Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Zwycięzca "TzG" gwiazdą zagranicznej edycji! Do mediów wyciekły sensacyjne, cudowne wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 23:43

Zwycięzca "TzG" gwiazdą zagranicznej edycji! Do mediów wyciekły sensacyjne, cudowne wieści

Taniec z gwiazdami
Gwiazda "Tańca z gwiazdami" w zagranicznej edycji show, fot. KAPiF

Wokół programu "Taniec z gwiazdami" w ostatnim czasie nie brak nowinek. Polsat nadal walczy o powrót widzów, a zapowiedzi kolejnej edycji tanecznego show dają spore nadzieje. Wiadomo jednak, że jedna z gwiazd z pewnością nie weźmie w niej udziału. Pojawiła się propozycja od zagranicznej wersji show. Wszystko już wiadomo!

"Taniec z gwiazdami" nieustannie zaskakuje. Nowie wieści o jednym ze zwycięzców

Rozrywkowy program pojawił się w polskich telewizorach w 2005 roku, początkowo jako propozycja TVN. Od 2014 roku formuła została przeniesiona na antenę Polsatu, gdzie gromadziła coraz to większą ilość odbiorców. Niestety niedawne problemy stacji odbiły się nawet na jej największych hitach.

Jednym z rozwiązań "ratujących" Polsat i Edwarda Miszczaka ma być sezon, gdzie wśród uczestników znajdą się dotychczasowe gwiazdy programu. Widzowie mogliby ponownie zobaczyć na parkiecie swoich ulubieńców. Ostatnia edycja od pierwszych odcinków wywoływała spore emocje.

Kolejna jednopłciowa para w polskim "Tańcu z gwiazdami"? Aktorka chce zatańczyć z kobietą! Iwona Pavlović zdradziła, co z kolejnym "Tańcem z gwiazdami". Padły ważne słowa

Jeszcze niedawno oglądaliśmy jego popisy na antenie Polsatu

14. sezon programu "Taniec z gwiazdami" zapisał się na kartach historii z powodu pierwszego wystąpienia pary jednopłciowej. Jacek Jelonek wraz z Michaelem Danilczukiem skradł serca widzów oraz jurorów. Duet doszedł do samego finału i dał przykład następnym gwiazdom. Niedawno głośno było o pomyśle aktorki "M jak miłość", która chciałaby pójść ich śladami.

Ostatecznie jednak głosami widzów tytuł zwycięzcy trafił w ręce Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego. Utalentowany choreograf miał pod swoimi skrzydłami m.in.: Anetę Kręglicką, Magdalenę Wójcik, Halinę Mlynkovą, Aleksandrę Szwed oraz Monikę Pyrek, ale to z gwiazdą "Farmy" sięgnął po Kryształową Kulę.

Teraz pojawiają się zaskakujące wiadomości odnośnie zwycięzcy "Tańca z gwiazdami". Pojawiła się propozycja udziału w zagranicznej wersji popularnego programu.

Robert Rowiński w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami". Poznał już swoją partnerkę

Przed występami w "polsatowskiej" wersji tanecznego show, choreograf miał za sobą debiut w zagranicznej edycji programu. Robert Rowiński dał się poznać jako znakomity tancerz w irlandzkim "Tańcu z gwiazdami". U jego boku występowała piosenkarka, Brooke Scullion, która w ubiegłym roku reprezentowała Irlandię podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Duet dotarł do samego finału, jednak ostatecznie zwycięzcą prezenter telewizyjny, Carl Mullan. Co ciekawe w tym samym sezonie wśród profesjonalnych tancerzy znalazł się także Michael Danilczuk. Okazuje się, że w nowej edycji irlandzkiego "Tańca z gwiazdami" możemy liczyć na ponowny polski akcent.

Robert Rowiński wrócił do grona choreografów i w 7. sezonie pojawi się na parkiecie. W mediach społecznościowych zdradził internautom sekret swojego pobytu w Dublinie. Przyznał także, że miał już szansę poznać swoją gwiazdorską partnerkę.

Wreszcie oficjalnie, bo ileż można razy mówić, że jestem w Dublinie na wakacjach. […] To będzie bardzo interesująca przygoda. Dla mnie coś nowego. No ja już poznałem swoją partnerkę - zdradził obserwatorom.

Zmagania Polaka w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami" będziemy mogli śledzić już od stycznia 2024 roku.

Robert Rowiński
Robert Rowiński w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami", fot. instagram.com/robert_rowinski_/
Taniec z gwiazdami
Robert Rowiński w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami
Robert Rowiński w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami
Robert Rowiński w zagranicznej edycji "Tańca z gwiazdami", fot. KAPiF