Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość": Na jaw wyjdzie misternie zaplanowana intryga. Anecie nie uda się jednak powstrzymać czarnych charakterów?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2023 07:51

"M jak miłość": Na jaw wyjdzie misternie zaplanowana intryga. Anecie nie uda się jednak powstrzymać czarnych charakterów?

M jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Serial "M jak miłość" serwuje widzom mnóstwo zwrotów akcji, knowań i skandali. Często ci niepozorni bohaterowie okazują się największymi mistrzami intryg. W 1715. odcinku naturę jednego z nich odkryje Laura.

Historia epizodu skupi się przede wszystkim na pracownikach szpitala i ordynatorze. Nieświadomi niczego Kalinowska i Argasiński (Anna Kerth i Karol Strasburger) odkryją wszystkie karty. Ich planowi przysłuchiwać się będzie ktoś jeszcze.

"M jak miłość": Plan Jerzego nie dojdzie do skutku

Ordynator wraz z Kalinowską w szpitalnej kawiarni będzie omawiał rozwój próby uwiedzenia Łukasza (Jakub Józefowicz) przez podstawioną przez nich pacjentkę. Okażę się bowiem, że ich starania poszły na marne, ponieważ lekarz jest wierny ukochanej Patrycji.

Choć Kalinowska będzie próbowała przekonać ordynatora do kolejnych intryg, ten zdecydowanie powie dość. Zachowanie Łukasza przekona go do prawdziwości jego uczuć.

Duet nie będzie jednak świadomy, że ich knowaniom przysłuchiwać się będzie ktoś jeszcze.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maciej Dowbor o nazwisku żony. Czy przeszkadza mu, że funkcjonuje jako Koroniewska?

"M jak miłość": Laura będzie świadkiem intryg ordynatora

Pielęgniarka zjawi się w kawiarni w odpowiednim czasie, by podsłuchać szczegóły intrygi pracowników szpitala. Gdy dowie się o wszystkim, niezwłocznie zawiadomi o sytuacji Anetę (Ilona Janyst).

Choć między bohaterkami dojdzie do ożywionej dyskusji, widzowie mogą być zaskoczeni ich finalnym postanowieniem. Łukasz może nie mieć szansy dowiedzieć się prawdy.

"M jak miłość": Intrygi Jerzego ujdą mu na sucho?

Zarówno Laura (Klaudia Kulinicz), jak i Aneta będą zbulwersowane zachowaniem Jerzego. Pielęgniarka jednak powstrzyma koleżankę, która o wszystkim będzie chciała powiedzieć Łukaszowi. Laura wyjaśni jej obecną postawę ordynatora.

Co takiego? Argasiński podstawił Łukaszowi dziewczynę? To dupek! Dobrze, że Łukasz jest dzisiaj w pracy. O wszystkim mu powiem — powie Aneta.

Nie, Argasiński powiedział, że to był test i skoro Łukasz go zdał, to on się musi wycofać — zatrzyma ją Laura.

Ostatecznie kobiety postanowią nie informować kolegi o intrydze Jerzego. Czy to oznacza, że Łukasz i Patrycja w końcu będą mogli zacząć spokojnie wspólny związek? 1715. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek o godzinie 20:55 w TVP2.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Super Express