Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Iwona Pavlović zdradziła, co z kolejnym "Tańcem z gwiazdami". Padły ważne słowa
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.11.2023 19:20

Iwona Pavlović zdradziła, co z kolejnym "Tańcem z gwiazdami". Padły ważne słowa

Taniec z gwiazdami
Czy będzie następny sezon "Tańca z gwiazdami"?, fot. KAPiF

„Taniec z gwiazdami” od kilkunastu lat należał do czołówki polskich programów rozrywkowych. Teraz zbierają się nad nim czarne chmury. Nowy sezon, który miał pojawić się wiosną, stanął pod znakiem zapytania. Iwona Pavlović ujawnia, co wie o przyszłości programu.

Czy będzie nowy sezon programu „Taniec z gwiazdami”?

„Taniec z gwiazdami” zadebiutował w polskiej telewizji w 2005 roku. W pierwszych latach, do 2011, emitowała go stacja TVN. Trzy lata później pałeczkę przejął Polsat i to tam od 2014 do 2022 mogliśmy oglądać taneczne poczynania celebrytów i artystów. Program wypromował nie tylko sceniczne gwiazdy, ale też wielu tancerzy, którzy dziś mają własne szkoły tańca, jak Marcin Hakiel.

Nowy sezon programu miał pojawić się na Polsacie wiosną, po bardzo długiej przerwie. Ostatnia seria, w której wygrali Ilona Krawczyńska Robert Rowiński, została bowiem wyemitowana jesienią 2022. W 2024 „TzG” obchodziłby dziesięciolecie w stacji Polsat, w związku z tym nadchodzące odcinki miały być wyjątkowe. Chodzi o formę „All Stars”, czyli zbierającą dotychczasowe największe gwiazdy, jakie wystąpiły w historii programu. 

Teraz jednak wyszło na jaw, że produkcja ma ogromny problem. Do tego stopnia, że wiosenne wydanie stanęło pod znakiem zapytania. Iwona Pavlović, która jest jurorką od początku istnienia „TzG” jeszcze za czasów TVN i później Polsatu, ujawnia bolesne szczegóły, o czym poniżej.

Był gwiazdą "TzG" i nagle zniknął. Dziś chodzi z balkonikiem. Tragiczny wypadek zrujnował jego karierę Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Media huczą, kto zasiądzie w jury

Iwona Pavlović gorzko o przyszłości „Tańca z gwiazdami”

Do mediów trafiły przykre doniesienia. Okazuje się, że produkcja, chcąca w kolejnej edycji „TzG” zebrać największe z gwiazd, ma z tym niemały problem. A tylko to daje szansę na kontynuowanie programu. Miszczak podobno rozważa nawet zakończenie emisji.

Edward uważa, że formuła "Tańca..." trochę się już wyczerpała. Zwłaszcza że to program, na który stacja wykładała do tej pory naprawdę ogromne pieniądze. Te mogłyby się pewnie zwrócić tylko wtedy, jeśli wśród uczestników pojawiłyby się naprawdę mocne nazwiska, te z najwyższej półki. A udziału takowych zewnętrzny producent programu nie jest w stanie zagwarantować – mogliśmy przeczytać na portalu Pudelek.

Wygląda na to, że niepokój panuje też w całej ekipie programu. Iwona Pavlović w rozmowie z „Faktem” ujawniła, że tęskni za zasiadaniem w fotelu jurorskim. Opowiedziała o swojej niepewności, związanej z kolejną edycją.

Bardzo tęsknię. Kocham ten program. Tak mi jest dziwnie tej jesieni, bo nie ma "Tańca z Gwiazdami". Też bym chciała, żeby był, ale czy tak będzie? To już nie od nas zależy – wyznała Czarna Mamba.

To jednak nie brzmi najgorzej. Dużo bardziej niepokojące są jej kolejne słowa, które zamieszczamy poniżej.

Co wiadomo o nowym sezonie „Tańca z gwiazdami”? „Mam nadzieję, że będzie”

W wywiadzie wyszło na jaw, że Iwona Pavlović wciąż nie wie, czy wróci do swojej roli. Przypominamy, że mamy już połowę listopada, a nowy sezon „Tańca…” miał pojawić się we wiosennej ramówce. Sytuacja wygląda więc alarmująco.

Mam nadzieję, że będzie wiosną, takie przynajmniej były rozmowy. Natomiast czy będzie, czy nie to dopiero zobaczymy. Czekamy. Myślę, że do końca roku decyzje będą zapadać, a my dowiemy się pewnie po Nowym Roku, co się dzieje – wyjaśniła Pavlović.

A wy czekacie na następny sezon „TzG”?

Taniec z gwiazdami.jpg
Iwona Pavlović w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami.jpg
Prowadzący w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Źródło: Fakt