Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Zaręczyny w finale sezonu, role się odwrócą. Na rozwój wydarzeń będzie trzeba poczekać
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.05.2023 22:37

"M jak miłość". Zaręczyny w finale sezonu, role się odwrócą. Na rozwój wydarzeń będzie trzeba poczekać

M jak miłość
Kadry z: "M jak miłość", TVP2 (2023)

Wielkimi krokami zbliża się finał wiosennego sezonu „M jak miłość”. Twórcy produkcji przygotowali mocne zakończenie, pełne uczuciowych zwątpień i uniesień. Głównymi bohaterami wyjątkowo zaskakującego wątku będą Jagoda i Tadeusz. Takich zaręczyn w tym serialu jeszcze nie widzieliśmy.

Fani „Emki” dobrze widzą, jak silną osobowością jest Jagoda (grana przez Katarzynę Kołeczek). W jej relacji z Tadeuszem (w tej roli Bartłomiej Nowosielski) to ona gra pierwsze skrzypce. Co się wydarzy, kiedy znajdzie w jego rzeczach pierścionek zaręczynowy?

1736. odcinek „M jak miłość”: Tadeusz Kiemlicz marzy o zaręczynach

W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu TVP2 największe emocje wywoła wątek Kiemlicza, który zacznie na poważnie rozważać zaręczyny z Jagodą. Kupi pierścionek, jednak będzie pełen obaw, czy kobieta go przyjmie. Ze swoich wątpliwości zwierzy się Staszkowi i Rafałowi.

„Trudno powiedzieć... Zdążyłem się już zorientować, że moja córcia jest dość nieprzewidywalna!” powie mu komendant Popławski, tylko dokładając mężczyźnie lęków. Tadeusz będzie się bał, że spłoszy ukochaną. „Pomyśl o tym, co może cię ominąć, jeśli się nie odważysz” usłyszy w odpowiedzi.

Kris Adamski komentuje decyzję Miszczaka o zwolnieniu z "TTBZ". "Nie podano mi argumentów"

Co wydarzy się w finałowym odcinku „M jak miłość”?

Traf zechce, że Jagoda zupełnie przypadkowo znajdzie wspomniany pierścionek w rzeczach Tadeusza. Będzie zachwycona tym faktem i nie będzie mogła doczekać się zaręczyn. Niestety, romantyczny spacer nad rzeką nie skończy się właściwie.

Kiemlicz zacznie mówić o podnoszącej się wodzie i innych, niezwiązanych z zaręczynami rzeczach. Kiedy zniecierpliwiona kobieta spyta ukochanego, o czym tak naprawdę chciał porozmawiać, usłyszy: „O przyszłości... O tym, że ja i ty... My razem... Zastanawiam się, czy moglibyśmy... pojechać w tym roku na jakieś fajne wakacje?” wystęka wreszcie Tadeusz.

1736. odcinek „M jak miłość”: Jagoda oświadczy się Tadeuszowi

Rozczarowana niepewnością Tadeusza Jagoda postanowi po powrocie do domu przejąć inicjatywę. Sama klęknie przed ukochanym z pierścionkiem w ręku. Kiedy ten zacznie protestować, że to on powinien to zrobić, usłyszy od niej: „Nie ma znaczenia, kto. Ważne, czy oboje tego chcemy! A ja chcę zostać twoją żoną”.

Zauroczony postawą partnerki mężczyzna zacznie przekornie dopytywać: „Myślisz, że po ślubie nadal będziemy się kłócić?”. Jagoda odpowie mu ze śmiechem: „Oczywiście. Aż wióry będą leciały!”. Doda, że nie zmieni się po ślubie, na co on zareaguje: „Obiecujesz? Bo właśnie taką kocham cię najbardziej”.

Ten ogromnie romantyczny i zaskakujący, finałowy, 1736. odcinek serialu zobaczymy we wtorek 30 maja o godzinie 20.55 w TVP2.