Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestniczką została gwiazda "M jak miłość", Katarzyna Kołeczek. Kogo jeszcze zobaczymy?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.03.2023 10:16

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Uczestniczką została gwiazda "M jak miłość", Katarzyna Kołeczek. Kogo jeszcze zobaczymy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się 18. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po raz pierwszy widzowie zobaczą format z nową obsadą, a także zasadami, których do tej pory jeszcze nie było. 

Stacja w tym sezonie postawiła na nowości. Nowe logo, fascynująca lista uczestników, roszady w obsadzie i występ osoby niemedialnej. To wszystko zobaczymy już w najbliższy piątek, 3 marca o godzinie 20:00.

Uczestnicy 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Muzyczny program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z największych hitów stacji Polsat. Format nieprzerwanie od 9 lat zaskakuje widzów niesamowitymi metamorfozami i dostarcza rozrywki oraz emocji.

Produkcja i tym razem zadbała o wyjątkową listę uczestników. Wśród nich zobaczymy uwielbianych aktorów, piosenkarzy i czołowego prezentera, a także osobę wybraną z castingu. 

W 18. edycji muzycznego show zobaczymy utalentowanego aktora Piotra Stramowskiego, wcielającą się w serialową BrzydUlę Julię Kamińską, piosenkarza Oskara Cymsa, a także gwiazdę “M jak miłość” - Katarzynę Kołeczek.

Ponadto na scenie muzycznego programu zaśpiewa czołowy polski prezenter, Krzysztof Ibisz, aktorka Natalia Janoszek, wokalistka Daria Marx oraz Daniel Jaroszek, który wygrał casting do programu.

Jerzy Stuhr skomentował wyrok sądu. Te słowa wywołają burzę, padły naprawdę

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": jurorzy

Już w piątek po raz pierwszy zobaczymy muzyczny format z nowym składem jury. Przypomnijmy, że informacje związane ze zmianą jurorów wywołały istną burzę w sieci. Z programem pożegnała się bowiem Katarzyna Skrzynecka, występująca w show od samego początku. Usunięto również Michała Wiśniewskiego, który oceniał występy uczestników w dwóch ostatnich edycjach.

18. edycja będzie pierwszą, w której zobaczymy tylko 3, a nie jak dotychczas, 4 jurorów. Nie zabraknie Małgorzaty Walewskiej, która jest jurorką programu od 2014 roku. Ponadto w składzie jury zasiądzie również Robert Janowski oraz Paweł Domagała.

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Produkcja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadbała również o nowego prowadzącego. Przypomnijmy, że do tej pory prowadzącymi byli: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Piotr postanowił zrezygnować z udziału, kiedy tylko dowiedział się, że z formatem pożegnała się Kasia Skrzynecka. Jego miejsca zajął więc Maciej Rock. 

To jednak nie koniec nowości, które produkcja przygotowała dla widzów. W ferworze zmian postanowiono również odświeżyć oprawę graficzną programu. Polsat kilka tygodni temu zaprezentował widzom nowe logo programu.

Zobacz zdjęcia: 

Julia Kamińska
Julia Kamińska, fot. KAPiF
Piotr Stramowski
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Daria Marx Marcinkowska
Daria Marx Marcinkowska, fot. KAPiF
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz, fot. KAPiF
Daniel Jaroszek
Daniel Jaroszek, fot. KAPiF
Katarzyna Kołeczek
Katarzyna Kołeczek, fot. KAPiF
Oskar Cyms
Oskar Cyms, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].