowy program będzie hitem?

Dagmara Kaźmierska dała się poznać początkowo widzom TTV jako energiczna "Królowa życia", która tym razem będzie próbowała znaleźć partnera. W zwiastunie widzimy, jak celebrytka szykuje się do licznych randek, które wcale nie są łatwym zadaniem. Sama podkreśla, że nastał już czas szukania męża na całe życie.

Ja nie mam już czasu na zabawy. Ja szukam już faceta do życia - zapowiedziała.

W jednym ze zwiastunów widzimy jak Dagmara wraz z synem Conanem i przyjacielem Jackiem wybrała się na romantyczny piknik. Niestety urocze chwile zostały przerwane przez mrożące krew w żyłach wydarzenie. W pewnym momencie Jacek zadławił się jajkiem, które wylądowało na wyjściowej sukience Dagmary.

Sytuacja szybko straciła na komedii, gdy przyjaciel gwiazdy zaczął ciężko kaszleć. Na szczęście Conan ruszył mu na ratunek. Po chwili zgrozy trójka wróciła do rozmowy o miłosnym życiu celebrytki.

Uratowany. (który to już raz) - przyznał syn Dagmary.

Fragment programu to tylko zalążek niespodziewanych sytuacje, które z pewnością spotkają całą trójkę. Show "Dagmara szuka męża" można oglądać już od poniedziałku, 11 grudnia, o godzinie 22:00 w Super Polsat.

Dagmara Kaźmierska
Mocne show Polsatu z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Mocne show Polsatu z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska
Mocne show Polsatu z Dagmarą Kaźmierską, fot. KAPiF